Jump to content

Drugo kolo: Hrvatska - Albanija, 19.6. u 15h


Recommended Posts

To je takođe i ritam za: "Obli, Oblak, ti si naš junak”. Kompletan idiotluk, "ubij, zakolji" bi se vrlo lako prepoznalo.

 

  • +1 7
Link to comment

Dopunio sam gore, po svoj prilici su u pitanju Slovenci i njihova pesma golmanu Janu Oblaku "Obli, Oblak, ti si naš junak", na švajcarskom snimku koji sam okačio u prošlom postu mi se čini da se to lepo čuje.

 

 

Edited by vememah
  • +1 4
Link to comment

Pretpostavljam ništa strašno jer bi vrlo lako isplivao snimak takve svinjarije, a savez kažnjen, ne znam ? :coffee:

 

(Elenika pitam, u međuvremenu razjašnjeno sve, nebitno)

Edited by warp
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, warp said:

Pretpostavljam ništa strašno jer bi vrlo lako isplivao snimak takve svinjarije, a savez kažnjen, ne znam ? :coffee:

 

(Elenika pitam, u međuvremenu razjašnjeno sve, nebitno)

 

To što je ovo fake ne znači da ekipa na tribini nije već pevala ili da neće uskoro pevati. Ovde se implicira da mi to ne radimo a u stvarnosti naši navijači imaju najgori record govora etničke mržnje od svih na Balkanu. To što su možda sada zauzeti pevanjem oda Putinu ne znači da koliko već na sledećoj utakmici neće krenuti "Ko ne skače taj je Šiptar", "Nož žica Srebrenica" i slično...

  • Haha 4
Link to comment

Gazimire, ja sam u full autovinist modu (za one kognitivno uboge),  ali moram priznati da se mnogo bolje osecam sto reprezentacija Albanije ucestvuje na ovom turniru if you know what I mean. Sto bi rekao susjed Zoki, hvala bogu da postoji Srbija...Tako i ja sa Albanijom :D

Link to comment
13 minutes ago, Eleniko said:

 

To što je ovo fake ne znači da ekipa na tribini nije već pevala ili da neće uskoro pevati. Ovde se implicira da mi to ne radimo a u stvarnosti naši navijači imaju najgori record govora etničke mržnje od svih na Balkanu. To što su možda sada zauzeti pevanjem oda Putinu ne znači da koliko već na sledećoj utakmici neće krenuti "Ko ne skače taj je Šiptar", "Nož žica Srebrenica" i slično...

Možda će krenuti, niko se ne bi iznenadio, a možda i neće...

 

Mislim da je štetno za antinacionalističku agendu da se bavi lažima, jer se tako otupljuje opravdana kritika, btw isto mislim za anti Vučić politiku, kontraproduktivno je npr kritikovati SNS za povećanje gužve i opštu neorganizovanost na surčinskom aerodromu, kad ta ekipa nema bukvalno nikakve veze sa istim...

 

Dakle, kad srpski navijači naprave sranje, evo doći ću zajedno da ih poseremo, za sad osim pojedinačnih incidenata niko ih tamo ne percepira kao posebno nasilne ili nacoške skupine.

  • +1 4
Link to comment
23 minutes ago, Eleniko said:

Ovde se implicira da mi to ne radimo

 

Ko implicira?

 

Imaš na 17. strani ove teme kao odgovor na Šurbatovićevu budalaštinu da su naši navijači gospoda i da je ceo naš narod gospoda snimke i sa "ubij, zakolji" i sa "nož, žica".

 

I kačio sam i snimke s pevanjem Putinu i sa spaljivanjem albanske zastave.

Edited by vememah
  • +1 3
Link to comment

Ovo pevanje pesme koju Thompson na svakom koncertu najavljuje ustaškim pokličem "Za dom spremni" pak nije fejk, okačio lik s nadimkom "vel(iki) cro(at)", kome se ceo kanal sastoji od sličnih uradaka.

 

Opis klipa:

 

Quote

vel cro

Pred početak utakmice Europskog prvenstva 2024, tisuće Hrvata i Albanaca, okupljeni u prijateljskom ozračju usred Hamburga, zapjevali su poznatu pjesmu legendarnog hrvatskog glazbenika Marka Perkovića Thompsona, 'Bojna Čavoglave', koja je nastala tijekom Domovinskog rata za obranu Hrvatske od srpske agresije.

 

 

Edited by vememah
Link to comment
32 minutes ago, Eleniko said:

To što je ovo fake ne znači BLABLABLA

 

ali znači da treba da se izviniš što si preneo jeftinu albansku propagandu na forum.

  • +1 7
Link to comment
26 minutes ago, Eleniko said:

 

To što je ovo fake ne znači da ekipa na tribini nije već pevala ili da neće uskoro pevati. Ovde se implicira da mi to ne radimo a u stvarnosti naši navijači imaju najgori record govora etničke mržnje od svih na Balkanu. To što su možda sada zauzeti pevanjem oda Putinu ne znači da koliko već na sledećoj utakmici neće krenuti "Ko ne skače taj je Šiptar", "Nož žica Srebrenica" i slično...

 

Tako je, to što si ovde pokušao da proturiš albansku propagandu na koju si naseo kao mlad majmun, pokušaj da opravdaš time što su naši navijači prethodno radili te ogavne stvari na tribinama, uz potpuno zanemarivanje činjenice da, nekim čudom, to nisu radili na utakmici na kojoj si tvrdio da su radili.

 

Umesto što se dodatno zaglibljuješ u blato koje si sam napravio, samo je trebalo da napišeš: "Ej ljudi, zajebao sam se, podvalili mi" i to je sve. Dobio bi par thumbsupova da preguraš dan i sve kul.

 

 

  • +1 6
Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

Skandirometrija :D 

 

Sobzirom da su vec udaljili onog albanskog novinara i da su odmak krenuli da istrazuju ovu budalu sa megafonom - ocekujem da se i Albanija i Hrvatska iznenade kaznom. Iskreno, isterao bih oba tima sa prvenstva, ovakve stvari su neoprostive.

 

isteraće sami sebe u ponedeljak :fantom:

 

od srede počinje full uživanje u prvenstvu

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Krošek said:

^^ ne moze, ali sam si gore rekao da je to taj ritam, pa samo ostaje pitanje kao sto si takodje rekao, postoji li neko drugo skandiranje sa istim ritmom

 

"ubij zakolji da srbin ne postoji" (t=0m12s)

 

"ubij zakolji da hrvat ne postoji" (t=0m11s)

 

"ubij zakolji da siptar ne postoji"

 

Taj ili vrlo sličan ritam čuo sam kad je pao Čaušesku.

Sjećam se da se pominjala Sekuritatea. Nešto u fazonu alea alea Sekuritatea.

Skandirali grobari na utakmici protiv Dinama iz Bukurešta.

Potpuno sam siguran da to nije bio original ali sjeticu se.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

 

ali znači da treba da se izviniš što si preneo jeftinu albansku propagandu na forum.

 

Kome, Twitter borcima za pravdu? Ljudima koji nikada nisu ustali od stola sa računarom i pišu o događajima na stadionu?

 

Svako ko je bio na te dve famozne utakmice, Srbije vs Albanije i SiCG vs BiH, čuo je i video daleko gore stvari od ovih o kojima dramite, počinjene od neuporedivo većeg broja navijača, 25 odnosno 50 hiljada. Kako smo odatle došli do moralnog prestola, to je stvarno za naučnu analizu ovog foruma (kad bi imalo bilo kakav značaj)

  • Tužno 1
Link to comment

Brate Sinane, naseo si kao mlad majmun, to je sad u centru pažnje, ne neka tekma iz 2006.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...