Jump to content

3. kolo: Srbija - Danska, utorak 25.6. u 21h


Pobednik je  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Crni mi, sastav ne sluti na dobro, ali valjda će verovatnoća da odradi svoje, pa i mi jednom izađemo iz grupe. Doduše Škoti me malo sekiraju, da mi teorija baš i nije dobra.

Link to comment

Ko mu sve nije igrao desnog krilnog beka, sto da ne i Mijailovic.  Tu su jos igrali Lazovic, Zivkovic, Gajic, Radonjic, Erakovic, Spajic.  I ni sa jednim da ubode osim sa Lazovicem.  Ne vidim zasto Mladenovic ne igra levog, to mu je prirodna pozicija a dobro je odigrao protiv Engleske.

  • +1 1
Link to comment

Ovo kao kad je Mihajlovic terao uskurac pa stavio Scepovica i Alena Stevanovica protiv Hrvatske u Zagrebu.

 

Isti ce rezultat i ovde da bude.

Edited by Plissken
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

mene ne iznenadjuje sastav toliko. stavise, vise mi se dopada nego sastavi u prve dve.

 

Mijailovic i Gudelj su tu jer nema ko drugi. da Sergej nije drkao kurac protiv Slovenije, igrao bi on a ne Gudelj. a i Piksiju doslo iz kurca u glavu da ne mogu Vlahovic i Mitrovic zajedno. Tadic i Vlahovic ce uci u drugom. umesto koga odredice rezultat i kako je ko igrao. jedino sto bih eventualno promenio je Birmancevic umesto Mijailovica, ali jbg, necemo cepidlaciti.

  • +1 3
Link to comment

Piksi legenda, uveo Mijailovica da moze posle da kaze: Eto vidite, kad nam je slaba domaca liga!

  • +1 1
Link to comment

Cekajte, jos nije pocelo. Mozda Micko ide na levog uingbeka, polako sa zakljuccima

Ako ne pobedimo krece prljav ves. Piksi uhvacen u trojci s Bubom Miranovic i Ekstra Nenom, Milinkovic-Savici, Mitar i Tadic nece vise da dolaze da igraju jer ih je uvredio RTS, Vlahovic povredio minival, Birmancevica zbunile siske i napadao pogresan gol, Kostic se namerno povredio da moze da isprati nokaut fazu s Maldiva 

  • Haha 1
Link to comment

Mozda je Mladenovic povredjen, pa zato Mijailovic... Ko zna kakvu je "zamku" spremio.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Mozda je Mladenovic povredjen, pa zato Mijailovic... Ko zna kakvu je "zamku" spremio.

Ne znamo kakvu, ali sigurno upadamo u nju

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Micko je u Zvezdi bio najslabiji igrac u LS kad je krpio RWB, ne moze on to. On samo ima hustle, ne zna da centrira, ne zna da doda, ne zna da se ubaci na vreme, sut nikakav, bukvalno Srnic/Gobeljic prica

Dace ili ce namestiti gol veceras, logika je logika, ali zivot je zivot  

Edited by Ratamahatta
  • Wub 1
Link to comment

Ненормално је да у овако битној утакмици изводиш овакав састав који никада није играо заједно, са неколико играча тотално ван својих позиција.

 

Генерално је логично да винг бекови играју на страни јаче ноге али то са Живковићем није пробао ни на гомилетини пријатељских утакмица никада а сада покушава у оваквој утакмици. Слична прича са Самарџићем, минимално прилике је добио од када се одлучио за Србију и сада због солидних 13 минута против Словеније ето га у 11 пре Тадића.

 

Ово да Тадић не почиње две од три утакмице ми делује као да има и некакву позадину сем тога да Пикси није нормалан и верујем да ће тек бити неког хаоса ако (кад) га издувамо.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...