Jump to content

Recommended Posts

Nisu mogli Škoti da ne zaseru, imao sam neki osećaj celu tekmu da Madjari moraju učačkati nešto ovim luzerima. Debili da su napravili faul na sredini kad su mogli, žuti al bar bi bili u igri.
 

RIP Škotska, RIP Srbija za osminu. Ako Rvati sutra dobiju onda više 2 boda ni teoretski ne vode dalje. Sve već vidjeno.

Link to comment

Mi ne možemo da izvučemo ni nerešeno protiv Danske, tako da je ovaj rezultat manje-više nebitan.

  • +1 8
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Zvonce said:

To je to. 

 

Msm da ne možemo više na računamo na scenario prolazak sa 2 boda. 

 

jel ovo prvi rezultat na prvenstvu koji nam ne odgovara?

  • Haha 7
Link to comment

Az M4 Sport információi szerint Varga magánál volt, tudott kommunikálni, és kórházba szállították.

 

 

kazu madjari da je ovaj nokautirani lik bio pri sebi i komunicirao je. odvezen je u bolnicu

  • +1 1
  • Hvala 5
Link to comment

Nama je bilo potrebno da ta jedna trećeplasirana bude Škotska sa 2 boda i - 4 gol razlikom, a ne Mađari sa 3 boda. 

 

Mogu da fulaju Hrvatska i Albanija sutra, ali to je jedna trećeplasirana sa 2 boda. 

 

Austrija je treća u svojoj grupi za sada, a već ima 3 boda. Belgijska grupa ima sve po 3 boda. 

 

Tako da bi nam bilo potrebno da Gruzija ne dobije Portugal (realno) i da Turci dobiju Čehe. Ali da li će Turci ući u tuču, kada već imaju projektovanu 1/8 finala? Ne verujem. 

Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Zvonce said:

Nama je bilo potrebno da ta jedna trećeplasirana bude Škotska sa 2 boda i - 4 gol razlikom, a ne Mađari sa 3 boda. 

 

Mogu da fulaju Hrvatska i Albanija sutra, ali to je jedna trećeplasirana sa 2 boda. 

 

Austrija je treća u svojoj grupi za sada, a već ima 3 boda. Belgijska grupa ima sve po 3 boda. 

 

Tako da bi nam bilo potrebno da Gruzija ne dobije Portugal (realno) i da Turci dobiju Čehe. Ali da li će Turci ući u tuču, kada već imaju projektovanu 1/8 finala? Ne verujem. 

 

Sve ovakve kalkulacije o tome kako da uđemo u sledeću fazu sa nekim 0:0 rezultatom i poklapanjem 15 drugih rezultata sa u 100% slučajeva završe sa 0:2 na poluvremenu i laganim odrađivanjem do kraja. Što i treba tako da bude.

Edited by Ayatollah
  • +1 6
Link to comment

S obzirom da u osmini finala svejedno verovatno gubimo, neki minimum bi bio da tamo odemo sa makar jednom pobedom. Ako ne pobedimo Dance, nece mi biti ni najmanje krivo sto necemo ici dalje. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Pokojni Zvonce said:

Nama je bilo potrebno da ta jedna trećeplasirana bude Škotska sa 2 boda i - 4 gol razlikom, a ne Mađari sa 3 boda. 

 

Mogu da fulaju Hrvatska i Albanija sutra, ali to je jedna trećeplasirana sa 2 boda. 

 

Austrija je treća u svojoj grupi za sada, a već ima 3 boda. Belgijska grupa ima sve po 3 boda. 

 

Tako da bi nam bilo potrebno da Gruzija ne dobije Portugal (realno) i da Turci dobiju Čehe. Ali da li će Turci ući u tuču, kada već imaju projektovanu 1/8 finala? Ne verujem. 


Već sutra može biti jasno da li mora pobeda ili je nerešeno i dalje u igri, remi Albanaca (protiv vrv kombinovane Španije) ili/i pobeda Hrvatske zatvaraju opciju remija.

Link to comment

Španija neće kalkulisati protiv Albanije.

Nema trika, ima tika-taka i 3:0 lagano.

¡Vamos! 🇪🇸

 

Link to comment

Zanimljivo je bilo, sve bi se kalkulacije resetovale da ga nisu Nemci umuvali. Ako ništa drugo sad i ako osvojimo bod ili 3 znaćemo da je do nas a ne muljanje.

Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

Mi ne možemo da izvučemo ni nerešeno protiv Danske, tako da je ovaj rezultat manje-više nebitan.

Ako si siguran da ne možemo ni nerešeno eno uplati 2,20 je na Dansku :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Ako si siguran da ne možemo ni nerešeno eno uplati 2,20 je na Dansku :fantom:

Ne bih se kladio ni da mi je Piksi lično javio da su prodali utakmicu, a da je kvota na Dansku 15. Ja fudbal gledam zbog igre, a ne zbog kladionice, a uostalom to zlo koje eksploatiše ljude i uništava porodice treba iskoreniti. Svaki dinar uzet tamo je proklet dinar.

  • +1 5
Link to comment
21 minutes ago, Ayatollah said:

Ne bih se kladio ni da mi je Piksi lično javio da su prodali utakmicu, a da je kvota na Dansku 15. Ja fudbal gledam zbog igre, a ne zbog kladionice, a uostalom to zlo koje eksploatiše ljude i uništava porodice treba iskoreniti. Svaki dinar uzet tamo je proklet dinar.

Slazem se, ali u životu nista nije sigurno pa ni pobeda Danske protiv San Marina a kamoli Srbije. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...