Jump to content

Qué coño - Che cazzo  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Spanija i Nemacka dobre, Francuska solidna, Italija i Engleska tanko, posebno Engleska. Al tek je pocetak, ima tu i cuvanja, dug je turnir. 

Link to comment

Zaboravih zašto me nerviraju Španci do ovih poslednjih 7-8 minuta kada se valjaju posle svakog kontakta. S obzirom na razliku u kvalitetu trebalo je da vode jedno 4:0.

Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Cini mi se da Spanci po zrebu idu na Nemce u polufinalu. Mljac!


Tačnije četvrtfinalu

  • Hvala 1
Link to comment

Koja trauma kad vidis da igraju apsolutno isto i u istom ritmu, bez obzira koje izmene naprave tokom meca.

Link to comment

Posteno. Svaka cast. Ono sto sam ja gledala, spanci najbolji od svih reprezentacija. Masina :)

  • +1 3
Link to comment

Španci ozbiljna ekipa, koliko god bili (ajde blago rečeno) neomiljeni.

Ako održe ovakvu igru do kraja, neće biti nezasluženo prvaci.

Link to comment
9 minutes ago, reg said:

Zaboravih zašto me nerviraju Španci do ovih poslednjih 7-8 minuta kada se valjaju posle svakog kontakta. S obzirom na razliku u kvalitetu trebalo je da vode jedno 4:0.

 

Ma ovde jedino Carvajal.

 

Inace brutalno su odigrali, kapa dole.

Link to comment
Posted (edited)

de la Fuente je specijalista za rad sa mladjim kategorijama, sa juniorima do 19 osvojio prevenstvo Evrope, Mediteranske igre  sa juniorima do 18 i sa juniorima do 21 opet prvenstvo Evrope. Valjda niko bolje od njega ne zna cime Spanija raspolaze. 

Edited by Lancia
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, 189- said:

pojma nemam ko je ovaj trener ali svaka cast kako je sve poslozio.

Lik koji je vodio sve mladje kategorije do A tima Spanije.

 

To je jedina korisna informacija koju je Matic dao veceras.

Link to comment
11 minutes ago, Lancia said:

de la Fuente je specijalista za rad sa mladjim kategorijama, sa juniorima do 19 osvojio prevenstvo Evrope, Mediteranske igre  sa juniorima do 18 i sa juniorima do 21 opet prvenstvo Evrope. Valjda niko bolje od njega ne zna cime Spanija raspolaze. 

 

Ekipa mu izgleda odlicno, mladi igraci igraju sa mnogo samopouzdanja. Posto inace nisam ljubitelj tika-take pa se trudim da zaboravim onaj period spanske dominacije putem davljenja zabe, ne pamtim kada sam ovoliko uzivao i igri spanske reprezentacije kao u ove dve utakmice.

  • +1 4
Link to comment

Italija ima tim u formiranju, biće oni još bolji i jači.....a i sada nisu na maksimumu

 

na osnovu do sada viđenog i forme, Španija se izdvaja kao ozbiljan kandidat. tu su i Nemci. ova dva tima mi deluju da su u odličnoj formi

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...