Jump to content

Hrvatska - Italija, 24.06. 21h


Bravo, komšije! (a bravo i Hrvati)  

36 members have voted

  1. 1. Ko pobeđuje


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/24/24 at 19:00

Recommended Posts

1 minute ago, aram said:

a ovo oko 8 minuta: pa samo za penal je var trajao bar minut i po, sedam žutih kartona, za svaki bar po 20 sekundi, po pet izmena i jedni i drugi...

var 90 sekundi, 6 izmena po 30 sek

pet minuta maksimum, maksimuma

 

 

oni su ispali zbog remija sa albanijom, ovo je vađenje

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

Gledanje VAR pri penalu?

 

Ali i to je trajalo kratko, stv su iscedili maximum i preko sa tih 8 minuta

Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

Gledanje VAR pri penalu?

 

Da, to sam zaboravio kad sam pisao taj post ali ni to nije previse dugo trajalo. Penal je bio toliko ocigledan da je morao biti sudjen odmah na terenu tako da Makeli jedva da je i pogledao snimak. Osam minuta je bas mnogo, celo poluvreme traje 45 minuta. Ali OK, kao sto neko rece, primio gol u 90+5 ili 90+8 ne menja mnogo na stvari.

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

6 izmena po 30 sek

zašto računaš 6 izmena kad je deset igrača zamenjeno?

Link to comment
Just now, aram said:

zašto računaš 6 izmena kad je deset igrača zamenjeno?

 

U 6 slotova.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

poznat prvi par 1/8 finala.....Italija-Švajcarska

 

Kucu stavljaj na 0-2 gola :fantom:

Edited by Tsai
  • +1 2
Link to comment

Secam se kako su se decki lozili 2002. kad je Rapaic dao gol i kad su tukli zabare

I onda ih 3 dana kasnije Ekvador povuce za sobom na avion 

Link to comment

Samo što sam pomislio Hrvati carevi pritiskaju i u 97om minutu, dva pasa i - cvrc.

 

Tugica.

Link to comment
39 minutes ago, Eleniko said:

 

žickaš minus od zekice, lolo

Makedonci i Hrvati tradicionalno zajedno. 

Makedonac ustaša.

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Secam se kako su se decki lozili 2002. kad je Rapaic dao gol i kad su tukli zabare

I onda ih 3 dana kasnije Ekvador povuce za sobom na avion 

 

Tu mi fakat ništa nije jasno kako su žabari prošli, jer znam da ih je karo i Meksiko onim remek golom Borgetija

Link to comment
21 minutes ago, Ratamahatta said:

Srecniji sam sad nego pre sat vremena

I jos me je manje sramota 

 

jaooo ja sam sad video kroasančiće kako plakkyyy na kraju

 

lukin pogled u daljini 

 

ne znam kako ću sada da zaspim, pitam se

Link to comment
16 minutes ago, harper lee said:

 

Jebi ga, ne mozes da imas sve, pitanje je da li bi Hrvati uopste dosli u te situacije da je Luka ostao na terenu. Videlo se da je lipsao. Ovaj Majer sto je usao je sve radio kako treba. Moja poenta je da se izmenama promenio tok utakmice i da Italijani vise nisu imali nijednu sansu do tog poslednjeg minuta nadoknade, sto mi govori da su izmene odradile ono sto je od njih trazeno. Hrvati su poslednjih desetak minuta stajali jako visoko za ekipu koja se brani i kidali italijanske akcije jos u zacetku a to je posledica toga sto su sve izmene bile u tim prednjim trecinama.

 

Fudbal je to, 30 sekundi ili centimetara te odredjuje kao pukovnika ili pokojnika. Da je pre svih tih izmena Kijeza zavrnuo loptu u peterac za 30 centimetara dalje od gola Skamaka bi cusnuo loptu u praznu mrezu i onda ne bismo uopste pisali o efektu izmena na ovaj rezultat.

 

Ja i komentarisem izmene sa aspekta da je u tom momentu bilo 1:0 za Hrvatsku (iako se apsolutno slazem da su Italijani zasluzili da daju gol ranije). Hrvati su se pokazali kao dobra ekipa, ali nedovoljno dobra da dokrajci nekarakteristicno pogubljenu Italiju u odbrani. Razlog njihovog (verovatnog) ispadanja ne bih trazio u lose odigranoj poslednjoj minuti, nego neumecu da dokrajce protivnika, a tu se opet vracam na to da nemaju (trenutno) zamene za Modrica i Kovacica, cak i lipsale Modrica i Kovacica u momentu kad igras 15 odlucujucih minuta prvenstva (a i generacije). Majer je ok igrac, ali nema taj killer instinct i kreativan pas koji im je falio za 2:0.

Edited by JohnnyD
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...