Jump to content

Otvaranje EP : Nemačka - Škotska, 21h prenos RTS i ArenaPremium


Nemačka - Škotska  

44 members have voted

  1. 1. Nemačka - Škotska

    • Pobeda Nemačke
    • Pobeda Škotske
    • Nerešeno

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/14/24 at 19:01

Recommended Posts

Šest golova dali igrači Nemačke na utakmici, i probaće još koji možda do kraja.

Classic Panzer 

  • +1 3
Link to comment

Sad već može da se kaže da su forumaši bili na oba gola isti bi bio rezultat, Škotski golman je sramotan

  • +1 1
Link to comment

Sta reci. Sest golova Nemaca. Sama utakmica veoma niskog sadrzaja. Bolje Kralja da su poveli da im brani a Spasica u odbranu😄

Edited by Johnny
Link to comment

klasicni njemci u bilo kojoj deceniji dva veka kada igraju protiv losije ekipe, shakom u glavu na otvaranju.

 

rispekt za millera sto je tu jos uvek, jedna od legendi koja zivi i igra

 

 

Link to comment

..inace, poslednjih 25-30 godina od fuce gledam ssmo svetska i evropska prvenstva, pa ne zamerite unapred na novim topla voda upisima koji ce doci neminovno.

  • Haha 1
Link to comment

uprkos ubedljivoj pobedi zboog preslabe Škotske, dosta su mlaki ovi novi mladi Nemci. nema tu onog ubilačkog instikta iz 20. veka

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, levi said:

uprkos ubedljivoj pobedi zboog preslabe Škotske, dosta su mlaki ovi novi mladi Nemci. nema tu onog ubilačkog instikta iz 20. veka

 

Nema nekoga ko se zove Horst Hrubeš ili Gvido Buhvald, da pročitaš timove i već u startu gubiš 1-0 na intimidation faktor. 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Nema nekoga ko se zove Horst Hrubeš ili Gvido Buhvald, da pročitaš timove i već u startu gubiš 1-0 na intimidation faktor. 

Fullkrug zvuči i izgleda dosta zajebano...(Ima i onaj umlaut iznad u)

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Sad razmišljam kolko mrzim što imam usađen kompleks niže vrednosti u odnosu na Nemce, tri puta sam bio u Nemačkoj , svaki put sam se usro u gaće kad neko povisi glas na ulici na Nemačkom, a osam godina učenja ovog jezika nisu me ohrabrile da izgovorim ništa komplikovanije od Danke ili Guten Tag dok npr u Rimu nepoznavanje jezika me nije sprečilo da uđem u "raspravu" sa konobarom (Napolitanac, ne zna engleski) oko utakmice Napoli- Juventus iz 1987-me, da li je bilo 2:0 ili 2:1, i da li je utakmica bila pod reflektorima ili po danu :coffee:

  • Haha 6
Link to comment
14 minutes ago, warp said:

Fullkrug zvuči i izgleda dosta zajebano...

Sve dok se ne nasmeje... 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...