Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, kralj said:

Pa i o Antari se posle SPa pisalo isto, spočitavao ugovor i sl. 

 

Kao veliki poštovalac Toleta Karadžića, moram priznati da mu je to velika mrlja.

Link to comment

Mene ne zanima taktika zato što o tome ne znam ništa. Igrali smo kao kurton i bili potpuno nespremni, ne moram da budem amater trener da to vidim. Takođe mi ne smeta kad nas nadigraju, ako je neko bolji ok. Npr. Katar. Ok, moglo je možda više, ali šta da se radi. Možda tu i može nešto da se komentariše oko taktike, jer smo igrali fudbal. Ovo sinoć, treba nam pobeda i izađemo potpuno nespremni kako ćemo do toga da dođemo. Pa ne znam koliko je ljudi ovde na forumu postavilo pitanje šta rade oni na treningu, to sve govori.

Link to comment

Branko Spasojević sa SK, naš najbolji i najobavešteniji fudbalski novinar najavljuje da će Piksi biti smenjen, a biće promena i u FSS

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Kao veliki poštovalac Toleta Karadžića, moram priznati da mu je to velika mrlja.

 

Kad je Kokeza onako bedno najuren, sudbina se sama crtala.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

Branko Spasojević sa SK, naš najbolji i najobavešteniji fudbalski novinar najavljuje da će Piksi biti smenjen, a biće promena i u FSS

Daj Coknu.

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Kao veliki poštovalac Toleta Karadžića, moram priznati da mu je to velika mrlja.

 

ladno sam znao da si karadžićevac

 

:violina:

  • Hvala 1
Link to comment

Ma normalan svet dolazi na takmičenja zbog cele aztmosfere i svega, fudbal je smao odličan povod...

 

Plus je ovo bilo blizu i relativno jeftino...

 

Katar je bio super što je sve bilo u jednom gradu, pa si mogao ići na gomile utakmica, koje nisu samo repke za kuju navijaš... To je, kad je razbacano po ceoj zemlji ili čak po više zemalja, mnogo teže...

  • +1 1
Link to comment

Evo, ocekivano Tadic, Mitrovic i Sergej nece da igraju za reprezentaciju dok je tu Piksi. Gotovo je sto se Piksija tice, ali cudo kako su se prvo javili Saudijci i oni koji su najvise zasrali za ovaj los rezultat da se sto pre osiguraju. Neverovatno sta je Piksi uradio sa ostavljanjem Tadica na klupi u prvoj utakmici, aj da je odigrao ovaj lose protiv Engleza pa da ima smisla da ga posle cuva, ali u prvoj to je necuveno. Kao da ga je neko omadjijao i nagovorio na to, sva atmosfera je sjebana.

 

 

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Evo, ocekivano Tadic, Mitrovic i Sergej nece da igraju za reprezentaciju dok je tu Piksi. Gotovo je sto se Piksija tice, ali cudo kako su se prvo javili Saudijci i oni koji su najvise zasrali za ovaj los rezultat da se sto pre osiguraju. 

 

Link or it did not happen.

Link to comment

Bukvalno je na svakom portalu udarna vest.

 

Jebote, ko bi reko da ce jebeni Aca Stojanovic jednim pitanjem da nas izbaci sa prvenstva, i smeni Piksija. Taj lik je neopevani debil, da ti fudbaleru sa prosecnom inteligencijom u sred poraza i vruce glave, postavljas takva pitanja.

Link to comment
4 minutes ago, Venom said:

Mene ne zanima taktika zato što o tome ne znam ništa. Igrali smo kao kurton i bili potpuno nespremni, ne moram da budem amater trener da to vidim. Takođe mi ne smeta kad nas nadigraju, ako je neko bolji ok. Npr. Katar. Ok, moglo je možda više, ali šta da se radi. Možda tu i može nešto da se komentariše oko taktike, jer smo igrali fudbal. Ovo sinoć, treba nam pobeda i izađemo potpuno nespremni kako ćemo do toga da dođemo. Pa ne znam koliko je ljudi ovde na forumu postavilo pitanje šta rade oni na treningu, to sve govori.

 

napisao je gore April, zapravo je juče Kiksi delovao najsmislenije od sve 3 utakmice. ideja da se sačuva 60 minuta i onda krene na sve ili ništa nije van mozga. mi smo igrali baš neuobičajeno visoko za tim i igrače i onda smo došli do toga da ovi ne umeju da uđu u 16, centriraju ili šutnu kroz blok. a da je bacio sve na teren na početku, ovaj tim da povede u 13 minutu kao englezi ne da ne bi sačuvao do kraja, nego bi protivnik do poluvremena preokrenuo. ali ko će da napiše nešto o liku sa kojim se ceo internet posprdava sada.

 

jedino ta dubioza sa mickom ali ako ga je zamislio kao dodatnog osigurača a ne kreativca da duriše u 16, i to nije bilo tragično. ako već pričamo u tim kategorijama.

 

odigrao je logično, nije prošlo onako kako smo hteli ali sa druge strane x sa danskom je rezultat za tim koji je gubio o mađara i bugara.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, JohnnyD said:

Evo, ocekivano Tadic, Mitrovic i Sergej nece da igraju za reprezentaciju dok je tu Piksi. Gotovo je sto se Piksija tice, ali cudo kako su se prvo javili Saudijci i oni koji su najvise zasrali za ovaj los rezultat da se sto pre osiguraju. Neverovatno sta je Piksi uradio sa ostavljanjem Tadica na klupi u prvoj utakmici, aj da je odigrao ovaj lose protiv Engleza pa da ima smisla da ga posle cuva, ali u prvoj to je necuveno. Kao da ga je neko omadjijao i nagovorio na to, sva atmosfera je sjebana.

 

 

 

 

sa foruma u RL

Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Evo, ocekivano Tadic, Mitrovic i Sergej nece da igraju za reprezentaciju dok je tu Piksi. Gotovo je sto se Piksija tice, ali cudo kako su se prvo javili Saudijci i oni koji su najvise zasrali za ovaj los rezultat da se sto pre osiguraju. Neverovatno sta je Piksi uradio sa ostavljanjem Tadica na klupi u prvoj utakmici, aj da je odigrao ovaj lose protiv Engleza pa da ima smisla da ga posle cuva, ali u prvoj to je necuveno. Kao da ga je neko omadjijao i nagovorio na to, sva atmosfera je sjebana.

 

 


Ok, sad sam za to da Piksi ostane 

  • +1 7
Link to comment
4 minutes ago, JohnnyD said:

Evo, ocekivano Tadic, Mitrovic i Sergej nece da igraju za reprezentaciju dok je tu Piksi. Gotovo je sto se Piksija tice, ali cudo kako su se prvo javili Saudijci i oni koji su najvise zasrali za ovaj los rezultat da se sto pre osiguraju. Neverovatno sta je Piksi uradio sa ostavljanjem Tadica na klupi u prvoj utakmici, aj da je odigrao ovaj lose protiv Engleza pa da ima smisla da ga posle cuva, ali u prvoj to je necuveno. Kao da ga je neko omadjijao i nagovorio na to, sva atmosfera je sjebana.

 

 

Njih troje treba samo da kažu da vise ne mogu i da se povlače. A selektora neka menja nadležna institucija, lol

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...