Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Ne znam koliko je naslov izvučen iz konteksta, ali ovako napisano deluje mi da postoji i neki mentalni problem, zašto opet nismo uspeli. To opet im izgleda zuji u glavi, tako je i meni delovalo. Nesigurni, zbunjeni, i kad deluje da će biti nešto pošaljemo loptu u aut, i kad dođemo do gola šutnemo traljavo itd. Za to je uvek trener kriv. Kad igraš bez vere u sebe rezultata i ne može da bude.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Bio jednom neki ljuba, i on je voleo jednu vesnu, i tako ljuba i v od vesna, i tako je nastala rec ljubav

 

Šta djeca znaju o zavičaju :covid19:

Link to comment

komentar na tekst o klauzuliodmilion €

Quote
John
Još jednom se pokazuje da je sve čega se "On" dohvati osuđeno na propast.

 

Link to comment
8 minutes ago, Venom said:

Ne znam koliko je naslov izvučen iz konteksta, ali ovako napisano deluje mi da postoji i neki mentalni problem, zašto opet nismo uspeli. To opet im izgleda zuji u glavi, tako je i meni delovalo. Nesigurni, zbunjeni, i kad deluje da će biti nešto pošaljemo loptu u aut, i kad dođemo do gola šutnemo traljavo itd. Za to je uvek trener kriv. Kad igraš bez vere u sebe rezultata i ne može da bude.

 

Uplašeni i nesigurni pre svega i to od prve sekunde protiv Engleza.

Piksi je oduvek bio prznica i što je veća sila koja napada to je bolje svetinju branio. Najbolje je igrao protiv favorita, a tako je krenuo i kao trener (da ne govorim da je i kao rukovodilac jedini uspeo da uđe u otvoren sukob sa Zvezdinim Ultrasima).

Ovo je neka SNS zaraza potunjenosti, kompromisa, velikomučeništva i predimenzionisanja relativnih uspeha kao što je ovakav odlazak na EP. Taktikom kao da se nije ni bavio, birao je igrače u skladu sa komentarima na društvenim mrežama.

 

Doduše, red je reći da smo na krilima totalno inferiorni. Žile se nešto trudio, al uopšte nemam ideju šta je on na ovom prvenstvu igrao. Prodor igrač koji i te retke izolacije koristi da se zaleti u sredinu i izgubi loptu.

Edited by kralj
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Venom said:

 

Ne znam koliko je naslov izvučen iz konteksta, ali ovako napisano deluje mi da postoji i neki mentalni problem, zašto opet nismo uspeli. To opet im izgleda zuji u glavi, tako je i meni delovalo. Nesigurni, zbunjeni, i kad deluje da će biti nešto pošaljemo loptu u aut, i kad dođemo do gola šutnemo traljavo itd. Za to je uvek trener kriv. Kad igraš bez vere u sebe rezultata i ne može da bude.

Cudno je to. Recimo, isti ovi igraci, sa istim selektorom, imali su dovoljno vere u sebe da stignu portugalskih 0-2 u beogradu, kao i da okrenu utakmicu u lisabonu, imali su i veru i muda.

 

Problem drugi je sto najbolji igraci vise nisu sto su tada bili, a novi nisu naisli. A problem prvi, koji traje odvajkada, je sto jos nismo skapirali da su kvalifikacije nesto sasvim drugo od prvenstva. Mi smo zauvek ostali izmedju ta dva levela, koji, iako se prirodno nastavljaju jedan na drugi, ipak je izmedju njih prevelika razlika, psiholoska pre svega, prevelika bar za nas. 

  • +1 6
Link to comment

Živković je i u Partizanu igrao na "kontra"strani.

Ideja je bila da zalomi u sredinu i potom šutne jačom nogom, budući da je imao dobar šut iz takvih pozicija.

Link to comment
7 minutes ago, MocaVukotic said:

Cudno je to. Recimo, isti ovi igraci, sa istim selektorom, imali su dovoljno vere u sebe da stignu portugalskih 0-2 u beogradu, kao i da okrenu utakmicu u lisabonu, imali su i veru i muda.

 

Problem drugi je sto najbolji igraci vise nisu sto su tada bili, a novi nisu naisli. A problem prvi, koji traje odvajkada, je sto jos nismo skapirali da su kvalifikacije nesto sasvim drugo od prvenstva. Mi smo zauvek ostali izmedju ta dva levela, koji, iako se prirodno nastavljaju jedan na drugi, ipak je izmedju njih prevelika razlika, psiholoska pre svega, prevelika bar za nas. 

 

Problem je i što su glavni protagonisti tog preokreta bili Kostić i Radonjić u piku forme i karijere, ali slažem se da to nije jedini (verovatno ni najveći) problem. 

 

edit: Mislio sam na preokret u Beogradu, ali ne menja mnogo.

Edited by kralj
Link to comment
3 minutes ago, BWA said:

Živković je i u Partizanu igrao na "kontra"strani.

Ideja je bila da zalomi u sredinu i potom šutne jačom nogom, budući da je imao dobar šut iz takvih pozicija.

 

To možda može kao krilni napadač, u 352 ima da šparta uz liniju. 

 

A i to što je zalomio, žali bože. 0 drskosti i želje da se pobedi protivnik, predribla...

  • +1 1
Link to comment

Preživeli tri kola.

Nisu se obrukali.

Niti proslavili.

Nije bilo tuče na terenu niti u svlačionici.

Niko nije poginuo niti teško povređen 

Ničija žena nije okrivljena niti obeščašćena ...

 

Ja bih im podelio bar pola obećane premije za prolazak u "nokaut" fazu, koju ionako svi preziremo.

Ako ima para, ako nema neka se zajmi onaj ko je za to zadužen.

Ako nema neka vrate onog Kokezu, on ima za tri Pixita.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Žile pile, ne znam da li je 1 duel dobio

Juče akrobatski ™ izbio loptu sa gol linije pored 2 danca, malo li je?

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, MocaVukotic said:

Cudno je to. Recimo, isti ovi igraci, sa istim selektorom, imali su dovoljno vere u sebe da stignu portugalskih 0-2 u beogradu, kao i da okrenu utakmicu u lisabonu, imali su i veru i muda.

 

Problem drugi je sto najbolji igraci vise nisu sto su tada bili, a novi nisu naisli. A problem prvi, koji traje odvajkada, je sto jos nismo skapirali da su kvalifikacije nesto sasvim drugo od prvenstva. Mi smo zauvek ostali izmedju ta dva levela, koji, iako se prirodno nastavljaju jedan na drugi, ipak je izmedju njih prevelika razlika, psiholoska pre svega, prevelika bar za nas. 

 

Davno je to bilo. Nisam ovakav utisak imao posle Katara, tad smo igrali fudbal mada tragikomično u odbrani. Ali ono recimo od 0-1 do 2-1 protiv Švajcarske je bio jedan redak period kad je utakmica naših izgledala kao utakmica nekog ozbiljnog tima. Ovo sad nijedan jedini minut, mada protiv Slovenije nisam gledao.

 

Živković nije dobio nijedan duel. Pa nije nijedan igrač osim Pavlovića ni probao da uđe u bilo kakav duel. Čim vide protivnika, stani i vrati loptu nazad.

Link to comment

dobar je žile paokara ali nema ko da prepozna njegove stvarne kvalitete

 

da je veliki igrač nešto ne verujem ali kakav je motivator nemam reči

 

paok je ove godine uzeo titulu i ispišo se po svima samo na snagu ovog govornika

 

nema šanse da smo imali ovakav govor u svlačioni

 

 

Link to comment
43 minutes ago, pantelia said:

image.png.4d68806bd0ce95e99f14baaa088281d6.png

 

Kada večeras Topića odaberu kao 9. pika, stavljam ovo na avatar.

Antologijska slika. Nema dalje.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...