Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

8 hours ago, Ratamahatta said:

Avram je overachiever realno, dobro je igrao i dosta je doneo i bas se osetilo da fali kad je bio povredjen. Dobar je igrac jebes ga

Steta sto ide, taman sam kontao da ce da predvodi litije protiv svega 

Nije dobar igrač, jebeš ga. Teška muva bez glave, jurca ko june. Njegovo mahanje rukama se često ovde definiše kao dobra odbrana a u stvari se završi poenima protivnika. Svađa se i viče i na Željka i na saigrače ako mu ne dodaju loptu (primer Naneli). Prodori mu se uglavnom neslavno završavaju.

 

Sjajna vest ako ide. Ako ne ide, lepo bi bilo da ostane kao treći bek. Mada je ta uloga unapred dodeljena tom Lakiću koji nikako da dođe.

 

Za litije, krštenje, srbovanje itd. me apsolutno boli uvo, gledam samo šta donosi/odnosi timu.

 

A izgleda i da je po ponašanju kancer u ekipi tako da putuj igumane ako nisi zadovoljan.

  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment

^uff ala nagrdi avrama

 

ne znam sta je ko ocekivao ali mislim da je tesko ne sloziti se da je u pitanju microwave scorer / energy guy sa klupe, bilo da se gleda ofanzivno ili defanzivno

 

avramovic u principu to i donosi ali kao i svaki igrac, pogotovo ako je igrac role, sto zlatni retriver i jeste, zavisi od celokupnog performansa & vajba ekipe, pa je tako prosle sezone bio bolji nego ove..ili je u repki odvalio, jer je kontekst bio povoljan.

 

topla je voda reci da u partizanu nista nije narocito dobro funkcionisalo ove sezone, bilo igracki, bilo u vajbu. mozda je trebalo vise uparivati smitha i aleksu, ko zna.

 

uglavnom, aleksa je to sto jeste; nekada ce ga poneti momentum, pa ce, kao sto @goofs valjda rece, odvaliti svakoga a nekada ce minus vajb ekipe, uciniti da bude gori od vecine. takav je lik, nestabilan ali definitivno ima svoje mesto u vecini euroleage posada, u slicnoj ulozi kao u partizanu, tu mislim da nije bilo greske niti neke druge moguce opcije.

  • +1 4
Link to comment
10 hours ago, Heaviside said:

tih klasičnih kečeva je svakako sve manje. čuva protivničkog keca i prenosi loptu, a izmišljanje poena na evroligaškog nivou mora da preuzme neko drugi.

Ne moraš da budeš Jason Williams ili Teo da bi bio dobar play. Aleksi fali najosnovniji osećaj za trenutak kad treba da doda loptu. Dodaj je slobodnom igraču ako nema asistencije, ali izaberi pravi trenutak, kad ima čovek neki prostor da smisleno nastavi akciju, a ne u 20. sekundi napada kada mu je odbrambeni igrač pola metra daleko. Više od vizije njemu fali taj osećaj za trenutak, da bi bio iole koristan kao organizator.

  • +1 4
Link to comment

Motli ode u Hapoel Tel Aviv :huh: Mislim, nevezano za nas, zar nije mogao da zabode jos jedan ugovor u nekoj EL ekipi?

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Evo Alekse za Dobrića, može?

Tante za kukuriku :D

Što se mene tiče može. 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

Motli ode u Hapoel Tel Aviv :huh: Mislim, nevezano za nas, zar nije mogao da zabode jos jedan ugovor u nekoj EL ekipi?

Jedan EC tim je pre 3 godine doveo dva igrača sa F4 Evrolige :fantom:

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Lord Stef said:

Motli ode u Hapoel Tel Aviv :huh: Mislim, nevezano za nas, zar nije mogao da zabode jos jedan ugovor u nekoj EL ekipi?

Uh, ovo i mene baš čudi.  Fizičke predispozicije sjajne, ali izgleda da neće niko od trenera da se bahće sa njim da mu ispravlja gluposti. Nismo ni mi, izgleda da je Željku dosta jedan Smajli. :D

Link to comment
10 minutes ago, Kreator said:

Što se mene tiče može. 

 

ako zanemarimo fakat da se to neće desiti - nije mi baš jasno da imaš toliko loše mišljenje o avramoviću a ne bi imao ništa protiv dobrića.

ono što je kod obojice pozitivno je taj agresivan/hustlerski pristup u defanzivi, s'tim što je aleksa defanzivni savant za dobrića koji igra popularnu matador odbranu, stane u stav kao da će da pokida nekoga a onda ostane ukopan na prvom koraku. u napadu ima ulaz u jednu stranu, zaboravih koju, mislim desno i isključivo šutira za tri i to od sjaja do očaja. 

 

bukvalno ne mogu da se setim više ni jednog aspekta dobrićeve igre, bilo da je dobar ili problematičan.

 

edit, pri čemu ste otprilike popunjeni sa sidekicks na sg-sf, sad vam trebaju big gunz.

Edited by uini
Link to comment
13 minutes ago, uini said:

bukvalno ne mogu da se setim više ni jednog aspekta dobrićeve igre, bilo da je dobar ili problematičan.


Dobric ima strasan tajming za bananu kad juri protivnika u kontri, 5x bolje brani tragediju nego pozicioni napad

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ratamahatta said:


Dobric ima strasan tajming za bananu kad juri protivnika u kontri, 5x bolje brani tragediju nego pozicioni napad

 

Samo da ostane zabeležen ovaj autocorrect momenat :D

 

  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...