Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

59 minutes ago, garmonbozia said:

agresivni spam filteri IT odeljenja KK Partizan 

 

34l7ds.png

 

  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, smooth.Op said:

 

34l7ds.png

 

 

Mislim da ti filteri ne bi bili dovoljno jaki za ovo na šta ti misliš :D

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, uini said:

avramovic u principu to i donosi ali kao i svaki igrac, pogotovo ako je igrac role, sto zlatni retriver i jeste, zavisi od celokupnog performansa & vajba ekipe, pa je tako prosle sezone bio bolji nego ove..ili je u repki odvalio, jer je kontekst bio povoljan.

 

topla je voda reci da u partizanu nista nije narocito dobro funkcionisalo ove sezone, bilo igracki, bilo u vajbu. mozda je trebalo vise uparivati smitha i aleksu, ko zna.

 

Da, treba imati u vidu da je prošle sezone Aleksa bio treći spoljni u rotaciji, on i Nanula da kažemo, plus je Madar tu nešto figurirao. Ove sezone je Aleksa bio starter jer je PJ podbacio, a Jaramaz nije postojao. To je preveliki zalogaj za njega, plus je škripalo na sve strane.

  • +1 2
Link to comment

Aleksa nije kec. Kada se to bude utuvilo u glavu nestaće svi njegovi igrački problemi.

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

Da, treba imati u vidu da je prošle sezone Aleksa bio treći spoljni u rotaciji, on i Nanula da kažemo, plus je Madar tu nešto figurirao. Ove sezone je Aleksa bio starter jer je PJ podbacio, a Jaramaz nije postojao. To je preveliki zalogaj za njega, plus je škripalo na sve strane.

 

slažem se. što je najveća fora, da je šutirao malko bolje trice, tipa 35%, to bi statistički bila sasvim dobra sezona za njegovu ulogu

Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

okej ali za 7 sezona u evroligi ima ukupno 28 blokada, tj 0.2 po meču, što jasno govori da je taj aspekt igre kod ognjena ne baš preterano važan za ukupni performans.


Pa ja ne znam nikog drugog ko je zalepio 28 banana u kontri u karijeri :D Ne verujem da je bilo koja od njih bila obicna™ banana

Radonja je jedno 20 daj mautova otkazao zbog njegovih vracanja nazad i lepljenja s ledja

Edited by Ratamahatta
Link to comment
3 minutes ago, Ratamahatta said:


Pa ja ne znam nikog drugog ko je zalepio 28 banana u kontri u karijeri :D Ne verujem da je bilo koja od njih bila obicna™ banana

Sad zamišljam nekog igrača kako rendom trči po parketu i baca banane.

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, uini said:

 

slažem se. što je najveća fora, da je šutirao malko bolje trice, tipa 35%, to bi statistički bila sasvim dobra sezona za njegovu ulogu

Ako igrača oslobodiš toga da prevodi loptu i organizuje napad imaće više svežine da izađe iz pika i završi ulazom, poludistancom ili trojkom. To je i Panteru predstavljalo problem, nijedan od njih nije čak ni 2/1 igrač.

Link to comment

Океј требаће нам шлепер високих ако већ остајемо без Каминског, Ледеја, Смајлија и Кабокла.

 

За Кабокла мислим да ако му се поклопе коцкице (што и није лако) евентуално може да експлодира и на евролигашком нивоу, али опет јасно је да је проблематичан тип и ако већ правимо тотални ресет онда боље одмах уклонити потенцијалну трулу јабуку која би могла да ти прави проблем.

 

Оно што је проблем за нас јесте да ли на тржишту постоје четири добра доступна висока, већ видим да ће се ту опет тражити и неко решење из енбиеја.

  • +1 1
Link to comment

Bruno će valjda kod komšija, mala mu se taman smjestila ubeograd, oće malo i duživa..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...