Jump to content

Drugo kolo: Hrvatska - Albanija, 19.6. u 15h


Recommended Posts

f1076f182f1b8f5af1818afc296676ce.jpg

 

gayya dok se napinje da prihvati da su Albanci jednom ispali veća stoka od Srba

 

  • Haha 6
Link to comment
47 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Brate Sinane, naseo si kao mlad majmun, to je sad u centru pažnje, ne neka tekma iz 2006.

 

Ti si pre jedva mesec dva sa šipke urlao Musa Turčine napuši se kurčine sa još 20,000 poštenih nenacionalističkih navijača, šta bi drugo očekivao od tebe ili drugih protagonista govora etničke mržnje koja je normalizovana na ovom forumu u tzv @radnik koncilijaciji, isto kao i u državi. Nema džepova moralne čistote u fašističkoj zemlji u kojoj ide od vrha do foruma.

Edited by Eleniko
Link to comment

Moram da te razočaram, ali poslednji put sam bio na evroligaškoj utakmici 2006 ili 07 protiv Panatinaikosa. Hoćeš li sad da se izviniš, pošto ponovo širiš laži po forumu?

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Moram da te razočaram, ali poslednji put sam bio na evroligaškoj utakmici 2006 ili 07 protiv Panatinaikosa. Hoćeš li sad da se izviniš, pošto ponovo širiš laži po forumu?

 

Hoću, kad vidim da si ovde ili bilo gde javno osudio govor i poruke etničke mržnje tvojih drugara iz Arene 

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Nije mu dan danas, bice sutra bolje.

 

tako je to sa demencijom jbg, sutra više neće misliti da ima ~70 godina već će u glavi ponovo biti mladić na đelatu kod znamenitog poslastičara

 

 

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

Hoću, kad vidim da si ovde ili bilo gde javno osudio govor i poruke etničke mržnje tvojih drugara iz Arene 

 

Odma dođe

 

Screenshot-20240621-220847.png

 

Ljudi, saće gosn Gayya da mi se izvinE. Stay tuned :happy:

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

tako je to sa demencijom jbg, sutra više neće misliti da ima ~70 godina već će u glavi ponovo biti mladić na đelatu kod znamenitog poslastičara

 

 

Sta fali, ja tako svaki dan, pa me ipak volis. :D

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Sta fali, ja tako svaki dan, pa me ipak volis. :D

Ti si stalno mladić... :fantom:

 

 

  • Wub 2
Link to comment

Eleniko, odmori malo danas od pisanja na forumu, ljubi te brat. Svako urlanje sa tribine u 2024-toj je deo navijačkog folklora, i mi vičemo Žocu da je Turčin, pa šta, sve je to koprcanje i koping da nismo američka prćija u 

koju tako gnjilu svako može da meće svoju smežuranu kitu...

 

Nikakva vojska na Kosovo neće otići, ista ovakva drama i skandalizovanje bilo je na PZE za Breskvicu, a na kraju se ispostavilo da su pisci fašistoidnog teksta USAiDovi stipendisti. Sramota PPP je da je poverovala da Žvalavi ima ikakav kapacitet da napravi sranje sa Albancima bez znanja ili odobrenja komesara Hila.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Odma dođe

 

Screenshot-20240621-220847.png

 

Ljudi, saće gosn Gayya da mi se izvinE. Stay tuned :happy:

 

Not cool nije osuda, morao bi malo bolje da provežbaš osudu šovenskog govora. Inače završiš sa rečima kozojeb i nakot u svakodnevnom govoru.

Edited by Eleniko
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ljudi, saće gosn Gayya da mi se izvinE. Stay tuned :happy:

 

Taj se nekad nekom izvinio?

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Sta fali, ja tako svaki dan, pa me ipak volis. :D

 

al ti nisi pokvaren, ti si duša :wub:

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...