Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rajković, Veljković , Milenković, Pavlović, Mijailović, Lukić, Gudelj, Ilić, Živković, Samardžić, Mitrović.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Rajković, Veljković , Milenković, Pavlović, Mijailović, Lukić, Gudelj, Ilić, Živković, Samardžić, Mitrović.

Igrace najbitniju utakmicu na EP i nikad vise zajedno...

  • +1 1
Link to comment

Da li ce Mijailovic igrati desno ili levo, s obzirom da Zivkovica forsira stalno na desnoj strani? 😁

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Da li ce Mijailovic igrati desno ili levo, s obzirom da Zivkovica forsira stalno na desnoj strani? 😁

Eeee

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Hele said:

Danskom treneru tek sad nista nije jasno 🤣

Sto je i bio cilj... Vec vodimo 1-0 😂

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Igramo sa 3 zadnja vezna, Mijailovic, Gudelj i Lukic, od kojih 2 mogu da igraju u zadnjoj liniji.

Desni spoljni ce igrati levo, mozda, a Samardzic ce prvi put biti plej i to jedini.

I kako onda Danac da se ne zbuni? 🤔

Link to comment

Гудељ је океј, али Мијаиловић ноиткуда па у прву поставу и то ван своје позиције, Живковић на левом винг беку што није играо никада ни секунд у животу, без Тадића па и СМС-а, са малим Самарџићем који до ових десетак минута против Словеније није видео терен практично у репрезентацији… Гомила нелогичних потеза за једну бити или не бити утакмицу.

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Igramo sa 3 zadnja vezna, Mijailovic, Gudelj i Lukic, od kojih 2 mogu da igraju u zadnjoj liniji.

Desni spoljni ce igrati levo, mozda, a Samardzic ce prvi put biti plej i to jedini.

I kako onda Danac da se ne zbuni? 🤔

 

 

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Posle kad mi neko kaže "zato je on fudbalski trener, a mi nismo"

mrš bre

Tata sam lično za 80% fudbalskih trenera

  • Wub 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...