Jump to content
IGNORED

Mađarska - Škotska


Recommended Posts

2 hours ago, Godfrey said:

Pfff

Madjarska u zadnjoj sekundi.

Eto kako nesretno mi ispadamo sa prvenstva!!!!

 

Kakva li je tek ona prednja sekunda, živ nisam. :)

Taktika Škota kao Šestko za sirotilju, nema se tu šta dodati. Čak su im (inače redovno fantastični) dresovi ružni, kao što su i svi ostali na ovom EP, ruku na srce. Ili sam ja ozbiljno omatorio pa sam otišo u qrac totalno? :D

Mađari više nego zasluženo, ako saberemo prikazano iz tri utakmice.

Navijao sam za Škote jer uvek i navijam za njih ali ovo je sve ukupno bilo prejadnotm, što bi rekla idiokratija.

Edited by Meduzalem
Link to comment
5 hours ago, Cash said:

Slazem se, ali u životu nista nije sigurno pa ni pobeda Danske protiv San Marina a kamoli Srbije. 

Ništa nije sigurno ali je verovatnoća negde >95%

 

Što ti ne uplatiš keca na Srbiju? Eno je poklon kvota 

Link to comment
36 minutes ago, Filozof manijak said:

Ništa nije sigurno ali je verovatnoća negde >95%

 

Što ti ne uplatiš keca na Srbiju? Eno je poklon kvota 

Uplatiću :fantom:

Link to comment

sta god uradili sa danskom, prolaz je trebalo resavati u mecu sa slovenijom, a oni odigrase ko sise. 

 

bilo mnogo toplo, nije odgovarao popodnevni termin, nemamo kostica...

 

alibija pun autobus

  • +1 2
Link to comment

Jbt, meni je toliko fenomenološki zanimljivo kalkulisanje tuđih rezultata, kao da bi mogli da izvučemo bilo kakav pozitivan ishod sa Dancima.

Na uzorku dve prethodne utakmice (naše i Danske), voleo bih da znam odakle se crpi optimizam oko ishoda susreta s Dancima?

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Meni Danska izgleda kao tim čija igra ima glavu i rep, koji ima sistem, i zna šta hoće.

Sve suprotno od naše reprezentacije. Naše improvizacije, vicevi i fazoni se slavno raspadaju kad naiđu na protivnika koji igra taktički disciplinovano.

Nije Danska pokazala igru kojim se osvaja prvenstvo, ali njihov stil je najgori match up za nas. Bukvalno ne vidim niti jedan aspekt u kojem smo bolji od njih, i koji bi nam doneo prevagu.

Nama navijačima ostaje samo iracionalni optimizam i nada koja umire poslednja, da ćemo  preskočiti Dance.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Ayatollah said:

Ne bih se kladio ni da mi je Piksi lično javio da su prodali utakmicu, a da je kvota na Dansku 15. Ja fudbal gledam zbog igre, a ne zbog kladionice, a uostalom to zlo koje eksploatiše ljude i uništava porodice treba iskoreniti. Svaki dinar uzet tamo je proklet dinar.

saglasan

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Meni Danska izgleda kao tim čija igra ima glavu i rep, koji ima sistem, i zna šta hoće.

Sve suprotno od naše reprezentacije. Naše improvizacije, vicevi i fazoni se slavno raspadaju kad naiđu na protivnika koji igra taktički disciplinovano.

Nije Danska pokazala igru kojim se osvaja prvenstvo, ali njihov stil je najgori match up za nas. Bukvalno ne vidim niti jedan aspekt u kojem smo bolji od njih, i koji bi nam doneo prevagu.

Nama navijačima ostaje samo iracionalni optimizam i nada koja umire poslednja, da ćemo  preskočiti Dance.

Sve tačno, ali onda u Kataru, Tunis odigra egal meč sa njima, a Australija ih rutinira sa sve Degenekom na desnom beku.

 

Povedu 2:0 protiv Kazakhstana u gostima i dozvole da ih okrenu i ostanu bez bodova.

 

Mislim da su uz ozbiljnom padu u odnosu na prethodnih par 5-6 godina. 

 

Ipak, biće im olakšan posao ako budemo furali formaciju sa 2 napadača.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...