Jump to content

Drugo kolo: Hrvatska - Albanija, 19.6. u 15h


Recommended Posts

I jako je zgodno što si bukvalno si preskočio činjenicu da je post reakcija na etničku mržnju od strane tzv profesionalnog sportiste.

 

Jbg, možda bi reagovao i zbog braće Makedonaca kada bi ti neko ubacio žeton za njih, ali avaj.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ma balkanci stoka divljaci… Sto se ne ugledaju na nas gospodu. Mi boc viljuskom rukom princa Danila koga je sam bog poslao da bdi nad orlovima.

Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

eno i tvog Šurbatovića sam nazvao nakazom na drugom topicu, dakle ALB-SRB 1:1

 

 

niko ne može više tvoj od šurbatovića i sličnih, četnička udruga

Link to comment

Ja četnik? Imaš li nekoga pored sebe trenutno? Pošto mi se čini da ti je krenuo moždani udar. I kakav god ti kao čovek bio, držim ti fige da se izvučeš, bez ironije.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Ja četnik? Imaš li nekoga pored sebe trenutno? Pošto mi se čini da ti je krenuo moždani udar. I kakav god ti kao čovek bio, držim ti fige da se izvučeš, bez ironije.

 

kozojeb, nakot, zvučiš kao četnički textbook o albancima.

 

mislim nije moje da ti skrećem pažnju na očigledno, za tvoje narušeno mentalno zdravlje me zabole, nego će sutra da se piše da je ovo četnički forum isto kao što je bio putinovski kada se divljalo o rusiji i ukrajini pa će ljudi da se ljute.

Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

 

kozojeb, nakot, zvučiš kao četnički textbook o albancima.

 

mislim nije moje da ti skrećem pažnju na očigledno, za tvoje narušeno mentalno zdravlje me zabole, nego će sutra da se piše da je ovo četnički forum isto kao što je bio putinovski kada se divljalo o rusiji i ukrajini pa će ljudi da se ljute.

Putinovski forum... E sad sam sve čuo. Koje P u PPP je za Putina tačno?

  • Haha 4
Link to comment

Dolazimo opet do toga da tebi ne smeta kada pRoFeSiOnAlNi sPoRtIsTa vređa celu jednu naciju na sred međunarodnog takmičenja. Bio bi nakot i da je Srbin i Hrvat i Englez i Francuz i Španac i Italijan, ali kapiram da je to pomalo komplikovano za tebe da shvatiš. Jer, tebi velika Srbija nije okej i tu se slažemo, ali velika Albanija ti jeste okej i tu se ne slažemo.

 

Takođe, kapiram da bi u nekim drugim okolnostima nekoga ko ima tetovažu posvećenu ratnom zločincu i teroristi isto nazvao nakotom, ali pošto je igrom to slučaja Albanac, jasno mi je da ti je to no-no :happy:

  • +1 3
Link to comment

nemaš pojma šta pišeš i klasično lupetaraš, već viđeno, da ne znam da si u dubokoj kognitivnoj disfunkciji pitao bi te da nam predočiš svoje primere sličnog nacoškog žargona za niže narode /nakot, kozojeb/ u slučaju ovih drugih nacija, ali dobro sad znam da nemaš

Link to comment

Tvoje drugare iz 21. bloka koje si branio npr :happy:

Serhija Ramosa ,

Wannabe vođu huligana na EP 2024.

Engleske fudbalske sudije.

 

Nakon što se obrišeš oko usta, nadam se da više nećeš da se blamiraš i da mi učitavaš da je to vezano za pripadnike naroda koji ti, izgleda, smatraš nižim, već da ćeš, uz ozbiljan napor kapiram, shvatiti da se odnosi na pojedince.

 

 

 

 

 

Link to comment

Meni je kod svih ovih incidenata, nije čak ni bitno iz koje zemlje je reprezentacija, interesantno kako se mi sa Balkana uvek žalimo kako nas drugi gledaju i potcenjuju, a onda na ovakvim dogadjajima skoro po pravilu pokažemo svoje pravo lice.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Tvoje drugare iz 21. bloka koje si branio npr :happy:

Serhija Ramosa ,

Wannabe vođu huligana na EP 2024.

Engleske fudbalske sudije.

 

Nakon što se obrišeš oko usta, nadam se da više nećeš da se blamiraš i da mi učitavaš da je to vezano za pripadnike naroda koji ti, izgleda, smatraš nižim, već da ćeš, uz ozbiljan napor kapiram, shvatiti da se odnosi na pojedince.

 

 

 

 

 

Ne dirajte mi Sergio Ramosa :mad:

  • Haha 1
Link to comment
45 minutes ago, Jeremija said:

Meni je kod svih ovih incidenata, nije čak ni bitno iz koje zemlje je reprezentacija, interesantno kako se mi sa Balkana uvek žalimo kako nas drugi gledaju i potcenjuju, a onda na ovakvim dogadjajima skoro po pravilu pokažemo svoje pravo lice.

 

tri divlja balkanska plemena, to su činjenice i za divno čudo, mi ovaj put, za sada, zaostajemo u tom divljaštvu

 

 

  • Haha 1
Link to comment

 

1 hour ago, copkillah said:

Tvoje drugare iz 21. bloka koje si branio npr :happy:

Serhija Ramosa ,

Wannabe vođu huligana na EP 2024.

Engleske fudbalske sudije.

 

Nakon što se obrišeš oko usta, nadam se da više nećeš da se blamiraš i da mi učitavaš da je to vezano za pripadnike naroda koji ti, izgleda, smatraš nižim, već da ćeš, uz ozbiljan napor kapiram, shvatiti da se odnosi na pojedince.

 

22 minutes ago, booyaka said:

Sve je u redu, sad će se pobrinuti za tebe.

  • Tužno 1
Link to comment

Pa kaže Šurbatović:

Quote

Naši navijači su gospoda, mi Srbi smo gospoda.

 

Edited by vememah
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

tri divlja balkanska plemena, to su činjenice i za divno čudo, mi ovaj put, za sada, zaostajemo u tom divljaštvu

 

 

Mi tek danas nastupamo na eurosongu... Ocekujem izvestan napredak... 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...