Jump to content

Srbija - Engleska, 16.06, 21h


Recommended Posts

3 minutes ago, Ayatollah said:

 

To će nam biti najmanji problem večeras, koliko će nam biti problem spori štoperi i nedostatak defanzivnih spoljnih.

Rajković je odličan golman, Vanja precenjen. Za mene je Petrović ispred, ako ne i ispred obojice.

Link to comment

Tadić nema snage da izgura celu utakmicu. Sigurno će igrati u drugom poluvremenu, a verovatno ga i čuva za Slovence i Dance. 

Link to comment
Just now, dragance said:

Rajković je odličan golman, Vanja precenjen. Za mene je Petrović ispred, ako ne i ispred obojice.

 Da ne budem pogrešno shvaćen - i ja mislim da je Rajković za nijansu bolji golman od VMS, ako ništa svakako klasičniji golman, a mislim da će ti kvaliteti biti potrebniji danas nego simuliranje dodatnog štopera u zadnjoj liniji, tj. igra nogom golmana.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Rajković je odličan golman, Vanja precenjen. Za mene je Petrović ispred, ako ne i ispred obojice.


Sve tačno plus Rajković je manji ekscentrik od Vanje, al izgleda ga guraju zbog brata. 

Link to comment

Bogovi s Arene upoređuju Mitrove i Kejnove ovosezonske statističke podatke. Samo što im lige nisu za poređenje.

 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Ide pesma

 

 

 

 

SOUTHGATE'S GOING HOME, HE'S GOING HOME
SOUTHGATE'S GOING HOME, HE'S GOING HOME
SOUTHGATE'S GOING HOME - OH NO HE'S MISSED THE BUS

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, San Epifanio said:

Bogovi s Arene upoređuju Mitrove i Kejnove ovosezonske statističke podatke. Samo što im lige nisu za poređenje.

 

 

A nisu ni ekipe odnosno saigraci koji im pakuju te iste golove

Edited by JohnnyD
Link to comment

"Ako pobede, skinuću se na perspiku"

 

Otvaraj kafanu, stolove razmiči!

 

Loži vatru

 

Link to comment

Lineker pun reči hvale  o Piksiju kad su bili u Nagoji, Rio se plaši Mitra, Vlah kao 1 od najboljih špiceva Evrope, i onda čuješ ono govedo Bigovića sa Radio BG kako “potpaljuje” na presici™ sa decenijskim narativom kako nas Englezi potcenjuju i pre ovog meča. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...