Jump to content
IGNORED

Rumunija - Ukrajina, 17.06, 15h


Rumunija - Ukrajina, 17.06, 15h  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

23 minutes ago, Milošica said:

Strelac drugog gola je velika želja Zvezde.

 

Njega je prezimenjak skautirao jos pre dve godine i od tada ga pratimo i pokusavamo da dovedemo. Sad ce to biti nemoguca misija.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, harper said:

 

Njega je prezimenjak skautirao jos pre dve godine i od tada ga pratimo i pokusavamo da dovedemo. Sad ce to biti nemoguca misija.

Mislim da nas je i pre prvenstva odjavio, nažalost po nas čini mi se.

Link to comment
6 minutes ago, warp said:

Mislim da nas je i pre prvenstva odjavio, nažalost po nas čini mi se.

 

Da, mislim da jeste. Mi smo poslednjih godina u trci za igracima koji su tu negde izmedju 2 i 4 miliona u trenutku kad ih kontaktiramo a tu se vec pojavljuje konkurencija iz jakih liga jer i oni tu pecaju potencijalnu robu za preprodaju. Naravno, svaki od tih igraca ce radije da ode u neku od tih jacih liga jer njih redovno prate skauti najvecih klubova, igra se bolji fudbal na boljim terenima, radi se kvalitetnije i u boljim uslovima, tako da nama uglavnom ostaju trece ili cetvrte opcije kad ovi jaci proberu. Od tri centarfora koje smo hteli poslednjih par godina i bili su nam prve opcije, na primer, dvojica su zavrsili u Engleskoj a jedan u Italiji.

  • +1 1
Link to comment

I ovaj rezultat nam odgovara, ako Rumuni dobiju i Slovačku, a Slovačka i Ukrajina remiziraju. 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...