Jump to content

Hrvatska - Italija, 24.06. 21h


Bravo, komšije! (a bravo i Hrvati)  

36 members have voted

  1. 1. Ko pobeđuje


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/24/24 at 19:00

Recommended Posts

Repetirali su oni korektnu generaciju u pozadini, ali mislim da se, ako je to uopšte moguće potcenjuje Lukin značaj.

 

Mada, sa druge strane, suprotno govori da se njegov (+Perišićev) odlazak podvodi pod smenu generacija. Tu slabo da iko drugi prelazi 30.

Link to comment

Sad sam odgledao hajlajtse, ne znam što ste se toliko ispolivali po Italiji. Pa imali su bar 3x više izglednih šansi, Hrvatska osim gola šansi osim šuta sa 25 metara i par opasnih centaršuteva  koje su Italijani počistili nije ni imala. Italija je mogla komotno da stavi dva komada i pre 98. minuta 

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, smooth.Op said:

Svetlosnu godinu su ispred nas, čak i kad im oduzmeš Joška. 

 

struka, igrači ne prave toliku razliku.

 

daj ove igrače pravom misteru /antić/ iz najboljih rep dana i bitne razlike ne bi ni bilo.

Link to comment
Just now, Venom said:

Sad sam odgledao hajlajtse, ne znam što ste se toliko ispolivali po Italiji. Pa imali su bar 3x više izglednih šansi, Hrvatska osim gola šansi osim šuta sa 25 metara i par opasnih centaršuteva  koje su Italijani počistili nije ni imala. Italija je mogla komotno da stavi dva komada i pre 98. minuta 

 

Super su kombinovali Italijani u drugom (mogli su i u prvom da povedu). Nekoliko puta su prekombinovali, ali sve u svemu nesebično i kreativno su igrali. Zasluženo drugi.

  • +1 1
Link to comment

koji smo jadnici, imamo do večeras u 22.45 da se ložimo što su hrvati prsli ko dinje.

Link to comment

kad sam video ležanje na travi i grčeve znao sam da ih čeka slovenački scenario. 

Link to comment

Pa jel iima slađe situacije nego kad komšije crkne krava? :D

 

Spoiler

Ima! Kad i meni crkne krava, pa komša nema od koga da uzajmi mleko :covid19:

 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, goofs said:


Fali i neko poput Mandžukića, napadači su im skromni.

Nije ovo smak sveta za njih, ispali su u verovatno najjačoj grupi na turniru, ali da, sledi im remont tima i povratak u evropski mediokritet, kod ostalih Čeha i Švajcaraca. Možda se i mi denemo tu uz malo sreće, ko zna.

 

Napadači im nisu skromni, nego ne znam da li su uopšte u top20 evropskih reprezentacija. Ne znam imaju li koga od mlađih igrača, ali Budimir i Petković, to nema veze s vrhunskim fudbalom.

 

I protiv Albanije i sinoć su primili izjednačujući gol potpunim brainfartom odbrane u ključnim trenucima meča. Ok, povukao si se, ni prvi ni poslednji, ali nisu primili gol frljokom nego tako što jedan igrač ostane sam ko duh. 

 

Meni se ovi njihovi mlađi igrači ne sviđaju mnogo. Sučić, Ivanušec, Majer, Baturina - svi nekako igraju u mestu, nedovoljno konkretni i ambiciozni, gomila nejasnih pasova unazad i slično. Možda je do toga što nemaju napadača, ali baš zato moraju da povuku jako. 

  • +1 1
Link to comment

Ja sam mislio da će Sosa biti jedan od najboljih levih bekova sveta, a sad vidim da je prešao u Ajaks za tričavih 8M i da igra tek povremeno.

Link to comment

Komentar sa Indexa na onog bolida Jelicica

 

Veliki je propust HTV. što na stanovitom jeličicu nisu obavljene barem osnovne psihijatrijske pretrage što je na osnovu fizionomije i ponašanja bilo neophodno...Ovako su dobili pretencioznog fičfirica neobičnog modnog iztičaja koji izgleda kao ženidbeni varalica prošlog stoljeca

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, harper lee said:

 

Da, to sam zaboravio kad sam pisao taj post ali ni to nije previse dugo trajalo. Penal je bio toliko ocigledan da je morao biti sudjen odmah na terenu tako da Makeli jedva da je i pogledao snimak. Osam minuta je bas mnogo, celo poluvreme traje 45 minuta. Ali OK, kao sto neko rece, primio gol u 90+5 ili 90+8 ne menja mnogo na stvari.

 

Ma trajalo je dosta, jer se u sobi nisu slozili pa je morao glavni da ide do monitora... Pa onda silne izmene, gol.... Kada se sve sabere, mozda je 6 bilo dovoljno....

 

Sto naravno ne moze biti opravdanje za neresen rezultat. i greske u odbrani pri golu italijana....

 

Hrvati nisu izgubili prolaz protiv Italije, nego protiv Albanije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...