Jump to content
IGNORED

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

15 minutes ago, Nikodije said:

 

omega roberts danas radi u nekom maksiju ili tako nesto kao magacioner, cak je snimio i reklamu u radnoj uniformi. jbt sta je sve proslo kroz zvezdu.

 

ovog velikana ipak treba pominjati punim imenom

 

omega ALAMUDIN roberts

Link to comment

U teoriji pre nego sto pocne prvenstvo, grupa se moze proci i sa jednim bodom. Evo primera - danska i engleska pobede i sloveniju i srbija. Zatim slovenija i srbija igraju nereseno. Srbija na osnovu gol razlike bude treca. Nek se takav splet okolnosti desi u jos tri grupe. Na osnovu najbolje gol razlike sa ostale tri treceplasirane reprezentacije, Srbija prolazi dalje. Naravno, to se nije desilo. Takodje, moze se ispasti i sa 6 bodova. 

  • +1 1
Link to comment

Prosli smo tako na onom decijem EP kad je Portugal zavuko Svabovima u 95', nasi vec bukirali Kusadasi da fotkaju opajdare ispred one stene, Milijas vec bio u papucama

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

 

meni je ovo super u odnosu na ovo dno

 

 


Milos Bikovic je uvek bio smece

Knez je nekad bio cunt destroyer, imo je odakle pasti. Dao bi taj sve na svetu sto ima za time machine i da nikad nije sekao onaj Liu Kang rep

Link to comment
Quote

“Vi morate da imate neko oružje na klupi, treba biti pametan i dovoljno inteligentan da povučete neke poteze po pitanju startne formacije, a i ko će biti na klupi. Igrači na klupi su mnogo važniji nego oni što igraju, što se pokazalo milion puta do sada”, zaključio je selektor Srbije.

 

opet će da počne bez Tadića

  • +1 1
Link to comment

Sve okej, neka ne počne sa Tadićem ili neka počne sa Tadićem, neka samo igra sa jednim jebenim napadačem. Aman, da li se seća Lisabona,... 

Link to comment

Da ga onaj Mađar nije metnuo sinoć u 111. minutu utakmice mi bismo sutra sa remijem išli dalje. 
Pamtiće se i prepričavati taj nesrečni i baksuzni trenutak  kao Mijatova prečka i Horijeva trojka.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Da ga onaj Mađar nije metnuo sinoć u 111. minutu utakmice mi bismo sutra sa remijem išli dalje. 
Pamtiće se i prepričavati taj nesrečni i baksuzni trenutak  kao Mijatova prečka i Horijeva trojka.

 

Trebalo bi i 2 razlike za Engleze, a kako igraju to uopšte nije izvesno.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Trebalo bi i 2 razlike za Engleze, a kako igraju to uopšte nije izvesno.


Jest, zaboravio sam na to, piši propalo, neće se desiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...