Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, Venom said:

 

Živković nije dobio nijedan duel. Pa nije nijedan igrač osim Pavlovića ni probao da uđe u bilo kakav duel. Čim vide protivnika, stani i vrati loptu nazad.

 

To da, neverovatna nesigurnost i strah. I sam Piksi je to osetio pa je pokušavao kao da pumpa "ma idemo, ša bre strah, idemo optimizam, idemo bre" al to je delovalo patetično jer je on sam očigledno ubio ovaj tim u pojam, da se više ne zna ko šta radi, stalno nešto menja, drka, unosi nervozu i nestabilnost. Selektor prvi mora da bude stabilna ličnost a ne pajac

 

  • +1 1
Link to comment

stvari su verovatno vrlo jednostave....Piksi naprosto ne zna da u ekipi koju vodi sihnronizuje odbranu i napad, odnosno da se igra u oba smera. on zna ili da napadne ili da postavi neku verziju bunkera i blokova. u prvom slučaju imaš potencijalnu goleadu u oba gola, pa ko pretekne, u drugom slučaju imaš ovo od sinoć, golove kao misaonu imenicu

 

dobro, nije samo do Piksija, potrebno je i da imaš dovoljan broj igrača koji mogu da "rade" i u fazi defanzive i o fazi napada. ovi koji igraju duže na zapadu, barem u teoriji, za tako nešto bi trebalo da budu elementarno obučeni

Edited by Ted
Link to comment
39 minutes ago, đorđe geprat said:

zato se tako i završilo. čovek zvani maler.

 

Imali smo i pojacanje na poziciji malera

 

image.thumb.png.770df10457724caae5f778907c2416e5.png

  • Haha 1
Link to comment

U svakom slučaju treba da ode i da sačuva minimum dostojanstva, ali nešto imam utisak da igra reprezentacije i vođenje prvog tima nije prioritet ni Piksiju ni ovima što su ga postavili.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, zmanic said:

Preživeli tri kola.

Nisu se obrukali.

Niti proslavili.

Nije bilo tuče na terenu niti u svlačionici.

Niko nije poginuo niti teško povređen 

Ničija žena nije okrivljena niti obeščašćena ...

 

Ja bih im podelio bar pola obećane premije za prolazak u "nokaut" fazu, koju ionako svi preziremo.

Ako ima para, ako nema neka se zajmi onaj ko je za to zadužen.

Ako nema neka vrate onog Kokezu, on ima za tri Pixita.

zaista. realno, plasman na EP sam po sebi je uspeh. jes' da se ovo pretara u festival na kome učestvuje pola evrope ali, ipak, tu nisu irska, island, grčka, bugarska, norveška, finska.

 

naša mašta može svašta pa i da očekujemo da budemo prvaci evrope no, neće da može

Edited by đorđe geprat
Link to comment

3 utakmice, 2 šuta u okvir, 1 go. 50 posto efikasnost, ko to ima danas.

 

mada ovaj nedavač kosova ima neke primedbe.

 

 

 

 

 

Link to comment

Meni žao ovih naših ljudi što su dali silne novce za gledanje neše reprezentacije uživo.

Definicija uludo straćenih para...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Meni žao ovih naših ljudi što su dali silne novce za gledanje neše reprezentacije uživo.

Definicija uludo straćenih para...

 

Ma gde, napili se piva, najeli kupusa i kobaja. Ne verujem da se iko kaje.

  • +1 9
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni žao ovih naših ljudi što su dali silne novce za gledanje neše reprezentacije uživo.

Definicija uludo straćenih para...

 

 

čini ti se, tamo je bitnije sve van tih dva sata na stadionu.

 

bio sam mesec dana u francuskoj 1998 na svetskom prvenstvu, uvek bi to ponovio da me zanima. ludačka zabava.

  • +1 5
Link to comment

Ne treba se posebno loziti da je ovih 0-0 sa Danskom neki rezultat. Oni su od starta drugog poluvremena krenuli da jajare i da namerno neće da daju gol, što je čak i Piksi video i zato uveo skoro sve napadačke opcije. Sve i da su im penal dali utisak je da bi ga neki Danac namerno fulao. To im se na kraju nije isplatilo jer su ipak završili kao drugi iako im je za lakšeg protivnika trebao samo jedan žuti karton. Možda vas onaj koji je Smajhel trebao da dobije za odugovlačenje.

 

 

Inače su posle utakmice baš svi Danci bili vidno smoreni, ne znam da li zbog prikazane igre ili zbog toga što idu na klanje Nemcima.

 

Ono što će meni ostati kao hajlajt je onaj kilavi šut SMSa, koji je morao da ide mnogo bolje. Nisam ga gledao u Laciju, još manje u Arabiji ali samo sudeći po reprezentaciji, nikako mi nije jasna cela fama

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni žao ovih naših ljudi što su dali silne novce za gledanje neše reprezentacije uživo.

Definicija uludo straćenih para...

posle jebanja nema kajanja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...