Jump to content

Italija - Albanija, 15.06, 21h


Recommended Posts

Evo i ova klošarka u studiju "ali 24 reprezentacije pa ima mesta i za Albaniju he he"

 

Hesuse

Link to comment

А и ви слушате 1 Немању Матића поред живог овог босанчероса са Арене који је свакако подношљивији (свако је).

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Italijanima fali jedan Vijeri/Vlahović :D i jedan Gatuzo/De Rosi da budu u prvom redu favorita za titulu.

 

Ovako ipak ne.

 

Naravno, to ništa ne mora da znači.


i babi fali 1 qrac da bude deda

Link to comment
6 minutes ago, johan nagel said:

А и ви слушате 1 Немању Матића поред живог овог босанчероса са Арене који је свакако подношљивији (свако је).

 

Lud sam da plaćam Areni pretplatu, nije dosta što sam joj već platio kroz porez da otkupi prava za prenos svega i svačega.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
8 minutes ago, johan nagel said:

А и ви слушате 1 Немању Матића поред живог овог босанчероса са Арене који је свакако подношљивији (свако је).

Neki smo na SBB-u

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Lud sam da plaćam Areni pretplatu, nije dosta što sam joj već platio kroz porez da otkupi prava za prenos svega i svačega.

Iptv 5 eura i gledaš sve ko covjek

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Подразумева се да мислим на ове са Ареном а то је ипак већина, слободно бих проценио.

Link to comment
41 minutes ago, autsajder said:

Jadno omalovažavanje albanskog tima od ovog komentatora 

 

Posle se Lancia pita zašto navijamo za ove Đimšitije

 

Nemanji Matiću želim gangbang na letovanju u Valoni

 

  • +1 2
Link to comment

kakac crni matić, dušan duća albijanić je ko stvoren za ovaj prenos

  • Hvala 1
Link to comment

koje otaljavanje u nastavku ... imam osecaj da oni ni ametere iz san marina ne bi dobili vise od dva razlike :)

gledam samo da vidim hoce li ga straki primiti kroz usi sa nekih 30-40 metara :)

Link to comment
21 minutes ago, johan nagel said:

А и ви слушате 1 Немању Матића поред живог овог босанчероса са Арене који је свакако подношљивији (свако је).

 

Boske sa Arene koji isto prenosi prvu utakmicu Serie A subotom u 12.30 i reprezentacije na EP, skine izjave sa konferencije pre utakmice i čita ih do pola drugog poluvremena, ali za Matića  je Božo Sušec lično

Link to comment

@levi
 

Ја могу да поднесем све сем Страјнића и овог Матића идиота. Има и на арени онај неки дебил што често преноси и он ми је иритантан али ова двојица но но.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...