Jump to content

Hrvatska - Italija, 24.06. 21h


Bravo, komšije! (a bravo i Hrvati)  

36 members have voted

  1. 1. Ko pobeđuje


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/24/24 at 19:00

Recommended Posts

15 minutes ago, Guuundogan said:


i ja pokusavam da zamislim sta bi nasi pevali tog tipa… iskreno jedino mi pada na pamet ono tomasevicevo za tudjmana… ma koliki sljam bili, ne secam se da su nasi nekad imali ispade takbog tipa prema hrvatima, albancima… uglavnom nas tovare i provociraju  svajcarci i eto ti detalji tompsonovski oko hrvata

 

nas vrhunac je danica crnogorcevic rekao bih, tu nas spici gracanica itd

 

 

 

https://autonomija.info/boris-dezulovic-vicesampioni-sveta/

  • +1 3
Link to comment

Inace, malo je bezveze to napisati za ekipu kojoj se ovo desilo dva puta na prvenstvu, ali… hrvati godinama vec uvek igraju mirno, stalozeno, deluju uvek kao da znaju sta rade. Mnogo je bilo komentara da imaju srece da nista ne igraju ali to su takve gluposti… 

 

nasi su sve suprotno tome, mi igramo fudbal na juris dok imamo snage uglavnom

Link to comment
24 minutes ago, Defunctus said:

Preuzeto sa Indexa

 

Kako bi se Hrvatska plasirala u osminu finala sa samo dva boda, moraju se poklopiti ova dva uvjeta:

1. Engleska pobjeđuje Sloveniju s barem tri gola razlike, a Danska pobjeđuje Srbiju.

2. Portugal pobjeđuje Gruziju, a Turska Češku.

 

Posle nerešenog sutra, Piksiju je jedina izlazna strategija da izjavljuje kako smo izbacili Hrvate.

Link to comment

Bespotrebno 8 minuta, nije bilo duzeg produzetka na EP do sad, ne racunajuci Madjare sinoc. Po 4 izmene u drugom poluvremenu od čega po dupla na obe strane, VAR koji je ekstremno brzo rešen i taj grč. Dakle max je mogao da rokne 6 minuta, a realno i sa 5 ne bi pogrešio. 

Link to comment
3 minutes ago, JohnnyD said:

 

To je tacno... ali videlo se da utakmica ide u tom smeru da ce ili Hrvati da daju taj drugi, ili ce ga Italijani umuvati. I onda su Hrvati imali 2-3 jako dobre kontre i polu-kontre gde su se Italijani raspali nazad, a Hrvati katastrofalno resavali te prilike u poslednjoj trecini Italije. Tacno je falio jedan mudar pas, kreativnost, odnosno Luka Modric. Italijani su bili zreli za drugi, za mene je Dalic glavni krivac, osim ako Modric i Kovacic sami nisu trazili izmenu, u sta sumnjam jer igraju u Realu i Sitiju.

 

Jebi ga, ne mozes da imas sve, pitanje je da li bi Hrvati uopste dosli u te situacije da je Luka ostao na terenu. Videlo se da je lipsao. Ovaj Majer sto je usao je sve radio kako treba. Moja poenta je da se izmenama promenio tok utakmice i da Italijani vise nisu imali nijednu sansu do tog poslednjeg minuta nadoknade, sto mi govori da su izmene odradile ono sto je od njih trazeno. Hrvati su poslednjih desetak minuta stajali jako visoko za ekipu koja se brani i kidali italijanske akcije jos u zacetku a to je posledica toga sto su sve izmene bile u tim prednjim trecinama.

 

Fudbal je to, 30 sekundi ili centimetara te odredjuje kao pukovnika ili pokojnika. Da je pre svih tih izmena Kijeza zavrnuo loptu u peterac za 30 centimetara dalje od gola Skamaka bi cusnuo loptu u praznu mrezu i onda ne bismo uopste pisali o efektu izmena na ovaj rezultat.

  • +1 1
Link to comment

Generalno je utakmica bila losa, hajlajtsi staju u 2 minuta glat. Ali se dobro trcalo i krljalo, prava prvenstvena. Livorno - Siena

  • +1 3
Link to comment

navlačio je celu utakmicu ka žabarima, 80% malih faulova je svirao italijanima

pa i ova nadoknada. jbg 8 min baš mora da bude ozbiljnih prekida, a ovde ih nije bilo skoro pa uopšte

  • Tužno 1
Link to comment
27 minutes ago, Ivo Petović said:

 

razuman predlog je navijati protiv obe selekcije. A taj predlog će prihvatiti 5 ljudi ovde :)

 

ubeđen sam da nas ima više. evo ja i @Tsai.

 

 

20 minutes ago, Defunctus said:

Preuzeto sa Indexa

 

Kako bi se Hrvatska plasirala u osminu finala sa samo dva boda, moraju se poklopiti ova dva uvjeta:

1. Engleska pobjeđuje Sloveniju s barem tri gola razlike, a Danska pobjeđuje Srbiju.

2. Portugal pobjeđuje Gruziju, a Turska Češku.


ovo uopšte nije nemoguće. čak bih rekao da jedino englezi nisu zicer :fantom:

a ovo oko 8 minuta: pa samo za penal je var trajao bar minut i po, sedam žutih kartona, za svaki bar po 20 sekundi, po pet izmena i jedni i drugi...

Link to comment
13 minutes ago, harper lee said:

 

Nije opravdanje ali gledao sam poluvremena sa mnogo vise prekida koja nisu bila produzena za osam minuta. Uopste mi nije jasno sta je bio razlog za toliku nadoknadu, ne racunajuci izmene bio je samo jedan prekid zbog grceva jednog od hrvatskih igraca a ni on nije trajao duze od desetak sekundi.

Gledanje VAR pri penalu?

Link to comment

Koga muči zatvor, brzo na RTS 1 da sluša "fore" iz Hamleta i načitano citiranje Šekspira o truloj Danskoj.

  • Haha 3
Link to comment

Jbg "lako" je igrati kad ti je stub reprezentacije jedan od najboljih igrača sveta prethodnih 10 godina, i igra na krucijalnoj poziciji u ekipi. Pomaže naravno što je okružen dosta respektabilnim vezistima i još kojim korisnim igračem u polju. Sad kad je on na izdisaju, prirodno je da će i selekcija Hrvatske doživeti određeni pad, što se upravo i dešava.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Defunctus said:

Preuzeto sa Indexa

 

Kako bi se Hrvatska plasirala u osminu finala sa samo dva boda, moraju se poklopiti ova dva uvjeta:

1. Engleska pobjeđuje Sloveniju s barem tri gola razlike, a Danska pobjeđuje Srbiju.

2. Portugal pobjeđuje Gruziju, a Turska Češku.

 

Meni vise lici da su to 4 uslova, a ne 2 uvjeta no dobro :fantom:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...