Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Kad posečete naše ilegalce ništa vam neće stajati na temu glorifikacije nasilnika sa parketa prema kkcz, tzv klupskih legendi.

  • Wub 1
Link to comment
10 minutes ago, uini said:

 

u tom smislu mi je recimo bonga logičniji za takvu ulogu: igra jako dobar difens, hustler je, ne mora da šutne niti jednom ali ako ga ostaviš da pripali pa zabode prvu, moguće je da ti još tri saspe do kraja tekme i to nešto 4/5

 

hoću da kažem, potpuno različiti igrači ali ajzak, iako rudimentaran sa skillom, mislim da sigurnije i bolje radi ono što ti treba. ponitka će da uskoči u patike nekog od glavnih igrača koji su povređeni ali to je sve neka eventualna korist na nekoliko tekmi, dok će bonga da cepa svoje, nespektakularno i diskretno ali pouzdano i u kontinuitetu.

 

 

 

Protiv vas je Bonga imao u 2 utakmice 5/6 za 3, tako da ocigledno ste mu se nesto zamerili. Inace uobicajeno uzme 2 do 3 suta za 3 kada ostane sam i uglavnom ubaci 1. Ali na razgovoru za posao, prva stavka u njegovom CV-ju je definitivno hustle, a to je nesto sto je nama veoma nedostajalo prosle sezone u kontinuitetu, vec smo samo sporadicno demonstrirali kada dozvolimo protivniku da ode na dvocifrenu prednost u 1/2, pa onda jurimo celo 2/2..

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

прва ствар нових спортских модератора треба да буде пермбан за ову двојицу, оно што су игром(зле по нас) судбине избегли још ‘21 када им је преиначен у трајну забрану писања, а после та рестрикција укинута(не њима посебно него свима)

 

 

Ajde molim te pisi latinicom. Nije ti ovo svetosavlje ti si kao zdravlje forum...

  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Protiv vas je Bonga imao u 2 utakmice 5/6 za 3, tako da ocigledno ste mu se nesto zamerili. Inace uobicajeno uzme 2 do 3 suta za 3 kada ostane sam i uglavnom ubaci 1. Ali na razgovoru za posao, prva stavka u njegovom CV-ju je definitivno hustle, a to je nesto sto je nama veoma nedostajalo prosle sezone u kontinuitetu, vec smo samo sporadicno demonstrirali kada dozvolimo protivniku da ode na dvocifrenu prednost u 1/2, pa onda jurimo celo 2/2..

 

ima/imao je takvih tekmi i za repku, zatim ono malo sto je igrao za wizardse. nije to izuzetak.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ima li nekih vesti, da li Ponji ostaje?

 

Mene vise zanima vasa domaca osnova. Za Smajlija se prica da ide. A Trifa, Aleksa, Andjusic? Jbt, necete imati koga registrovati za kup u Nisu

  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Trebalo bi da si svestan, pošto nisi od juče na forumu, da ovo što radiš je kažnjivo.

svesnost nije briga na koju se oni obaziru..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Mene vise zanima vasa domaca osnova. Za Smajlija se prica da ide. A Trifa, Aleksa, Andjusic? Jbt, necete imati koga registrovati za kup u Nisu

pa ako su tri puta shamarani u kupu, gde su igrali sa 5 stranaca protiv nasa 4, a taj peti sto se vodi kao domaci im bio najskuplji i najbolji igrac, zar stvarno mislis da ce robija smeti da ide sa 4 stranca na 4 stranca?

long story short, nema njih vise ni na kupu ni u kls-u..:fantom:

Link to comment
2 hours ago, bags said:

 

Nije mi poznato. Mislim sigurno se moze resiti preko nekih grupa ali opet to nama pravi posao plus gubi se nekako smisao foruma...

 

Jel smisao foruma da svaka strana ove teme izgleda ovako?

 

Administrator si, pogledaj u bazi koliko korisnika je stavilo ovu dvojicu (ili svu trojicu) na ignor. Kada je više desetina ljudi odlučilo da ignoriše nečije upise na forumu, koja je svrha tog člana i tih upisa, da pričaju sami sa sobom i hijackuju teme? Pogledaj im ban-log, u krajnjem slučaju, pogledaj im i reaction count, koliko ljudi se slaže sa tim što oni pišu.

 

Ne znam koliko se sećaš i koliko si tada pratio, neki od ovih naloga su provereni trolovi, postojao je "Sport za Decu" podforum i bili su ograničeni na pisanije tamo, a teme i za košarkaške i za fudbalske klubove su bile zdravije i normalnije. Onda je to iz nekog razloga ukinuto, a njima dopušteno da nastave svoje pisanje i propagande na isti način na koji su to radili, a ispaštamo mi koji bismo samo da gledamo basket i prokomentarišemo šta/gde/kako, no ne možemo jer se bilo koji razgovor brzo pretvori u ovo što vidiš na skrinšotu.

Screenshot 2024-06-24 at 11.39.37.jpg

  • +1 3
  • Hvala 7
  • -1 1
Link to comment

 

‘ао ми смајлија, а алекса нам просто културолошки не припада

 

игуман, манастир

:grozan:

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Jel smisao foruma da svaka strana ove teme izgleda ovako?

 

 

Razumem. Cim stignu moderatori bice ta tema.

 

Ja nemam kapacitet da donesem bilo kakvu odluku. Ne znam najiskrenije za vecinu forumasa iz kog su tabora. Ako sad nesto pocnem da banujem i zavodim red sve cu sjebati to sam siguran. 

  • +1 4
  • Hvala 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...