Jump to content
IGNORED

UEFA Euro 2024 opšta tema


Ros

Recommended Posts

Poljaci nam sjebali lep balkanski combo na EP Hrvatska - Albanija - Combo Breaker Poljska - pa Slovenija - Srbija - Rumunija.

 

Praktično dani Balkana na EP

  • -1 1
Link to comment

Da li su naši dobili memo od UEFA, da se od reprezentacija na ovom prvenstvu traži da trče i daju golove?

  • +1 1
Link to comment

Ima na tjubu neki video gde su poredjali sva 24 selektora po igrackoj karijeri, pikse treci, desamp drugi, kuman prvi, uz napomenu da su samo povrede sprecile pikseta da bude prvi na ovoj pretiznoj listi. 

  • +1 1
Link to comment

Kačio je neko (lancia? možda) već na nekoj od tema. Realno prvih 10 na listi su ozbiljni fudbaleri, ovo ostalo su karijere a la Simo Krunić. Lično bih Pikseta stavio na 2. mesto, jer mi Dešamp nikad nije punio oko kao igrač (moguće da je i do toga što nikada nisam sipmatisao ni Juventus ni Francusku), evidentno manje talentovan nego Pixi, ali razumem da je teško preći preko činjenice da je dizao u dve godine trofej EP i SP sa trakom na ruci.

Link to comment

Još jedan besmisao formata sa 24 ekipe. Drugoplasirani iz grupa C i F su “kažnjeni” i u 1/8f igraju sa prvoplasiranim ekipama. Ostale drugoplasirane ekipe igraju između sebe u 1/8f.

  • +1 2
Link to comment

Tako smo i mi u italiji zaboli spance kao drugi u grupi

 

Ovaj sistem je bio na tri mundijala 86-94 (otprilike 3 najbolja ikad, meni bar) 

Edited by MocaVukotic
  • +1 2
Link to comment

Nadoknada vremena je za sada u granicama normalnog, nema onog PL proseravanja od 10, 15 minuta.

Link to comment

Na Areninom yutub kanalu. Uefa je obično škrta sa hajlatsima, ne znam kako im dozvoljava

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...