Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

57 minutes ago, Milošica said:

Ne znam zašto dolaziti na svadbu iz kurtoazije.

Čuo sam iz proverenih izvora da je bilo veoma dobro posluženje 

  • Haha 3
Link to comment

Ko je ostao u Beogradu da mu ode na svadbu? Trifa i Balšoni? Đušu ne bih zvao pa da mi plate.

 

Kaminskog s druge strane…razveo bih se samo da bih mogao ponovo da pravim svadbu i da on dođe.

  • Haha 1
Link to comment

možda i nije (samo) do para, pri tome ne mislim na neke svađe

 

Po meni i treba da ide, naročito ako ima evroligašku ponudu. Tri godine je prošlo i on nije uspeo da se sasvim uklopi u robijin sistem i ne postoje naznake da će to uspeti. Postoje neke minimalne šanse da bi procvetao u nekom drugačijem sistemu i šteta bi bila da ni ne proba da postane nešto više od četvrtog ili petog visokog. A ni Partizanu se ne ispaliti da ga plati onoliko koliko bi ga platio neko ko bi da mu dodeli veću ulogu.
 

 

Edited by Heaviside
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

možda i nije (samo) do para, pri tome ne mislim na neke svađe

 

Po meni i treba da ide, naročito ako ima evroligašku ponudu. Tri godine je prošlo i on nije uspeo da se sasvim uklopi u robijin sistem i ne postoje naznake da će to uspeti. Postoje neke minimalne šanse da bi procvetao u nekom drugačijem sistemu i šteta bi bila da ni ne proba da postane nešto više od četvrtog ili petog visokog. A ni Partizanu se ne ispaliti da ga plati onoliko koliko bi ga platio neko ko bi da mu dodeli veću ulogu.
 

 

 

par puta je bio na ivici da nabode robiju zbog svakodnevnog i javnog harasmenta. ocigledno da mu je sah koji se igra u kkp prekomplikovan.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

Čuo sam iz proverenih izvora da je bilo veoma dobro posluženje 

 

kaže se zakuska a ne posluženje...

Link to comment

Smajli je sav kao zalutali metak. Baš nisam u stanju da pretpostavim kakav trener i kakva sredina bi njega mogla da trigeruje u pravom smeru. Ima smisla taj scenario sa Trinkjerijem, a možda mu treba i reset na Megu, kao recimo Bobiju.

  • +1 4
Link to comment

@kralj Imao je reset sa NBA na EL, gde će još jedan na ABA. 

Trinki mu je ekstra šansa. Nadam se da će uspeti da uhvati neku konstantnost. 

Edited by smooth.Op
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 

 I ne sumnjam da će Alenu to prijati, mmw. Dobra strana je i ta ženidba, pa neće biti u prilici da mu neka LItvanka popije (nazovimo ga radno) mozak tamo:D

 

 

Bilo je tu nekih porodičnih priča, svakako da je i to uticalo na njega i mislim da bi njemu zbog toga pre svega prijalo da promeni sredinu. Ja bih voleo da on ostane, ali iskreno bih i ja u takvoj situaciji želeo da odem odavde.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Kazu da je zvao Doziera da pusta ziku.

 

Ovaj mu rekao ja sam PJ nisam DJ..

 

 

 

 

:covid19:

A smajli odgovara Pa Džej

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, booyaka said:

Kada biste birali između Smailage i Kabokla koga biste ostavili u KKP?

 

Screenshot_20240624-220818.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...