Jump to content
IGNORED

UEFA Euro 2024 opšta tema


Ros

Recommended Posts

8 hours ago, Ayatollah said:

Ne bih se kladio ni da mi je Piksi lično javio da su prodali utakmicu, a da je kvota na Dansku 15. Ja fudbal gledam zbog igre, a ne zbog kladionice, a uostalom to zlo koje eksploatiše ljude i uništava porodice treba iskoreniti. Svaki dinar uzet tamo je proklet dinar.

stvarno, zašto za kladionice u reklamama ne važi ista zabrana kao za alkohol i cigarete?doduše u nekim reklamama sitnim slovima piše /stoji oznaka da nije za ispod 18, no na nekima nema.

Link to comment

samo nesto. 

gledam kad se izvodi korneri.

lete konzerve, case, plasticne flase.. svasta leti..

da to leti nannekoj utakmici u nekom evro takmicenju pa to bile rigorozne kazne.

zamislimo da zabode neki pavijan plasticnom casom nekog kornerdziju u evrokupovima. pa odrali bi klub, suspendovali stadion.. 

fukarluk 1

  • +1 1
Link to comment

kolko su sve jadnije reklame, lidl- kupujte jeftinije; kladionica; jebeni katar ervejz ma pusite ga naftni antidemokrate, vivo cheap telefoni al spijunitacemo vas itekako..

koksa kola i sport billy reklame, za ove danas subniminalne poruke, su maciji kasalj.

najjace mi je da kreteni nwnkapiraju da ne ide dalje. jebem vas u menadzment koji se sastoji u 30-ak novoizraza od kojih je najjaci komunicirajmo. 

na ogavnost stranu puutin, kina i slicno ali jebemo ovo nije progres, ajde progres je diskubatilan ali nije utilitaran, 

zato i postoje putin i cinming lepen.  slicnim

najjace kad mentoli misle da ce nekom katarzom na opstem nivou preci iz kolektivizma u avangardu koju donosi indivizualizam.

pa jebote

ovaj fudbal je namesen.

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Gandalf said:

 

 

ne zaboravimo da su habzurzi bili najcrnja dinastija, tamnica naroda i nikad ali nikad nekojmo gledati na tamnicu naroda sa simpatijama.

na stranu greske ali mojne o jebenim habzburg zlocincima posebno o onom smradu koji se hvalio kako je ubio preko 300 tisuca zivotinja u lovu a kog su ozalili u gomili filmova ( posebno pamtim onaj u kome njegova ljubavnica ima zlatnu kajlu u vidu danasnjih tangi)

najjace je kad o multikulturalizmu potezu austrougarsku tj prenose danas njihov nacin. smejurija dokonih, izandjalih, malogradjana.

diletanata i onih koji bi da se " socijalizuju"

splacine jedne gladnovske

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...