Jump to content
IGNORED

UEFA Euro 2024 opšta tema


Ros

Recommended Posts

Dosta su nam opale šanse za prolazak sa X-om protiv Danske. Ukrajina i Austrija su pobegli. Ostaje da iz grupe A, B I F, dva trećeplasirana nemaju više od 2 boda. Grupa F već sutra može da nam otpadne ukoliko Česi i Gruzini ne odigraju X.

 

U tom slučaju je bitno da Albanci izgube, Hrvati ne pobede i da Mađarska i Škotska odigraju X u zadnjem kolu. Ako Albanija odigra X kao i mi, onda stvarno ne znam šta se gleda jer bi bili izjednačeni.

Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

 Ako Albanija odigra X kao i mi, onda stvarno ne znam šta se gleda jer bi bili izjednačeni.

To je lako, čiji su navijači na ovom prvenstvu manja stoka... Mi za sad vodimo u toj kategoriji, ali imamo još jednu utakmicu fore da ispušimo i za to... :fantom:

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Sedmi autogol, idemo jako

Jel ima jedno 10 golova poništenih zbog VAR?

Edited by *edited by mod
Link to comment
50 minutes ago, *edited by mod said:

Jel ima jedno 10 golova poništenih zbog VAR?

 

9 do sada (ako interneti ne lazu), s tim sto samo postojanje VARa forsira sudije da ne prekidaju ofsajd napade, pa je ocekivano da ce mnogi od takvih biti ponisteni.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

9 do sada (ako interneti ne lazu), s tim sto samo postojanje VARa forsira sudije da ne prekidaju ofsajd napade, pa je ocekivano da ce mnogi od takvih biti ponisteni.

 

Postojanje VAR samo forsira sudije da ne dižu zastavicu odmah, nego uz malo odlaganje. Na kraju akcije se izjasne da li je ofsajd ili ne, dakle postojanje VAR nema uticaj na broj poništenih golova na način na koji si mislio.

Link to comment

Ne znam za vas, ali ja uvek padam u blagu depresiju kad vidim da nema vise onih tekmi od 15h 

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, JohnnyD said:

Ne znam za vas, ali ja uvek padam u blagu depresiju kad vidim da nema vise onih tekmi od 15h 

 

 

to je kod mene u pekingu 21h - idealno. odlicna atmosfera kada igraju male drzave.

 

 

 

druge dve se igraju prilicno kasno za gledanje uzivo, ali cesto ne mogu da odolim da pogledam ove sto poocinju kod nas u ponoc 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...