Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

24 minutes ago, Milošica said:

Vujak je pisao.

 

Valja pročitati.

 

nije lose opisao frenkija, bez nekog nitpickinga, inace bih imao puno zsmerki, pre svega jer nije ni priblizno opevao (a ni bazicno posvetio) njegov skill u defanzivi, nego, "ima raspon 210+", vazi tebratore.

 

ofanzivu je solidno opisao ali za defanzivu ne radi pos'o napredna statistika, tu novinar mora da zalozi svoje ime a ovaj vujak je u fazonu da ce sigurica na liniju slobodnjaka

 

i dalje sam vam ja svetionik, ako se budete radovali sto pevsm frenkiju pesme.

  • +1 1
Link to comment

Jel Vujak ovaj iz podkasta sa Radojevićem?

 

Mogao je detaljnije, a mogao je i nekome da da tekst malo da mu sredi. Ovako izgledaju moji postovi sa telefona, koje ne pregledam.

 

Inače deluje kao ok momak skroz.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Jel Vujak ovaj iz podkasta sa Radojevićem?

Jeste.

 

@uini

 

Očekujem da vremenom zbog Frenkija pređeš u naš tim. Taman ćeš moći i na topiku da pišeš :fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

 

Ne radi se o teranju sa topika kao takvom, već o izlivima govana i maloumnosti koje redovno dobijamo od usual suspects i da bi bilo lepo da toga, makar ponekad, budemo pošteđeni.

Sve mi je jasno ali zato valjda postoji IL...a i one stare o konjima i karavanima..

Svakako, ne namećem ništa, napisah to uiniju kao osvrt na njegovo pisanje.

 

5 hours ago, kralj said:

80 godina je bilo potrebno da neko napokon raskrinka činjenicu da država preko službe rukovodi i kontroliše državne klubove. Dobro da se Bagzi pojavio jer svi oni najviđeniji predstavnici udbe na rukovodećim pozicijama i po upravnim odborima, sa sve ordenjem na reverima, realno su možda bili dovoljni tek da čovek posumnja, ali hvala Bagziju što je to dokazao bar za KKCZ. U njegovu se ne sumnja.

 

E sad, dva smo univerzuma jbg - da je Bagzi pomenuo Ostoju u datom kontekstu, moralne goropadi poput Kopija bi uveliko zapalile sve svoje Sisaj Zvezdo šalove i diskove grupe JNA, ali mi Cigani funkcionišemo na moralnim horizontalama, te visine su nam kao kad se sa Lovćena čezne za italijanskom istočnom obalom.

Kapiram ironiju ali samo za dnevnik još nešto da izjavim - bila je priča o nadimcima, Ćoki Vs Robija, valjda. Pa sam ja samo podsetio da ovog prvog nije tako po prvi put nazvao neki ozlojađeni groboš, nego prvooptuženi Ulemek, a po svedočenju saradnika Milenkovića. Da udbaško smeće vodi klubove znamo od kad osnivač Udbe, Penezić-Krcun, osnovao sportsko društvo pa na ovamo, preko Arkana do sad Ćokija, za to nam nije trebao Bagzi. 

 

Pitanje je samo kad smo počeli da amnestiramo i relativizujemo te nadimke, od to je ko Divčeva žena do ko Obradovićev nadimak kod saigrača. Simple as that.

  • +1 2
Link to comment

nije toliko bitna geneza dva nadimka, poenta je da su oba opsteprihvacena, i da je kukanje da se banuje zbog koriscenja nadimka robija ispod svakog nivoa.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

svi su istizam 1/1

 

ćoki, prislonički limar/pošumljeni il šta mu već udba smisli je ok. što se mene tiče možete ostoju da zovete i violotm zabole me

 

ovo ostalo kao da dolazi iz kuhinje u stjepana supanca. čuš. željka zvali saigrači robija, ko stragarac i lončar

how yes no

 

 

 

naravno bez banovanja, to više govori o stilu 

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Milošica said:

 

 

@uini

 

Očekujem da vremenom zbog Frenkija pređeš u naš tim. Taman ćeš moći i na topiku da pišeš :fantom:

 

best i can do je da frenki & ja postanemo kumovi, ako prevazidje stalking :mellow:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

svi su istizam 1/1

 

ćoki, prislonički limar/pošumljeni il šta mu već udba smisli je ok. što se mene tiče možete ostoju da zovete i violotm zabole me

 

ovo ostalo kao da dolazi iz kuhinje u stjepana supanca. čuš. željka zvali saigrači robija, ko stragarac i lončar

how yes no

 

 

 

naravno bez banovanja, to više govori o stilu 

 

giphy.gif?cid=6c09b952lzy5kmfp7uk5pu3z34

ajd pls skini nogu sa gasa

:sleep:

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
18 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Sve mi je jasno ali zato valjda postoji IL...a i one stare o konjima i karavanima..

Svakako, ne namećem ništa, napisah to uiniju kao osvrt na njegovo pisanje.

 

Kapiram ironiju ali samo za dnevnik još nešto da izjavim - bila je priča o nadimcima, Ćoki Vs Robija, valjda. Pa sam ja samo podsetio da ovog prvog nije tako po prvi put nazvao neki ozlojađeni groboš, nego prvooptuženi Ulemek, a po svedočenju saradnika Milenkovića. Da udbaško smeće vodi klubove znamo od kad osnivač Udbe, Penezić-Krcun, osnovao sportsko društvo pa na ovamo, preko Arkana do sad Ćokija, za to nam nije trebao Bagzi. 

 

Pitanje je samo kad smo počeli da amnestiramo i relativizujemo te nadimke, od to je ko Divčeva žena do ko Obradovićev nadimak kod saigrača. Simple as that.

 

Mene priča o nadimcima ne zanima, za Ćokija ne bih ni upamtio da nije po forumu uzelo da se besomučno jaše, kao što su mahom zaboravili ljudi sa kojima se mimo foruma družim. Podjenako sam zaboravio kako je Velja Nevolja nazvao Ostoju u nekom drugom zavedenom audio zapisu službe.

 

Reagovao sam na "treba da prihvatimo da nam čovek službe rukovodi klubom" i izneo, što bi fudbalski nam selektor rekao zaprepašćenje i iznenađenje da u kontekstu Zvezde i Partizana, neko ima poriv da tu nešto opovrgava ili aminuje. Lakše je gravitaciju dovesti u pitanje, ali pojavi se ovaj što bi pristao i da se sruši na nebo koliko je težak, ako navijački huk dopire odozgo.

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Jel mogu da te zovem ljkra

 

Smisliće služba nešto kreativnije. Imam oks noge, i oko ume da mi ode na izlet kad pijem lozu.

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

 

Mene priča o nadimcima ne zanima, za Ćokija ne bih ni upamtio da nije po forumu uzelo da se besomučno jaše, kao što su mahom zaboravili ljudi sa kojima se mimo foruma družim. Podjenako sam zaboravio kako je Velja Nevolja nazvao Ostoju u nekom drugom zavedenom audio zapisu službe.

 

Reagovao sam na "treba da prihvatimo da nam čovek službe rukovodi klubom" i izneo, što bi fudbalski nam selektor rekao zaprepašćenje i iznenađenje da u kontekstu Zvezde i Partizana, neko ima poriv da tu nešto opovrgava ili aminuje. Lakše je gravitaciju dovesti u pitanje, ali pojavi se ovaj što bi pristao i da se sruši na nebo koliko je težak, ako navijački huk dopire odozgo.

Bukvalno nisam napisao to što si stavio u navodnike. A u istom pasusu sam pominjao šaricevca i Marjanovića.. Ali nebitno, sad videh i apele da prekinem, što i činim. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...