Jump to content
IGNORED

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, autsajder said:

Tačno da puste Đokovića u svlačionicu da ih napali

Slike u glavi

  • Wub 1
Link to comment

rts djokovic, svuda ga ima kada je bitno

dajte himnu odmah

ne zna za vibledon jos

Edited by villiem
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

 

ukažeš im poverenje, stavim im sudbinu u ruke.....i opet ne valja 

 

Znam ja zasto si me stavio na stopera. Presretnem napadaca, prvo ga ubijem beskonacnom pricom a onda tako izvredjam u trecem minutu da ispizdi i dobije crveni karton. Vraze mali.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Dakle igramo na 0-0 pa šta nam bog da sutra sa Turcima i Portugalom. Dosta solidno, još mi veći neizdrž da počne ovaj spektakl u najavi.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Znam ja zasto si me stavio na stopera. Presretnem napadaca, prvo ga ubijem beskonacnom pricom a onda tako izvredjam u trecem minutu da ispizdi i dobije crveni karton. Vraze mali.


Harperazzi

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Otkud ja to znam?

 

Pa nisam ni mislio da vi znate, nego mi imamo tu misterioznu tradiciju vođenja nedoraslih igrača na najveća takmičenja, koji onda tamo izgledaju kao guske u magli, a pokušavam da nađem makar poluracionalan razlog za tako nešto. Druga mogućnost je da je rukovodstvo saveza igralo milione na poraz Srbije po nekim azijskim kladionicama, pa sada osiguravaju taj poraz i/ili stavljanjem Mijailovića u tim šalju poruku da je neki dogovor postignut. Sportskih motiva i razloga za Mijailovića u startnoj postavi u sportski najvažnijoj utakmici ovog ciklusa nema baš nijedan. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Znam ja zasto si me stavio na stopera. Presretnem napadaca, prvo ga ubijem beskonacnom pricom a onda tako izvredjam u trecem minutu da ispizdi i dobije crveni karton. Vraze mali.

Moras bar dvojicu da izbacis, Kaubojsena i Dragancesena.

Link to comment
3 minutes ago, villiem said:

rts djokovic, svuda ga ima kada je bitno

dajte himnu odmah

ne zna za vibledon jos

kako je straja izmalerisao u ovoj odjavi

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Slike u glavi

 

"Nek vam p.uše kurac bre, je l jasno! Kurčinu! Spartaaaa, Srbijaaaa, Vimbldoooon*

Link to comment
Just now, autsajder said:

 

"Nek vam p.uše kurac bre, je l jasno! Kurčinu! Spartaaaa, Srbijaaaa, Vimbldoooon*

A ja mislio nešto drugo

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Neshvatljivo je da se igrači još nisu pobunili protiv pijane naprednjačke budaletine iz Pasi poljane, koja je izgubila dodir sa stvarnošću. Možda posle debakla večeras.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Rade: nisam dovoljno fudbalsku inteligentan da objasnim sastav :D

Nije ovde u pitanju intiligencija.  Ideja je da se inteligencija pobedi gluposcu.  To se pokazalo vrlo delotvorno u Srbiji na vise frontova (politika, obrazovanje, mediji, kultura) pa treba pokusati i u fudbalskoj reprezentaciji.  Skocajte tim sto gluplje, primenite glupu taktiku, dajte glupe komentare pre i posle utakmice, imajte masu glupih navijaca da urla i pravi incidente, i iz tog gemista gluposti mozda nesto i ispadne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...