Jump to content

Italija - Albanija, 15.06, 21h


Recommended Posts

4 minutes ago, levi said:

 

Boske sa Arene koji isto prenosi prvu utakmicu Serie A subotom u 12.30 i reprezentacije na EP, skine izjave sa konferencije pre utakmice i čita ih do pola drugog poluvremena, ali za Matića  je Božo Sušec lično


To je isti onaj koji je polivao po CRO u Kataru pa je neko ovde pisao da je on izbeglica i da je imao tešku životnu priču.

 

Inače, krajnje korektno radi Kalčo na Areni. 

Link to comment

dodajem albijanića, i acu u baroknoj fazi

 

šta njih četvoro, cela sportska redakcija im nije ni za kurac

  • +1 1
Link to comment

Krivokapić ne prati mnogo, ali ima šlifa. Fudbalski Šarenac.

 

Neiskorišćeni potentcijali :D

  • +1 1
Link to comment

ovaj lik sa Arene dobro radi Kalčo.....navikao sam na njega, nemam neke primedbe

 

što se fudbala tiče, mnogo gotivim ove Italijane.....a među njima mi je i omiljeni igrač na ovom prvenstvu......Dimarko

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, April said:

 

Posle se Lancia pita zašto navijamo za ove Đimšitije

 

Nemanji Matiću želim gangbang na letovanju u Valoni

 

:nobles: samo sport molicu, lipso mi mozak od politike. Za Italijane, Francuze, Argentince i Skote ceo svoj zivot, seva mi paja za ta nasa sranja.

  • +1 1
Link to comment

Све што треба да знамо о Италији је извесни Фолоруншо

Link to comment

Donaruma će pre ili kasnije prodati.

 

Btw uveo bi obaveznu sankciju za svako ali svako povlačenje za dres u 16. Ne znam da li penal ali najmanje indirekt.

  • +1 1
Link to comment

dobro, ovaj meč je bio koska......nisu Albanci naivni, nije to Škotska, nezgodan su protivnik. a kad upadneš u grupu još sa Špancima i Hrvatima, to je must win.....pa još prva utakmica

 

dobro je

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

ovaj lik sa Arene dobro radi Kalčo.....navikao sam na njega, nemam neke primedbe

 

što se fudbala tiče, mnogo gotivim ove Italijane.....a među njima mi je i omiljeni igrač na ovom prvenstvu......Dimarko

Meni omiljeni Lobotka :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...