Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, Midžeta said:

Ide gas :evil_purple:

 

Ispobavam novi nick, dont mind me

Čestitam! 

  • Hvala 1
Link to comment

Šta ti je Dankane brate. Na obe strane malo loženja i gasa, baš mi deluje da si lik koji razume taj vajb, čak mislim da smo se jednom na forumu i složili javno da to kapiramo. Kakvo crno sistematsko učenje.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Kreator said:

Čestitam! 

 

Hvala takođe Kreatore :D

 

Trebace nam vremena da naviknemo, alj me kao sto mene Kowalski zeza, nego stvarno :D

 

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

čak mislim da smo se jednom na forumu i složili javno

 

Brinem se za tebe. Trepni ako nisi otet.

Link to comment
1 minute ago, Kreator said:

 

Brinem se za tebe. Trepni ako nisi otet.

Trep trep

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Midžeta said:

Ide gas :evil_purple:

 

Ispobavam novi nick, dont mind me

Midžeta novi niče,

Celo Žarkovo ti kliče !

 

  • Wub 1
Link to comment

https://www.crvenazvezdainfo.com/vujosevic-zabranio-igracima-partizana-kontakt-sa-mnom-jer-sam-presao-u-zvezdu/

 

Quote

 Duletov sistem bio je takav, non-stop se treniralo, a sa druge strane uvek se pravila atmosfera teorije zavere, da smo svi članovi podmornice i da kad jedan pogreši svi smo mrtvi. Svaki dan ponavljanje i stvarno se u glavi stvaralo da su svi protiv tebe i kad izađeš na ulicu uvek si drugačije gledao ljude oko sebe.

 

Quote

-Bilo mi je lepo u klubu sa Kalemegdana, stekao sam prijatelje za ceo život. Imao sam mnogo drugara i u Partizanu, bili smo generacija, ali čim sam prešao u Zvezdi više sa njima nisam imao nikakav kontakt. Ne zato što nisam hteo, već zato što je to Dule tako odredio.

- Ko kog da ode iz Partizana bio je ili izdajnik ili... Uvek si na taj način razmišljao. U Zvezdi je bilo drugačije, čujem se i danas sa nekolicinom bivših saigrača. Atmosfera je bila zdravija i prirodnija.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Dankane, mnogo ozbiljno shvataš sve to.

 

Al dobro, u tom žaru koji nosiš u sebi sigurno lakše ideš kroz život, kao što svako od nas ima nešto. Brat moj dobri.

Edited by Milošica
  • Wub 1
Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa da. ....

Jbt, za tebe sam mislio da si jedan od retkih normalnih i trezvenih likova s one strane plota :sad:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Čuj Boris jebeni Bakić. :rolf:

Eno i Zoran jebeni Krečković prepričava kako mu je otelo Slavišu Koprivicu.

 

Dajte neki link Ostojinog malog da speremo oči od laži tih klošarčina, razumeš.

  • +1 1
Link to comment

Iz naftalina se vade bisvi igras Partizana pre 20 godina i bivsi trener Zvezde od pre 25, da nam objasne...

 

Mozda bi trebalo da se otvori tema za bivse kosarkase ovaj topic se zove  KKPFC 24/25.

Edited by Choda
typo
  • +1 2
Link to comment

@bags ima neka opcija da se napravi Topić sa selektiranim ljudima na njemu? Da ne može da se udje u njega ako admin nije stavio nick.

 

Naprave se javni i privatni topici za blizance u plemenitoj košarci. Pa da može da se diše. Hvala!

 

 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...