Jump to content

Hrvatska - Italija, 24.06. 21h


Bravo, komšije! (a bravo i Hrvati)  

36 members have voted

  1. 1. Ko pobeđuje


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/24/24 at 19:00

Recommended Posts

2 minutes ago, harper lee said:

 

Realno je u pravu, ne znam zasto je utakmica bila produzena osam minuta. Makeli je takodje prilicno naginjao ka Italijanima kad je u pitanju dosudjivanje prekrsaja i dodeljivanje kartona ali OK, nije da je to nesto promenilo.

 

ko određuje zaustavno vreme, glavni sudija ili neko drugi

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Kad malo bolje razmislim, ladno ce jos i da prodju dalje.

 

Naši da su pametni da sutra nameste x, odgovara i jednima i drugima. Danska druga, Hrvati ispali :Jova:

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, JohnnyD said:

Ne bi izvadio Modrica danas sve i da mu treba boca sa kiseonikom... Dalic zasrao, totalno nerezonske izmene, vadis Modrica koji i dalje ima najvise snage a umeca da sacuva loptu u nogama da ne pricamo. Pa cak i Kovacic, to su dva igraca koji igraju u 2 najjaca kluba na svetu i trebaju ti do kraja.

 

Po mom misljenju sve su izmene bile odlicne. Upravo nakon tih izmena su Hrvati uspeli da oteraju Italijane od svog gola i prenesu teziste igre daleko od Livakovica, do tada im je gol visio u vazduhu. Ovo sto im se desilo je jednostavno takticki fluke, incident, nista tu ne bi promenio Modric da je ostao na terenu.

 

Naravno, ostaje i taj karmicki motiv da ekipa u kojoj igra Pongracic jednostavno ne moze srecno da prodje.:D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper lee said:

 

Realno je u pravu, ne znam zasto je utakmica bila produzena osam minuta. Makeli je takodje prilicno naginjao ka Italijanima kad je u pitanju dosudjivanje prekrsaja i dodeljivanje kartona ali OK, nije da je to nesto promenilo.

Nije im to opravdanje za to što su primili gol, u 90-om minutu znaš koliko je još potrebno da igraš, a i realno bilo bi nezasluženo da su Hrvati pobedili.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Naši da su pametni da sutra nameste x, odgovara i jednima i drugima. Danska druga, Hrvati ispali :Jova:

Celo prvenstvo zavisi od nas :grozan:

Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Naravno, ostaje i taj karmicki motiv da ekipa u kojoj igra Pongracic jednostavno ne moze srecno da prodje.:D

 

Nauka o prezimenima?

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Naši da su pametni da sutra nameste x, odgovara i jednima i drugima. Danska druga, Hrvati ispali :Jova:

Koje godine je bilo EP kad su Danci i Švedjani odradili Italijane beše sa laganih 2:2 cini mi se, u poslednjem kolu?

Link to comment
Just now, booyaka said:

Nije im to opravdanje za to što su primili gol, u 90-om minutu znaš koliko je još potrebno da igraš, a i realno bilo bi nezasluženo da su Hrvati pobedili.

 

Nije opravdanje ali gledao sam poluvremena sa mnogo vise prekida koja nisu bila produzena za osam minuta. Uopste mi nije jasno sta je bio razlog za toliku nadoknadu, ne racunajuci izmene bio je samo jedan prekid zbog grceva jednog od hrvatskih igraca a ni on nije trajao duze od desetak sekundi.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Nauka o prezimenima?

 

Takozvana redbulsalcburgologija.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Koje godine je bilo EP kad su Danci i Švedjani odradili Italijane beše sa laganih 2:2 cini mi se, u poslednjem kolu?

'04

Link to comment
14 minutes ago, Ratamahatta said:

Ovima fali skoro ceo tim od pre 3 godine

Sad vidim da nije zvao ni Insinjea, ni Jokica, ni Lokatelija, ni onog buzdovana Belotija, ni Ciro nije tu, nema ni onih likova iz Atalanti i Sasuoloa.

Mada kad vidim sta Ciro jebe ne bih ni ja leti iso na poso.


Insinje brat igra kanadsku amatersku ligu, Ćiro je u takvom stanju da se ne bi izborio za prvog napadača Surdulice, Verati fali ko leba, ali igra Arabiju, a žabarski savez zna nešto što mi očigledno ne znamo. Beloti potpisao za Komo pre koji dan lol

 

Lokateli je imao slabu sezonu, ali je opet mogao u tim pored ovih buzdovana. Oni kolektivno moraju da vaskrsnu karijere njemu, Tonaliju i Zaniolu, inače im nema napretka, ne postoji niko drugi značajan da fali.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Roger Sanchez said:

Al evo kombinatorike za PPP :s_c: da im se smuči ako nas opet usere™ :D

Quote

Hrvatska može proći samo kao jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe, no za to joj se mora poklopiti nekoliko rezultata. U utorak Engleska mora pobijediti Sloveniju s barem tri gola razlike, a Danska mora pobijediti Srbiju. Zatim se u srijedu mora dogoditi da Turska pobjedi Češku, a Portugal Gruziju.

 

 

Idete dalje najlaganije :s_u:

 

Vec vidim :lol:

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

 

Po mom misljenju sve su izmene bile odlicne. Upravo nakon tih izmena su Hrvati uspeli da oteraju Italijane od svog gola i prenesu teziste igre daleko od Livakovica, do tada im je gol visio u vazduhu. Ovo sto im se desilo je jednostavno takticki fluke, incident, nista tu ne bi promenio Modric da je ostao na terenu.

 

Naravno, ostaje i taj karmicki motiv da ekipa u kojoj igra Pongracic jednostavno ne moze srecno da prodje.:D

 

To je tacno... ali videlo se da utakmica ide u tom smeru da ce ili Hrvati da daju taj drugi, ili ce ga Italijani umuvati. I onda su Hrvati imali 2-3 jako dobre kontre i polu-kontre gde su se Italijani raspali nazad, a Hrvati katastrofalno resavali te prilike u poslednjoj trecini Italije. Tacno je falio jedan mudar pas, kreativnost, odnosno Luka Modric. Italijani su bili zreli za drugi, za mene je Dalic glavni krivac, osim ako Modric i Kovacic sami nisu trazili izmenu, u sta sumnjam jer igraju u Realu i Sitiju.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...