Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

31 minutes ago, Eleniko said:

 

hoćeš da kažeš da takvog nema

 

insinuiraš

 

loš si čovek šače

watch and learn..:fantom:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Jbt, sad naidjoh negde na podatak, Bruno raspon ruku 231, Frenk 216, Bonga 213. Izgleda ce nam playbook biti daj Ifeu i Vanji da prangijaju, ove hobotnice ce sve promasaje da pokupe :D 

Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

to je pitanje na koje nikad necemo saznati odgovor..

pametnom dosta..:fantom:

znaci treba ti jos

 

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Lord Stef said:

Jbt, sad naidjoh negde na podatak, Bruno raspon ruku 231, Frenk 216, Bonga 213. Izgleda ce nam playbook biti daj Ifeu i Vanji da prangijaju, ove hobotnice ce sve promasaje da pokupe :D 

 

Kako to misliš - promašaje? :think:

Link to comment
37 minutes ago, Lord Stef said:

Jbt, sad naidjoh negde na podatak, Bruno raspon ruku 231, Frenk 216, Bonga 213. Izgleda ce nam playbook biti daj Ifeu i Vanji da prangijaju, ove hobotnice ce sve promasaje da pokupe :D 

 

ne pomaze wingspan za ofanzivni skok ali je u kombini sa dobrim radom nogu & mozga, maika.

 

edit za difens ofc

Edited by uini
Link to comment
37 minutes ago, Lord Stef said:

Jbt, sad naidjoh negde na podatak, Bruno raspon ruku 231, Frenk 216, Bonga 213. Izgleda ce nam playbook biti daj Ifeu i Vanji da prangijaju, ove hobotnice ce sve promasaje da pokupe :D 

 

Solidnu ekipu za sam vrh evrokupa za sad sastavljamo

  • -1 1
Link to comment
Just now, uini said:

 

ne pomaze wingspan za ofanzivni skok ali je u kombini sa dobrim radom nogu & mozga, maika.

 

Ako si propustio, pomenuo je Kabokla :lol:

 

Mada je neverovatno kako taj čovek ima potpunoe kontraste, gde u jednom momentu deluje krajnje lucidno i sposobno, kao prava zver, a u drugom je Đorđe Gagić sa Aliekspresa.

Link to comment

neke stavke su za cabocla suvise kompleksne u kolektivnoj odbrani, koncentracija ali pre svega odluke koje treba doneti u sekundi, nisu njegov forte

 

ipak, u prostijim scenarijima je uglavnom vrlo dobar a usput vama je vise od pola ekipe bilo uzasno na tu temu, tako da verujem da nije slucajno zadrzan i da ce biti bolji kada se komplet IQ podigne ekipno @copkillah

Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

 

Kako to misliš - promašaje? :think:

 

Pardon, htedoh reci EVENTUALNE promasaje 

 

@uini  ma zajebavao se malo, ali stvarno deluje impresivno podatak, pa tu nece moci lopta da prodje kroz reket

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

neke stavke su za cabocla suvise kompleksne u kolektivnoj odbrani, koncentracija ali pre svega odluke koje treba doneti u sekundi, nisu njegov forte

 

ipak, u prostijim scenarijima je uglavnom vrlo dobar a usput vama je vise od pola ekipe bilo uzasno na tu temu, tako da verujem da nije slucajno zadrzan i da ce biti bolji kada se komplet IQ podigne ekipno @copkillah

 

Dobro, to ima smisla, kao što je uz Van Dajka i Lovren izgledao kao dobar igrač. Ja se iskreno nadam da je to ideja ove obnove tima, da se prvo podigne BBIQ, posle sve ide lakše.

 

Link to comment

Bonga mi je baš wtf momenat. Verovatno otpadaju Poljak ili Hrvat.. ja bih se pre kladio na belca:) ...možda i Aleksa.

Link to comment
40 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Bonga mi je baš wtf momenat. Verovatno otpadaju Poljak ili Hrvat.. ja bih se pre kladio na belca:) ...možda i Aleksa.

Ok je Bongica, malo na 3 malo na 4, idealan da menja na te dve pozicije i odrađuje zadatke.

 

Nadam se da se nisu isprečili neki problemi i da ćemo ovih dana ozvaničiti njega i Sterlinga Brauna.

Edited by Milošica
Link to comment
4 hours ago, nenad said:

zasto ne bi covek na svojoj svadbi pevao "sisaj zvezdo"?

 

nije ovde problem smajlagic nego debili sa portala koji to objavljuju.

 

sta vam je ljudi, spustite malo loptu.

 

Pa da. Ok je da neko siluje, ali je problem ako mediji to objave, sram ih bilo.

 

Ovo je samo još jedan simptom teminalnog stanja bolesti u KK Partizan, gde se igrači sistematski uče da mrze Zvezdu, a oni koji se tome odupru kao Aleksa npr bivaju razvlačeni kao izdajnici.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...