Jump to content

UEFA Euro 2024 opšta tema


Ros

Recommended Posts

Ne znam gdje da stavim ovo a i to je Euro pa eto :D

 

Uglavnom, bravo naši! I vaši! I naši! Našovaši! Vašonaši!

 

Quote

 

U prvoj utakmici Europskog nogometnog prvenstva autohtonih nacionalnih manjina, reprezentacija Srba u Hrvatskoj je s 23:0 pobijedila bugarske Pomake.

Strijelci za pobjedničku momčad bili su Dragan Dolić, Nikola Nešić (5), Miloš Miroslavljević, Srđan Milovanović, Vukan Rakić (4), Mihailo Zekić (3), Marko Maksimović te Nebojša Popović koji se u listu strijelaca upisao čak osam puta.

„Protivnik danas nije bio realan s obzirom na postignuti rezultat, koji sam po sebi puno govori. Zato ne bih sudio po ovoj prvoj utakmici, više bih se fokusirao na utakmicu koja nas očekuje sa Slovacima iz Mađarske. Što se tiče odigrane utakmice, prezadovoljan sam odnosom igrača prema igri, a to je najbitnije“, rekao je izbornik reprezentacije Srba u Hrvatskoj Nikola Nikica Gagulić nakon utakmice.

 

 

  • Haha 5
Link to comment

FB me podsetio na status od pre 10 godina, u pitanju je WC u Brazilu

 

Quote

Od 8 utakmcia nokaut faze, na 5 je najbolji igrač bio golman, bilo je 5 ikseva, od toga 3 puta po 0:0.
Vuvuzele vratite se, sve vam je oprošteno.


I tada se igralo hrkljuša :fantom: 

Link to comment

na osnovu rezultata u grupama u konkurenciji svih 24, po bodovima smo bolji od škotske, albanije, poljske i češke, po gol razlici i od hrvatske. 19. mesto.

 

po igri (sistemu, borbenosti, načinu) moj subjektivni osećaj je da smo na samom dnu.

Link to comment

Gde je dobra (čitaj: normalna) atmosfera za gledanje tekmi negde po centru BGa, ili na Brdu? Ne mora biti striktno sportsko mesto - može i nešto regular, ali sa TVom.

Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Jel neko od igrača koji nastupaju u Saudijskoj Arabiji i Emiratima imao neki zapazen nastup na EP?

 

Samo Ngolo Kante i Ronaldo

Link to comment
9 hours ago, *edited by mod said:

Jel neko od igrača koji nastupaju u Saudijskoj Arabiji i Emiratima imao neki zapazen nastup na EP?

 Da li je bilo koji igrač na turniru imao zapažen individualni nastup? Ja ne primetih baš nikog da nešto odskače od ostalih.

 

Btw, mislim da je ovaj EURO jedan od najlošijih turnira koje sam ikada gledao.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ayatollah said:

 Da li je bilo koji igrač na turniru imao zapažen individualni nastup? Ja ne primetih baš nikog da nešto odskače od ostalih.

 

Btw, mislim da je ovaj EURO jedan od najlošijih turnira koje sam ikada gledao.

 

JA bih izdvojio dva španska krila, Vilijamsa i Yamala, ostavili su mi najbolji dojam do sada

  • +1 2
Link to comment
On 30. 6. 2024. at 23:10, Ted said:

problem sa 32 ekipe jeste broj država u samoj Evropi.....tu bi gotovo svi igrali, odnsono kvalifikacije bi bile obasmišljene dobrim delom

 

po meni, 24 je neki maksimum za Evropu, za SP može 32

 

 

 

Ma odmah 64 i za EURO, taman da pozovemo i Maroko, Alžir, Tunis, Egipat, KSA, UAE, Katar da se uključe na prvenstvo. Ova poslednja tri bi i platili verovatno da se uključe. Može i Australija, ako učestvuje na Evroviziji, što ne bi i ovde. Pa da gledamo derbije Estonija - Gibraltar i Katar - Moldavija.

 

Sad ozbiljno - 16 je jedini optimalan broj za EURO, sve preko je previše.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

posle prošlog prvenstva uhvatim negde vest o čeferinovom izlaganju na bordu uefa

4 milrd € bruto prihod

2 mlrd € neto prihod

 

i aj ga ti majčin sine sad smanji na 16 reprezentacija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...