Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

57 minutes ago, MiddleClass said:

 

Mene vise zanima vasa domaca osnova. Za Smajlija se prica da ide. A Trifa, Aleksa, Andjusic? Jbt, necete imati koga registrovati za kup u Nisu

Podelićemo pasoše, sad kad je čićda ministar policije ima sve da ih adrijanalimujemo... U Niš će ova crna, ništa bela, četa umarširati uz taktove Šabanove Kerta mange daje i vratiti ovaj trofej tamo gde pripada. 

 

On topic, ako imam dobar gat feeling mislim da će tu ostati samo Kopriva i Trifa...mada mi je ovo s Bongom poljuljalo to uverenje u vezi potonjeg.

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 2
Link to comment

Pa imali smo dve klasik trojke do sada, Ponitku i Trifu, ako Poljak ne ostaje trebaće nam rezerva, a i uklapa se u taj hustle mentalitet koji očigledno gradimo. Jedino ne znam kakav je privatno, jel radnik ili splavar.

Link to comment

Ne znam šta da kažem, meni taj dečko manjka sa bazičnim talentom, a i taj hustle mu je selektivan...čim tvrdo fadeaway i to kmečanje sudijama. 

Link to comment
5 hours ago, Filozof manijak said:

Jbt, za tebe sam mislio da si jedan od retkih normalnih i trezvenih likova s one strane plota :sad:

 

Druže, ako kažem da je car go onda to možda da bude neprijatno, ali ne bi trebalo da toliko boli.

 

NIJEDAN igrač Zvezde nije vodio navijanje protiv Partizana sa megafonom i Kurva gasi se kao što su vaši puleni to radili, a neki se posle izvinjavali po društvenim mrežama.

NIJEDAN igrač Zvezde nije odbio da se pozdravi sa protivnikom.

NIKADA se sa naše strane nije desio ekvivalent da čitava hala sat vremena jebe Vesnu Čović, žene i decu igrača, a da ukupno 0 puta spomene Partizan.

 

A sve to dolazi IZ kluba. Riba UVEK smrdi od glave.

  • +1 3
  • -1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Koje kmečanje sudijama, propustih to?

 

Nije on epski talenat, jasno je to, da jeste bio bi starter sada ili bi se već prodao negde u Evropi. Tu je već 5-6 godina, nije više klinac, ali ume da bude koristan i potrebni su nam igrači za dubinu rostera. Svidelo mi se prošle sezone kako se podigao, krenuo je baš loše, kamenjario prvih mesec dana, dao onaj auto-koš za poraz u poslednjoj sekundi...da bi nešto kasnije došao u fazu da ubacuje po 10-15 u ABA ligi uz par sasvim solidnih partija u EL.

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Koje kmečanje sudijama, propustih to?

 

Nije on epski talenat, jasno je to, da jeste bio bi starter sada ili bi se već prodao negde u Evropi. Tu je već 5-6 godina, nije više klinac, ali ume da bude koristan i potrebni su nam igrači za dubinu rostera. Svidelo mi se prošle sezone kako se podigao, krenuo je baš loše, kamenjario prvih mesec dana, dao onaj auto-koš za poraz u poslednjoj sekundi...da bi nešto kasnije došao u fazu da ubacuje po 10-15 u ABA ligi uz par sasvim solidnih partija u EL.

Pa to neko širenje ruku s poda, kao gde je faul na meni.. Meni je hustle mentalitet kad ćutiš i kad piješ batine.

  • +1 1
Link to comment

molim vas da ne ulazite u neke rasprave na temu ko koje pesme peva, besmisleno je, i nema nikakve svrhe osim zagađivanja topika

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

Kulturna, velikosrbska deca i vaspitani igraci neukaljanog obraza. Posle su se svi izvinuli i otisli na samopokajnicki mars do hrama Svetog Save gde su usput prebili par nasumicnih prolaznika cisto da ne ispadnu iz forme.

Ali mozda se to ne vazi jer ipak nije bio isti klub u pitanju? Ne secam se kad se desilo vaskranuce ali se mozda puj-pike-ne vazi princip usvojio, kao sto ocito jeste u glavama simpatizera pa su naprasno postali hodocasnici gospodstine i huliganske kulture

Link to comment
26 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ne znam šta da kažem, meni taj dečko manjka sa bazičnim talentom, a i taj hustle mu je selektivan...čim tvrdo fadeaway i to kmečanje sudijama. 

 

pričaš o trifunoviću?

malopre sam pominjao taj ponitkin problem: pismen košarkaš, pametan ali sve radi pomalo, ništa jako dobro.

imam utisak da će to biti jedna od važnijih stavki kod građenja sidekicks-dela tima ove sezone - jasno profilisani igrači, koji ne znaju ludo puno ali ono što znaju je vrlo dobro.

 

vanja šutira za tri i cepa difens; ntilikina cepa vrhunski difens na tri pozicije; iffe šutira; bonga cepa vrhunski difens i neće preskočiti otvoren šut.. u tom smislu, trifunović mi izgleda kao poželjan igrač za ostati, jer, osim što je maćado, ume da odigra vrlo dobru odbranu i šutne tricu, bar se tako profilisao ove sezone, nisam primetio one ideje iz ranijih sezona da nešto iso-kreira.

Link to comment
3 minutes ago, Lord Stef said:

Laki mode on/Pritom je Mačvan dete-izbeglica iz Vukovara, žešće traumatizovanog detinjstva kome je značajno doprineo arhi-vođa ovih mombrila ispod balkona, Željko Ražnatović Arkan. I još ga crnac vređa za fizički izgled. Eeeej, crnac-midget! Gej i Amer, čiji su ga sunarodnici posle bombardovali osiromašenim uranijumom, od čega je možda i dobio taj fizički nedostatak za koji ga zajebava na megafon, a babuni ispod đipaju i terciraju. Dečka koji je ostavljao srce na terenu i podmetao tu veliku glavu tamo gde drugi nebi ni nogu, a sve za grb Srbije, u koju se ovi mentoli šatro kunu. Ljucki talog/Laki mode off 

  • Haha 7
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

pričaš o trifunoviću?

malopre sam pominjao taj ponitkin problem: pismen košarkaš, pametan ali sve radi pomalo, ništa jako dobro.

imam utisak da će to biti jedna od važnijih stavki kod građenja sidekicks-dela tima ove sezone - jasno profilisani igrači, koji ne znaju ludo puno ali ono što znaju je vrlo dobro.

 

vanja šutira za tri i cepa difens; ntilikina cepa vrhunski difens na tri pozicije; iffe šutira; bonga cepa vrhunski difens i neće preskočiti otvoren šut.. u tom smislu, trifunović mi izgleda kao poželjan igrač za ostati, jer, osim što je maćado, ume da odigra vrlo dobru odbranu i šutne tricu, bar se tako profilisao ove sezone, nisam primetio one ideje iz ranijih sezona da nešto iso-kreira.

Da, da, o Trifi.

Ponitka je misterija organizma, ali da verovatno stoji sve što si napisao, neprofilisani all-rounder koji se nije snašao u klupskoj košarci. Mada bih mu ja dao još godinu šanse..

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

molim vas da ne ulazite u neke rasprave na temu ko koje pesme peva, besmisleno je, i nema nikakve svrhe osim zagađivanja topika

 

Ma nema rasprave, samo odgovor na tvrdnju da se NIKADA nista slicno nije desilo sa druge strane, faktografije radi.

 

Zadrzao bih i ja Ponitku na jos godinu, zanima me kako ce se jack of all trades snaci u potpuno drugacijoj koncepciji. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...