Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

8 minutes ago, Ted said:

 

pa tu sam ja gore, da mu pomažem......naša strana je zatvorena apsolutno, ko državni organ za vikend


Ja oduzimam loptu protivniku na nasih 30 metara, povlacim napred loptu do centra i fintiram dodavanje desno ka nadirucem KUMS-u, na fintu naseda protivnicka odbrana i njihov desni bek skupi i krene da cuva njihovog centarhalfa. Menjam stranu i saljem dijagonalu ka vama dvojici da resite po praznoj levoj strani gde je otvoreno da se ide do ivice kaznenog i puca u dalji cosak kao onaj zabar sinoc, ali se sudarate kao Savo i Kezman protiv Holandije. KUMS popizdi sto ga nisam ispostovao i cekamo narednih 20 minuta da predjemo centar. 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, autsajder said:

 

 

Godinama smo slušali da je Piksi bio super trener u Japanu... i onda vidim nekakav spisak večerašnjeg sastava 😳

I ti bi da igraš. Kaze Ted uči češ u 2.poluvremenu i imati zadatak da igraš flastera na Yousufu Poulsenu. 

  • Wub 1
Link to comment

Eo ga Lazni Murinjo, sad bi otislo sve na 1 visi nivo da se ukljuci Ludovan da nam kaze gde su zakazale sluzbe, gde ne treba da se cude sto imaju teroristicke napade i gde je unistio klub, grad, prigradska naselja i sela

Edited by Midžeta
  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, Dimitrije said:

Koji ce menadzer da proda Mijailovica i kome?  Mijailovic ce da zavrsi karijeru u Zvezdi.

 

Šta radi onda u reprezentaciji uopšte, kada nije u 5 igrača u Srbiji na svojoj poziciji?

Link to comment

Posle se bunite koja smo mi diktarura

Pa mi smo najveća demokratija na svetu, bukvalno je narod izabrao postavu na odlučujućoj utakmici Eura

(ok, osim Mijailovića)

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

ja tedu mogu samo da poručim da ako želi da pobedi, ne sme da izgubi.

 

ko su rezerve? zeka, sandra, valk,midž, ... da zbune obeznane protivika

Link to comment

Jebeš mi sve ako Novak ne bi ovde bio korisniji od nekoga, makar na tu ludačku energiju.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

 

Šta radi onda u reprezentaciji uopšte, kada nije u 5 igrača u Srbiji na svojoj poziciji?

Otkud ja to znam?

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Jebeš mi sve ako Novak ne bi ovde bio korisniji od nekoga, makar na tu ludačku energiju.


JACI STE KURAC BRE

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

I ti bi da igraš. Kaze Ted uči češ u 2.poluvremenu i imati zadatak da igraš flastera na Yousufu Poulsenu. 

 

 

"Igrači na klupi su važniji od igrača na terenu." ☝️

 

Taj zvuči kao da je crnac al šta sad, biću požrtvovan jako i do kraja.

 

Tačno da puste Đokovića u svlačionicu da ih napali

Edited by autsajder
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...