Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

49 minutes ago, Eleniko said:

3 utakmice, 2 šuta u okvir, 1 go. 50 posto efikasnost, ko to ima danas.

 

mada ovaj nedavač kosova ima neke primedbe.

 

 

 

 

 

A jebote ovo jeste penal majku mu...

  • +1 1
Link to comment

Meni je highlight da na 3 utakmice nismo stvorili jednu 1 kontru ili 100% sansu.

 

I Mitrovic, koji naravno ima zasluge, ali ne secam se igraca na nivou EP/SP a da je u losijem fizickom stanju. Nikada on nije bio brz, ali ovo sada nema veze sa sportom koji igra...

 

Nadam se da ce nam uciniti uslugu, kao i Tadic a moze i SMS pa se lepo povuku. Ova kuca ima samo temelj, znaci gosu i odbranu, sve ostalo mora novo i pre svega mlado. Da bar imaju snagu i fizicku spremu da odgovore bazicnim zahtevima sporta/fudbala....

Link to comment
4 minutes ago, ronin said:

A jebote ovo jeste penal majku mu...

 

Aha, isto kai i protiv Svice na SP... Tako je to kada nema niceg drugog, onda je to taj jedan penal koji nisu svirali....

Link to comment
Just now, Mr.Mxyzptlk said:

bila je 100% protiv slo, u dva navrata. oba puta mitar sutnuo u golmana

 

Nisu ono bile 100%

Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

 

Aha, isto kai i protiv Svice na SP... Tako je to kada nema niceg drugog, onda je to taj jedan penal koji nisu svirali....

Ma sve je to OK...Užasni smo bili bez ikakve igre...Ali ono juče jeste penal nad Mitrom...I ono u Rusiji protivu Švicarske naravno...To su odvojene stvari jebiga.

Edited by ronin
Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Ono što će meni ostati kao hajlajt je onaj kilavi šut SMSa, koji je morao da ide mnogo bolje. Nisam ga gledao u Laciju, još manje u Arabiji ali samo sudeći po reprezentaciji, nikako mi nije jasna cela fama


Jedina dva otvorena šuta koje smo imali sinoć su šutirali Arabijci, oba izuzetno kilavo i ne može niko da me ubedi da to nema veze sa ligom u kojoj igraju.

  • +1 4
Link to comment

Piksi valjda najbolje zna kakve tantuze mora da vodi jer i nema nešto bolje. 

 

Po meni je selektor odlično vodio utakmicu, prvo poluvreme tri zadnja vezna da nam ne uvale gol. pa onda sve jači pritisak dok nije stigao do tri špica i apsolutnog poseda. Mogla je neka i da uđe, onaj ofsajd je bio za dužinu nokta, sad bi se druga pesma pevala. Tadić i Sergej nisu više ni mogli od tih minuta koje su dobili, klinci su prosek i jebiga, šta sad. Treba jednom neko da kaže da smo bulja tim, a ne uvek selektor, pa selektor.

 

Hoću i ja da budem hirurg, al ne umem

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Just now, April said:

Hoću i ja da budem hirurg, al ne umem

Hoće i Piksi da bude selektor, al ne ume.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Milošica said:

Hoće i Piksi da bude selektor, al ne ume.

 

Probali smo i sa Krstajom, čovek pokidao

  • Haha 2
Link to comment
18 minutes ago, *edited by mod said:

 

Ono što će meni ostati kao hajlajt je onaj kilavi šut SMSa, koji je morao da ide mnogo bolje. Nisam ga gledao u Laciju, još manje u Arabiji ali samo sudeći po reprezentaciji, nikako mi nije jasna cela fama

Isto, samo se sećam neprekidne sage oko njegovg eksta super giga transfera u Siti, Junajted, Real i gde je završio, u Laciju.  Samo menadžersko napumpavanje priče, ništa više. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, April said:

 

Probali smo i sa Krstajom, čovek pokidao

Nije ni on bio za to.

 

Antić i Muslin su majstori svog posla, Piksi osim što je bio majstor fudbala(a deluje mi da kod nekih navijača igra na tu kartu starih emocija) - prosto nije materijal za ovo. Na kartu motivacije se moglo igrati na početku, vremenom taktika(ili nedostatak iste) sve više dolazi do izražaja.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni žao ovih naših ljudi što su dali silne novce za gledanje neše reprezentacije uživo.

Definicija uludo straćenih para...

Ma kakvi, ovo je bila najjeftinija prilika da se gleda reprezentacija na velikom takmičenju. Čak i da uzmemo da će da se kvalifikuju na sve naredne, to su redom Severna Amerika, UK, Maroko pa Saudijska Arabija. Karte su bile od 30e za mesta oko korner zastavice i tik iza golova (pa otud i gađanja) već za 60e je moglo da se zalomi jako dobro mesto. Plus nas usralo da dve za redom igramo u Minhenu,pa nije bilo toliko cimanja za putovanja a uz to i skoro svako zna nekog u Nemačkoj pa je moglo da se privali u najgorem slučaju a i lako se dodje kolima + što Eleniko kaže, vrhunska zabava.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...