Jump to content

Drugo kolo: Hrvatska - Albanija, 19.6. u 15h


Recommended Posts

Ma biće malo po prstima i neka financijska kazna,  a onaj bolid sa megafonom vjerojatno par utakmica zabrane i to je to.

 

 

Link to comment
8 hours ago, Eleniko said:

 

što skandiraš vučiću pederu i protiv čovića kada sa njima deliš isti pogled na UČK/kosovski sukob.

 

nije da sam iznenađen jer kozojebi naravno

 

Dakle došli smo do toga da UČK nisu terroristi. Dosta interesantan pogled na ekipu koja se fotka sa odsečenim glavama. 

 

Sam si sebi najveća kazna i to svakog dana nažalost pokazuješ na ovom forumu. Pregnusno.

  • Wub 1
Link to comment

deluje da si prošao ubrzani kurs političke obuke kod šešelja, vulina.

 

mada ne znam da li je zaista bolja prazna glava ili ona puna radikalskog đubreta.

 

mada, možda ti ovo srbonacoštvo pomogne oko tih 7cm. nekome bi moralo jednom da uspe, imaš opravdanje. ja ti želim svu sreću, video sam svojim očima koliko ti je bitno.

 

 

Link to comment

Ti baš mrziš samog sebe, mada bih verovatno i ja mrzeo samog sebe da sam na tvom mestu. Toliko mržnje mora da ostvari neke posledice na organizam, odmori malo, bukvalno ćeš da ubiješ samog sebe ako tako nastaviš i ovo ti dobronamerno govorim, potpuno zanemarujem tvoj karakter septičke jame i naš odnos. Malo malo pa imaš neki meltdown, što ne batališ sve ovo kad očigledno ne umeš i kad ti očigledno škodi? 

 

Pretvorio si se u karikaturu i stvarno bi trebalo da imaš nekoga da te zagrli i da ti kaže da malo odmoriš. 

Link to comment

jedini prezir koji imam je prema preglupim internet šovenima, koji se sakriju iza ekrana umesto da odu na kosovo da se bore za srpstvo.

 

ti si poslednji koji nekome može da kaže reč o mržnji posle svih tvojih upisa ovde evo već deceniju i po, bukvalno svuda  eksplozije mržnje, prema crvenoj zvezdi, prema albancima, prema svemu što se ne uklapa u skučeni svetonazor malog bednog srbina.

 

uživaj, stvarno ti želim da nađeš rešenje za svoje probleme.

Link to comment

Da li su ti Albanci sada sa tobom u prostoriji? 

Ja kapiram da ti je MO da lažeš, ali ako nekome to nije bilo jasno, od juče sigurno jeste. Verujem da si već odavno u modu da ti ne treba dugo da samog sebe ubediš u te laži da su istina. Samo još sebe da ubediš da nisi finansijski pomagao ratnog zločinaca zarad malo sugar rusha i na konju si. 

Oprostiću ti i učitavanje radikalštine i srbovanja, pošto imam razumevanja za demenciju, ali mi je tužno, nažalost i indikativno, da u sedmoj deceniji života ti nemaš nekoga da te zagrli i da te smiri :(

Link to comment
Quote

STIŽE NOVA KAZNA?
Evo tko je prijavio Hrvatski nogometni savez na Euru! ‘Nećemo nikome dopustiti da nam to pripiše‘
Nakon toga su u Srbiji napravili i napuhali veliku priču te Hrvatsku sada čeka nova kazna
HNS-u je stigla obavijest UEFA-e da ga je FARE prijavio za rasizam i diskriminaciju. Kad to bude službeno komunicirano, HNS će dobiti vrijeme da se očituje, nakon čega će UEFA odlučiti o eventualnoj kazni. FARE je prijavio povike “Ubi[j] Srbina”, kao i “Srbe na vrbe”, iz čega su Srbi već napravili veliku priču, a na meti su Albanski i Hrvatski savez. Radi se o povicima koje su uzvikivali albanski navijači smješteni iza jednog gola i jako su se čuli. Očekivali su, budući da su to radili na hrvatskom jeziku, da će se naši prikloniti, prihvatiti i proširiti na cijeli stadion, međutim to se nije dogodilo.
Samo mali dio Hrvata se pridružio. Na tome će HNS temeljiti obranu.

- Mislim da smo objektivni kad kažemo da se to nije izraženo čulo od naših navijača, iako smo svjesni koliko je to teška stvar politički i na svaki drugi način. Kad se ranije događalo, muški smo stali i rekli - je, dogodilo se. Međutim, sada bi nam bilo krivo i nećemo nikome dopustiti da nam to pripiše - kazao nam je HNS-ov voditelj odjela za prevenciju i osiguranje.
Naglasio je da nije bilo niti jedne hrvatske zastave neprimjerenog sadržaja.
- Naši iz policije prije utakmice oduzeli su hrvatskim navijačima značajan broj šalova i majica nedozvoljenog sadržaja. Posebno me raduje što ništa od toga nije iz klupskih navijačkih skupina, dakle ultrasa, nego od naših ljudi iz inozemstva koji se vade da nisu znali. Maksimalan je napor napravljen, istjerat ćemo do kraja to da dokažemo kako nije bilo nikakvog velikog niti organiziranog kršenja propisa od strane hrvatskih navijača - zaključio je Jurjević.
Kazna za pirotehniku stiže ovih dana, a duže će proteći dok se riješi prijava za rasizam i diskriminaciju za koju neki mediji tvrde da će kazna biti drakonska. Ovisi koliko UEFA prihvati argumente HNS-a. Delegat rasizam i diskriminaciju nije prijavio, ali oglasio se FARE.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/euro/skupina-b/evo-tko-je-prijavio-hrvatski-nogometni-savez-na-euru-necemo-nikome-dopustiti-da-nam-to-pripise-15474167

Link to comment

Cuj pripiše, pa njima je veći dio a tima u fazonu tompson, zds, hos, ruža hrvatska i sl. 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Na čelu sa selektorom. Ako neko slučajno ne prepoznaje, levo je Thompson, a desno Dalić.

 

GQoFTFFXoAAQCaK?format=jpg&name=900x900

Edited by vememah
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

 

evo materijala za mentalnu erekciju nekima, kad već fizička odavno nije moguća

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Quote

 

Disciplinska komisija Evropske nogometne federacije (UEFA) kaznila je Hrvatski nogometni savez (HNS) zbog incidenata na utakmici Hrvatska – Albanija na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj.

HNS je kažnjen sa 28.000 eura, i to 17.500 eura zbog paljenja baklji i 10.500 eura bacanja predmeta od strane dijela hrvatskih navijača, objavio je HNS, prenosi Hina.

 

https://balkans.aljazeera.net/news/sports/2024/6/22/uefa-kaznila-hns-zbog-incidenta-na-utakmici-s-albanijom

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...