Jump to content
IGNORED

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

23 minutes ago, Midžeta said:

Jedva cekam izjavu Dusana Tadica o izostavljanju Dusana Tadica u startnih 11tm 


Eto videli ste sinoc, Kijeza je najbolji igrac Italije i bio je izostavljen, tek je njegovim ulaskom tim prodisao i stvorio 3 sanse od kojih je jedna realizovana i oni sada igraju nokaut fazu a mi idemo da prangijamo kurvestije i kupujemo dzipove 

Link to comment

kao sto sam i pre prvenstva pisao, sve su repke manje vise go kurac, da uozbilje 30% mogli bi daleko da doguraju. nego nece, ceka ih more, pivo i hlad.

Link to comment

albancima je bukvalno falilo nesto malo da odu dalje iz grupe u kojoj su ih svi otpisali unapred. nijednu tekmu nisu odigrali kao picke, nijednu nisu izgubili ubedljivo.

 

najpoznatiji igrac aslani, rezerva intera. toliko.

Link to comment

postoje dva scenarija

1. pobeđujemo. sva sranja se guraju pod tepih. tabloidi slave mudru odluku vučića o.... jebem li je kakvu.  nastavlja s kampanja gradnje stadiona u svakoj varoši sa 50K + stanovnika.

2. gubimo/nerešeno jer je sudija potplaćen, loša je sreća, svi nas mrze pa smo se smorili no, nastavlja s kampanja gradnje stadiona u svakoj varoši sa 50K + stanovnika.

 

jer, jednog dana on će sa mađarom i ramom da organizuje prvenstvo evrope/sveta.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, Midžeta said:

Niste optimisticni, mislim da to Milosu smeta :D

 

ko može da bude optimista po pitanju fudbala u srbiji? sve go kriminal uz podršku politike.

kada sam onomad video ona srećna fudbalerska lica (sem tadićevog, čini mi se) u avionu s Njim bi mi jasno ko vodi fudbal u srbiji.

Link to comment
14 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

jel mi sa x i ubedljivom pobedom engleza imamo neke sanse?

Englezi 2 i više da pobede Sloveniju plus Češka da izgubi od Turske i da Gruzija  ne dobije Portugalce, tada nam je nerešeno dosta

Edited by sasha
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, sasha said:

Englezi 2 i više da pobede Sloveniju plus Češka da izgubi od Turske i da Gruzija  ne dobije Portugalce, tada nam je nerešeno dosta

Na kraju ce se od ta tri desiti samo poslednje. Al nas to ne treba da sekira, posto ce nas mrdnuti Danci.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...