Jump to content

Belgija - Slovačka, 17.06, 18h


Recommended Posts

4 hours ago, villiem said:

boze kakav komentataor na rtsu

kvari komentarima super tekmu i sve vreme se dere

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Svemir Zeka said:

Drago mi je što je pobedila Slovačka, prošla sam pored Bratislave jednom.

I kako ti se čini, jel divan narod u toj Bratislavi?

 

Osim histerije oko Slovaka, Amanja™ je imao i tiradu o našim komšijama koje su otresle Ukrajinu. Histerija na max.

 

Belgiji više sreće na afričkom kupu nacija.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

I kako ti se čini, jel divan narod u toj Bratislavi?

Pa ne znam, ja sam na pumpi išla u klonju, popila kafu i kupila čips. Bili su srdačni :unsure:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ovo je nadrealno sta se desavalo Lukakuu juce, tek sad odgledah sanse i ponistena dva gola, taman kad covek pomisli da ne moze da bude veci maler... bukvalno sam plakao od smeha kad je i drugi gol ponisten... 

 

Sve u svemu, bila bi fora da bas ova okrnjena belgijska "super generacija" dogura dalje nego na prethodnim prvenstvima, ali mislim da su osim nekoliko kvalitetnih igraca (Azar, Mertens, Vicel, Vertongen...) izgubili i tu auru "tamnog konja", pa cak i neki sarm ekipe, i da ih vise niko ne ferma cak ni u neke favorite iz senke, i da ta uloga sve vise prelazi na holandsku ekipu. Slovacka "prijatno iznenadjenje", nisam imao pojma da su ovako cvrsti i opasni. Rumuni i oni za sad "hit prvenstva".

Edited by JohnnyD
Link to comment

Onana kulturno napušava reportera koji ga meša sa prezimenjakom iz Kameruna/Mančestera :D 

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
On 18. 6. 2024. at 0:39, vememah said:

 

 

 

Poslednje vreme došlo kad sam prinuđen da branim komentatore RTS :isuse:

 

Izjava "lopta je išla unapred" jasno sugeriše da je igrač bio ispred lopte tj. u ofsajd poziciji. 

 

Tehnički je moguće da lopta ide i unazad a da se igrač iz ofsajda vrati po nju i aktivira, ali to ovde vrlo evidentno nije bio slučaj.

 

Komentator svakako nije pokušavao da kaže da se u fudbalu ne sme dodavati unapred jer je to automatski ofsajd, toliko retardiran niko nije.

 

  • +1 1
Link to comment

OK, preoštar je bio Rujević.

 

Quote

Lopta je išla unapred, lopta je išla unapred, lopta je već išla u gol. Proveravaće se ovo ipak s obzirom na to da su nekako u liniji bili Amaduo Nana i Romelu Lukaku.

 

 

 

(na 0:42)

Edited by vememah
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Poslednje vreme došlo kad sam prinuđen da branim komentatore RTS :isuse:

 

Izjava "lopta je išla unapred" jasno sugeriše da je igrač bio ispred lopte tj. u ofsajd poziciji. 

 

Tehnički je moguće da lopta ide i unazad a da se igrač iz ofsajda vrati po nju i aktivira, ali to ovde vrlo evidentno nije bio slučaj.

 

Komentator svakako nije pokušavao da kaže da se u fudbalu ne sme dodavati unapred jer je to automatski ofsajd, toliko retardiran niko nije.

 

 

Ne znam šta je pokušavao da kaže, ali svakako je izrekao irelevantnu činjenicu 'lopta je išla unapred' umesto da prokomentariše poziciju Lukakua u odnosu na loptu. Što implicira sa priličnom verovatnoćom da on misli da smer kretanja lopte ima nekakve veze sa dosuđivanjem ofsajda. No, nije jedini koji je u zabludi po tom pitanju, dapache

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam šta je pokušavao da kaže, ali svakako je izrekao irelevantnu činjenicu 'lopta je išla unapred' umesto da prokomentariše poziciju Lukakua u odnosu na loptu. Što implicira sa priličnom verovatnoćom da on misli da smer kretanja lopte ima nekakve veze sa dosuđivanjem ofsajda. No, nije jedini koji je u zabludi po tom pitanju, dapache

 

Kako je irelevantno kad smer kretanja lopte direktno ukazuje na položaj Lukakua? Išla je napred jer je igrač bio napred, to je sve.

 

Ne može on odokativno da komentariše tačan položaj Lukakua, radilo se stvarno o minimalnom ofsajdu. Zato komentariše ono što vidi, a mi sad kao treba da se pravimo da komentatori ne ispaljuju rutinski gluposti milion puta ozbiljnije od te jedne neprecizne opservacije.

 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Kako je irelevantno kad smer kretanja lopte direktno ukazuje na položaj Lukakua? Išla je napred jer je igrač bio napred, to je sve.

 

Pa ne baš direktno, jako često lopta ide napred, a igrači su u liniji, ili je istureni napadač čak i iza dodavača. Kao što rekoh, potpuno nebitna informacija koja ne doprinosi ič prenosu. Ako je već nešto želeo da prokomentariše, trebao je reći 'čekamo da vidimo da li je Lukaku iza lopte'

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...