Jump to content
IGNORED

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

6 minutes ago, Mil@n said:

 

Samo zbog toga Piksi treba da leti. 

 

U ekipi kojoj je sredina toliko jalova, ne počne ti igrač koji je na lopti i u kreativnom smislu 3 puta bolji igrač nego prvi ispod njega. Da ne govorim o doprinusu poslednjih 5 godina gde bukvalno na svemu urađenom možemo da zahvalimo 90% Mitru i njemu i 10% svima ostalima. 

 

A Rade je u pravu 100%, sa kapitenom se tako ne postupa, pogotovu ne u ovoj konkurenciji.

 

Samo piksi može da napravi taktiku da takvog igrača ubaci u 60om minutu, pa ako ga primimo jebigica, propade plan. 

 

Kretenčina. 


Nije prvi put, i Ivanovica su pravili majmunom pred SP 18. Prvo mu uzeli traku i onda je na nekoj prijateljskoj usao u drugom poluvremenu i neko mu opet uvalio traku jer je bio najstariji na terenu 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment

@Godfrey sms je u laziu igrao ok. imao je asistencija kao kdb pre par sezona, davao golove. jbg, kilav je za defanzivu, ja iskreno i ne znam koja je njemu prirodna pozicija, sta on igra.

Link to comment
13 minutes ago, johan nagel said:

Не видим како смо ми то квалитетом у рангу Словеније. Они људи у првих 11 имају играче из Цељеа, Олимпије Љубљане, Пизе, Сочија, Горник Забрзја.. Не зајебавајмо се, знатно ближе смо индивидуалним квалитетом ми Данској него што је Словенија нама.

 

Da, najbolji igraci tih timova. Nasi igraju u jacim timovima ali su ili igraci zadatka ili losiji igraci tih timova, s izuzetkom ovih nekoliko boljih poput, recimo Seska u Sloveniji. Uzgred, i nama je veceras poceo verovatno najgori igrac koji igra u prvom timu Zvezde. Mi jesmo individualno nesto kvalitetniji ali ne igramo nista, tako da kad se sve sabere tu smo negde. Cesto se zanosimo time u kojim klubovima nam igraci igraju ali slabo gledamo koliko i kako oni u tim timovima igraju, koliko su vazni za te timove i koliki uticaj imaju na igru. Plus nam dva vazna igraca igraju u ligi bez briga na Bliskom Istoku gde nabijaju statistiku preko rodjaka i drugara tamosnjih seika kojima se igra fudbal pa sto da ne probaju kad imaju para. Upravo ta utakmica nam je bila sansa i morali smo da je dobijemo ali nismo jer nismo nasli nacin da eksploatisemo nesto veci kvalitet. A to je vec stvar taktike i selektora, sto nam je tradicionalno drugi najveci problem.

 

Mislim, sve smo mi ovo videli bezbroj puta i svaki put se vracamo istim pricama iako svi znamo gde je kljucni problem decenijama. Posle prve utakmice protiv Engleza sam napisao da ce se dogoditi ovaj scenario, samo sam pogresio utoliko sto sam mislio da ce Danci da nas naguze iz neke nase greske, sto se ovoga puta nije desilo jer je Rajkovic izvadio loptu iz coska koju smo iz cista mira prodali Eriksenu. Dobra stvar iz te repeticije kad imas dovoljno godina je sto ne mozes vise da se razocaras jer nista i ne ocekujes. Pa, nama topik o reprezentaciji ima naslov "dabogda sve izgubili", o cemu dalje da pricamo?

  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, JohnnyD said:

Sve ok, ali sto nas nisu Danci pobedili ako su bolji od nas? Zato sto im odgovara da idu na Nemce?

 

:D brate odustani

 

On 28. 5. 2024. at 22:07, JohnnyD said:

 

Na tome sto smo bolji od Slovenije, i sto postoji veoma realna sansa da se prodje grupa sa 3 boda, jer su ostale grupe zajebane. Mislim da je negde 60-70% sansa da se prodje u osminu finala sa 3 boda. Sa Danskom i Engleskom ako se ucari nesto, super.

 

I ovakvi kakvi smo, od Slovenije smo bolji duplo. I na papiru, i na terenu. Oni imaju 5 igraca koji igraju u ligi petice, mi 12. Dobili smo ih samouvereno u Ligi Nacija, imaju sigurno kompleks i strah od nas jos od onda kad smo ih stigli na 3:3 pre 24 godine. 

 

On 30. 5. 2024. at 12:54, JohnnyD said:

Jedva cekam da vidim sta ce Piksiju da se zameri kad prodje grupu... sto nije osvojio evropsko?

 

  • Haha 3
Link to comment

igra i ronaldo tamo pa kida za portugal. nema veze saudijska liga ni sa cim. mogao je mitar da zabode i tri komada na turniru da je bilo malo vise preciznosti, nije da nije ulazio u prilike

 

@harper lee

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment
7 minutes ago, Godfrey said:

Na stranu što selektor veze nema...

Ja prvi Sergeja nikad ne bih zvao u reprezentaciju..a onda bi mi se svi popeli na glavu

Za ostalih 25 se slažem manje-više...

Ovo ostalo...pa ne znam , Eraković umesto Mijailovića recimo, ali ostalo je to.

I da, ne znam kako Mladenović može pre Lazovića

Govorim samo o spisku, a ne o startnih XI...haos

 

Ne bi ti se peli na glavu. Dali bi ti otkaz kao svojevremeno Muslinu i stavili nekog poslusnika poput Krstajica.

  • +1 6
Link to comment
43 minutes ago, Guuundogan said:

Nemojte tu rec makar ovde na forumu, ljubav ljubav

Rade u epizodi "ljubav je za pichke"

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

igra i ronaldo tamo pa kida za portugal. nema veze saudijska liga ni sa cim. mogao je mitar da zabode i tri komada na turniru da je bilo malo vise preciznosti, nije da nije ulazio u prilike

 

@harper lee

 

Ronaldo je jedan od najboljih fudbalera na svetu svih vremena. Na stranu to sto mislim da bi Portugalci vec godinama bili medju glavnim kandidatima za osvajanje da neki selektor ima muda da ga izbaci iz ekipe.

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

:D brate odustani

 

 

 


Pogotovo imaju kompleks, posto su nas godinu dana posle toga odradili lagano i otisli na SP umesto nas sa sve Rudonjom, Karicem, Tiganjem i ostalim vedetama

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, harper lee said:

 

Da, najbolji igraci tih timova. Nasi igraju u jacim timovima ali su ili igraci zadatka ili losiji igraci tih timova, s izuzetkom ovih nekoliko boljih poput, recimo Seska u Sloveniji. Uzgred, i nama je veceras poceo verovatno najgori igrac koji igra u prvom timu Zvezde. Mi jesmo individualno nesto kvalitetniji ali ne igramo nista, tako da kad se sve sabere tu smo negde. Cesto se zanosimo time u kojim klubovima nam igraci igraju ali slabo gledamo koliko i kako oni u tim timovima igraju, koliko su vazni za te timove i koliki uticaj imaju na igru. Plus nam dva vazna igraca igraju u ligi bez briga na Bliskom Istoku gde nabijaju statistiku preko rodjaka i drugara tamosnjih seika kojima se igra fudbal pa sto da ne probaju kad imaju para. Upravo ta utakmica nam je bila sansa i morali smo da je dobijemo ali nismo jer nismo nasli nacin da eksploatisemo nesto veci kvalitet. A to je vec stvar taktike i selektora, sto nam je tradicionalno drugi najveci problem.

 

 

Pa to je to, otprilike..

Stvorila se atmosfera kao da imamo igrače u Sitiju, Realu, Bajernu...ali neće  da igraju.

A mi zapravo nemamo igrače za Totenhem, Dortmund ili Aston Vilu...a verovatno ni nivo ispod

Edited by Godfrey
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

...

 

 

 

Daj neko forumsko okupljanje da ti se potpisem na majicu, posto pomno pratis moj rad!

Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Ronaldo je jedan od najboljih fudbalera na svetu svih vremena. Na stranu to sto mislim da bi Portugalci vec godinama bili medju glavnim kandidatima za osvajanje da neki selektor ima muda da ga izbaci iz ekipe.

portugal nema spica od nuna gomesa, a i taj je bio kanta. tako da r7 mora da glumi to.

 

uzeo je jedan ep, sta hoces

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Daj neko forumsko okupljanje da ti se potpisem na majicu, posto pomno pratis moj rad!

 

Ne treba brt, fokusiraj se na sledećeg protivnika sad kad je Piksi prošao grupu :laugh:

Link to comment
1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:

portugal nema spica od nuna gomesa, a i taj je bio kanta. tako da r7 mora da glumi to.

 

uzeo je jedan ep, sta hoces

 

Ja necu nista, on je zasluzio da igra dok mu se igra. Samo kazem da ume veoma cesto da bude teg o vratu inace sjajnoj reprezentaciji.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...