Jump to content
IGNORED

UEFA Euro 2024 opšta tema


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

JA bih izdvojio dva španska krila, Vilijamsa i Yamala, ostavili su mi najbolji dojam do sada

I meni se oni sviđaju, kao  i cela španska reprezentacija uostalom, ali nije da imaju neke partije kojima dominiraju nad protivnicima i prave znatnu razliku za svoju ekipu. 

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

posle prošlog prvenstva uhvatim negde vest o čeferinovom izlaganju na bordu uefa

4 milrd € bruto prihod

2 mlrd € neto prihod

 

i aj ga ti majčin sine sad smanji na 16 reprezentacija

 

Pa to ti i kažem, što bismo uskraćivali švedskim, norveškim, islandskim, bugarskim, grčkim, bosanskim, litvanskim, luksemburškim i ostalim navijačima da pune stadione, najbolje da odmah uvedu pravilo da svi učestvuju na EURU, plus ko kešira da može takođe da učestvuje na turniru bez kvalifikacija, čak i ako nije iz Evrope. Bio bi balance sheet UEFE još bolji.

Link to comment

Island je bio super kad je učestvovao

 

Gruzija je bila dobra ove godine, Slovenija i Slovačka su imale dobar nastup. Većina malih su opravdali učešće, šteta bi bilo da se nisu pojavili, da bi učestvovali uvek istih 16

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, levi said:

Island je bio super kad je učestvovao

 

Gruzija je bila dobra ove godine, Slovenija i Slovačka su imale dobar nastup. Većina malih su opravdali učešće, šteta bi bilo da se nisu pojavili, da bi učestvovali uvek istih 16

Ovo da, nesto malo duse su uneli u fudbal. Slovenija i Slovacka igraju neatraktivan fudbal, ko Svajcarska u nastajanju, totalni zev od emocija.

Link to comment

Vels je bio gotivan one jedne godine (2016).

 

U suštini zabavno je kad neko tako mali napravi prodor jako i do samog krajatm, ali to su baš retke pojave, a da bismo njih videli moramo da trpimo na desetine (mahom slovenskih) reprezentacija koje igraju čvrst i požrtvovan bunker 90 minuta, hrkljuš i tekme sa malo golova. Pa onda kad na to dodaš i da su favoriti užasni, dobiješ jedno poprilično bedno prvenstvo.

  • +1 1
Link to comment

Nezaustavljivi smoste stesmo!

 

Srbi iz Hrvatske u četvrtfinalu Europeade!
 
Reprezentacija Srba u Hrvatskoj je u odlučujućoj utakmici u skupini G pobijedila Slovake iz Mađarske 2:1

Nogometna reprezentacija Srba u Hrvatskoj plasirala se u četvrtfinale Europeade 2024 koja se igra u Njemačkoj i Danskoj. Ostvareno je to teškom pobjedom 2:1 (0:1) protiv momčadi Slovaka iz Mađarske u odlučujućoj utakmici skupine G.

Nakon što je je reprezentacija Slovaka u Mađarskoj vodila 1:0 nakon prvog povremena, Srbi iz Hrvatske preokrenuli su rezultat pogocima Nebojše Popovića i kapetana Marka Jerlečkog.

 

p.s. Izbornik Gagulić ogorčen nesportskim ponašanjem mađarskih Slovaka!

Edited by Carolostadien
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Ladno su govnari potrefili da nema fudbala ni na Euru ni Kopa Amerika 2 dana

 

Gledao sam malo Brazil/Kolumbija. Posle nekoliko dana intenzivnog evropskog fudbala ono lici na nekakve Herlemovce, kao da nisu potpuno prosli skolu fudbala, u stvari isto kao nba, trci sutni, blok, predji pola opet sutni. Mada Brazil ima pasove doduse, po zemlji mogu lepo da izbace

Link to comment

neni se ne dopadaju ove nokaut utakmice. grč i taktiziranje. produžeci, posle njih 10 umornih pucaju penale.

u grupnom takmičenju ima šansi za popravni. meni se čini boljim 4 x 6.pobednici u polufinale, pobednic u finale.

više utakmica, veći prihod za organizatora i UEFA

Link to comment
6 minutes ago, đorđe geprat said:

neni se ne dopadaju ove nokaut utakmice. grč i taktiziranje. produžeci, posle njih 10 umornih pucaju penale.

u grupnom takmičenju ima šansi za popravni. meni se čini boljim 4 x 6.pobednici u polufinale, pobednic u finale.

više utakmica, veći prihod za organizatora i UEFA

Idi bre Djole, ja jedva cekao da se predje u nokaut fazu a ti bi da uvodis neka gej pravila :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...