Jump to content
IGNORED

Srbija - Engleska, 16.06, 21h


Recommended Posts

Inace mi je neverovatno da Sautgejt nije poveo nikog iz trougla Grilis, Medison, Sanco da mu bude na klupi vec se odlucio za nedokazane ofanzivce Kristal Palasa, Vest Hema...bas ce mu oni pomoci u sto I nekom minutu protiv Francuske Ili Nemacke kad je svezina I individualni kvalitet nekog sa klupe presudan.

Edited by dillinger
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

izostavljanje Tadića zbog trkačke nemoći protiv Engleza ima smisla ako bi umesto njega igrao neko ko može da trči sa njima, a ne dva statična centrafora. stalno treba da gledaju prvu Portugala ovde kad je bilo 0:2 sa dva centarfora a onda verovatno nabolje poluvreme pod Pixijem kad je ostao samo Mitrović. teška je odluka ali selektor mora da donosi teške odluke, Vlahović je sad u boljoj fazi karijere i verovatno bi trebalo da ima prednost u svemu, ali Mitrović imajednu prednost a to je da uvek kada igra da gol. znači Mitrović i Sergej i 5 trkača. il alternativno Vlahović da počinje da ih izmori, a Mitro da ulazi kada jurimo rezultat :sleep: jer znaš da će da da gol

Link to comment

neka su blaženi svi oni koji veruju da neka piksijeva taktika večeras može da urodi plodom

 

nas da večeras vodi arigo saki opet bi nam pre svega trebale kožne gaće

Link to comment
10 minutes ago, Eleniko said:

neka su blaženi svi oni koji veruju da neka piksijeva taktika večeras može da urodi plodom

 

nas da večeras vodi arigo saki opet bi nam pre svega trebale kožne gaće

 

pa šta da pričamo onda, o otimanju zastava?

  • +1 3
Link to comment
Just now, levi said:

pa šta da pričamo onda, o otimanju zastava?

 

da se ložimo, naravno

Link to comment

Na nekom portalu najavljuju Gudelja, SMS i Tadića u vezi i Vlahovića i Mitra u špicu.

 

To je najgora od svih opcija koju može da izabere. Praktično bez veznog reda i bez igrača na klupi koji može nešto da promeni. A ne bi me iznenadilo da tako krene i onda kaže 'šta hoćete, napali smo Engleze'.

  • +1 3
Link to comment

jao, potpuno sam prevideo tu izuzetnu sklonost foruma ka učitavanju 

 

najobičnija informacija šta se dešava oko utakmice, ako bude većih sranja kasnije imamo intro.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sokrat said:

Na nekom portalu najavljuju Gudelja, SMS i Tadića u vezi i Vlahovića i Mitra u špicu.

 

To je najgora od svih opcija koju može da izabere. Praktično bez veznog reda i bez igrača na klupi koji može nešto da promeni. A ne bi me iznenadilo da tako krene i onda kaže 'šta hoćete, napali smo Engleze'.

Uvek moze da izvede nekog iz srednjeg reda, ako krene nepredvidjeno lose i da uvede Jovica.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...