Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

4 hours ago, booyaka said:

A može i da ode na partizan.net ili slični grobarski portal pošto PPP to nije.

Jes vala ovo je ipak Pro Putin forum xD

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Aleksa i jeste suviše kulturan dečko za KKP.

Kulturan kad loše igra, kad nabije 30 onda je seljacina koja se busa, raduje i klima glavom.

  • Hvala 2
Link to comment

Mozda bi trebalo da svi malo oladimo i da vise pricamo o kosarci. Smatram da su Kalinic, Plavsic i Kenan odlicna pojacanja i drago mi je sto su ostali Jago, Teo, Bolomboj, Luka, Neda i Deda

  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
4 minutes ago, shimpr said:

Mozda bi trebalo da svi malo oladimo i da vise pricamo o kosarci. Smatram da su Kalinic, Plavsic i Kenan odlicna pojacanja i drago mi je sto su ostali Jago, Teo, Bolomboj, Luka, Neda i Deda

 

I Baba

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Kulturan kad loše igra, kad nabije 30 onda je seljacina koja se busa, raduje i klima glavom.

Kulturan na ruralan način, uz simpatičnu naivnost koja ide uz to.

Mada, granica je tu jako nisko postavljena, već je šampion fer pleja ako poseduje elementarno poštovanje prema protivniku koje je jedino on iskazivao u KKP.

Link to comment
53 minutes ago, ZokiAsov said:

Pevali su i o silovanju dece posle nekog kupa... govna bolesna

 

Pevali jesmo, kritikovali komšiju zbog silovanja... Ljudi smo.

Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

Pevali jesmo, kritikovali komšiju zbog silovanja... Ljudi smo.

Vidiš, ovaj tvoj post je zajebancija, i prema mom mišljenju dosta dobra, ali prihvati onda i ti dosta "blaže" stvari kad si već u tom savage fazonu.

 

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
30 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 

Ponitka je misterija organizma, ali da verovatno stoji sve što si napisao, neprofilisani all-rounder koji se nije snašao u klupskoj košarci. Mada bih mu ja dao još godinu šanse..

 

25 minutes ago, Lord Stef said:

 

 

Zadrzao bih i ja Ponitku na jos godinu, zanima me kako ce se jack of all trades snaci u potpuno drugacijoj koncepciji. 

 

mislim da njemu treba za potencijalni uspeh neka uloga lidera second unita. ne u smislu da sad šutira lopte najviše ili da prenosi loptu k'o pravi plej ali da lopta u nekom postavljenom napadu dosta prolazi kroz njegove ruke. opet, imajući u vidu taj željkov osnovni princip uručenja & traženja otvorene pozicije za šut kroz kretanje i lopte i igrača, nisam siguran da ima tu prostora za ponitkine kvalitete. 

 

jel' nunnally otišao ili je planiran da ostane?

 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Eleniko said:

 

Pevali jesmo, kritikovali komšiju zbog silovanja... Ljudi smo.

I smajli je samo pitao da li je zvezda kurva, nista nije tvrdio pa su  ipak morale da reaguju hijene

Link to comment

@uini

 

Baš gotivim Ponija, ali objekivno gledano, odlično je tvoje objašnjenje o njegovom slučaju.

 

Nije ništa isključeno oko Nanelija, ali veća je šansa da ne ostane.

Edited by Milošica
Link to comment

Naneli nema ugovor za ovu sezonu tako da je izvesnije da će otići. Možda se pregovara sa njim o produženju ili se vagaju opcije, nemam pojma.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...