Jump to content
IGNORED

Slovenija - Danska, 16.06. 18h


Ko pobeđuje?  

19 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 minutes ago, JohnnyD said:

Da li mu je Jeboa neki dalji rodjak? 

Nije, ali mu je Mame Biram Diouf sestrić od tetke

  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, Ayatollah said:

Kakav je majstor Eriksen.

 

Nama će Slovenci strašne muke da prave sa dubinskim loptama u prostor na Šporara i Šeška, to nama uopšte ne odgovara. 

Nama ne ali pogledaj samo kakvom se brzinom i magijom stvori 4-5 crvenih dresova u zadnjoj liniji da sačeka svaku takvu dubinsku loptu.

Kao falanga, čoveče 

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Kakav je majstor Eriksen.

 

Nama će Slovenci strašne muke da prave sa dubinskim loptama u prostor na Šporara i Šeška, to nama uopšte ne odgovara. 

A šta nam uopšte odgovara? Retoričko pitanje.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

A šta nam uopšte odgovara? Retoričko pitanje.

Neko tipa DR Konga iz 74'

Link to comment

Danska je dosta bolja, ali moraju da daju još jedan gol jer deluje da bi neka od ovih slovenačkih kontri mogla i da prođe.

Link to comment

Ja ipak imam utisak da je ova tekma nesto losija od prethodnih, sa konfuznijim odbranama i greskama, iako se igra otvoreno. Ali to je zato sto je prvenstvo na nevidjeno visokom nivou do sad. 

Edited by JohnnyD
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Nama ne ali pogledaj samo kakvom se brzinom i magijom stvori 4-5 crvenih dresova u zadnjoj liniji da sačeka svaku takvu dubinsku loptu.

Kao falanga, čoveče 

Izuzetni su Danci taktički, izuzetni. U napadu čak više nego u odbrani, u svakom trenutku znaju gde se ko nalazi i šta radi.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, dragance said:

A šta nam uopšte odgovara? Retoričko pitanje.

 

Jeste retoričko pitanje, ali da odgovorim ipak - takva taktika Slovenaca sa ubacivanjem u prostor u sredini terena ka brzim igračima nam provereno ne odgovara sa našom visokom i sporom odbranom koja stoji na centru. Videli smo i protiv Kameruna i protiv drugih.  Lakše bi mi bilo da grade napad sporije ili da traže krila koja ubacuju centaršuteve. Za utehu, mislim da su im i štoperi i krila dosta upitnog kvaliteta.

 

Sa druge strane, Danci grade napad sporije, ali su toliko taktički dobri, da naši moraju da budu savršeni da bi im parirali pozadi, što mislim da će biti vrlo teško.

  • +1 3
Link to comment
27 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pitam se jel Drkušić smešno i na slovenskom koliko na srpskom

I više, jer je Drkušič. :fantom:

Link to comment

Kako li će tek biti zabavno ako uđe u igru Jasmin Kurtić a ostane u igri Drkušić.

"Digao se Kurtić međutim Drkušić nije uspeo..."

Edited by vorda
Link to comment

"Ovo je jedan od najlepših stadiona u Nemačkoj. Imao sam priliku da ga posetim više puta, još kao dete."

 

Deep intel by RTS

 

 

 

 

 

 

Edited by autsajder
  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...