Jump to content
IGNORED

Gruzija - Češka R. 2.kolo


Pol title  

10 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 minutes ago, Cash said:

Gruzija bi nas lako odvalila

Doduše neiskustvo do krova ali nenormalno su simpatična ekipa. Česi pritiskaju, umuvaće još jedan nekako.

Da sedneš i plačeš kako mi igramo a kako ove sve podjednako male zemlje.

  • +1 4
Link to comment
Just now, radisa said:

Zasto guranje sa dve ruke čovaka u skoku nije penal?

 

Zato što ga nije dovoljno jako gurnuo. Ako misliš na ovog Čeha što se prosuo u kazanu

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Zasto guranje sa dve ruke čovaka u skoku nije penal?

Vi iz Vojvodine ste mnogo mekani :)

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Zato što ga nije dovoljno jako gurnuo. Ako misliš na ovog Čeha što se prosuo u kazanu

Kako se ceni taj intezitet? Meni su dve šake na ledjima sasvim dovoljne da zakljucim da je igrač gurnut... Jesi nekad doziveo da te neko tako ovlaz gurne? Ja jesam, razbio sam se kao pička...

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Vi iz Vojvodine ste mnogo mekani :)

I Mindi je Vojvodjan... :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Otkad su Česi ovakvi padavičari? Bukvalno svaki kontakt su se prekotrljavali, a u proseku su 5-10 cm viši od protivnika

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Kako se ceni taj intezitet? Meni su dve šake na ledjima sasvim dovoljne da zakljucim da je igrač gurnut... Jesi nekad doziveo da te neko tako ovlaz gurne? Ja jesam, razbio sam se kao pička...

 

Jbg, to je posao sudije, koji je uglavnom i bivši igrač, osetio je kontakt igru nekad. Nije to neka nauka.

 

Ti si se možda razbio kao pička, ali profesionalni sportista ne bi trebao da padne od onako mlakog gurkanja :)

Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

Otkad su Česi ovakvi padavičari? Bukvalno svaki kontakt su se prekotrljavali, a u proseku su 5-10 cm viši od protivnika

 

Verovatno cene da je Gruzinima dosuđen mlak penal, pa misle da će sudija biti lak na obaraču da iskompenzuje™. Ali jbg, ovo su malo jače sudije od treće lige Istok

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...