Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Samo da primetim da niko nikada na pdfu košarke nije nazvao Dačića legendom, ni limara takođe.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Vasilij Zajcev said:

Akcija Sablja je trajala 40 dana (u proleće 2003) i bavila se isključivo neposrednim izvršiocima i pomagačima, zaustavjena je kad je došla do političkih inspiratora, a Čović je tada bio visoki funkcioner Vlade Srbije. Ponavljam, pdignuta je krivična prijava protiv Čovića za ovo ali nikad nije procesuirana...jel to tebi dovoljan dokaz da je nevin? Onda su sve ove prijave protiv Vučićevih ili drugih ljudi na vlast dokaz takođe njihove nevinosti. Jel nekad neka udbaška funjara osuđena? Nikad. Jel to tebi znači da se na Banjici bave svetskim mirom i uzgajanjem maslinovih grančica..

Ovi navodi u javnost dolaze tek u 2006. godini, pošto je Bagzi uhapšen i dodeljen mu status svedoka saradnika i u jeku borbe DS-a i DSS-a oko političkog kišobrana za atentat. U fazonu "pa jedini političar koji je spomenut u istrazi je Čović" (tačnije i Šešelj, ali je on već bio u Hagu)

 

Ne razumem tu potrebu da banalizuješ ovu stvar, objasnio sam kako nisu (neki tamo) likovi, kao to nisu ni tabloidna pisanja (o Divčevoj ženi). Ustvari, razumem, ali mi je to dovoljno za neke nikove tipa shakija i bukija, ali ti pretenduješ da budeš objektivan i stavljanje proste kartonske kutije na glavu samo da bi mogao da gledaš domaći basket (i emotivno se involviraš) ti ne priliči.. Čak nije ni puko stavljanje kutije već aktivna relativizacija ali dobrotm

 

Što prosto ne kažeš "Jebiga, navijao sam za klub pre nego ga je kidnapovao udbaš, navijam sad, navijaću i posle njega!". To je legit. Navijao sam ja za KKP kad ga je vodio Peković, dokazani Šarićevac. Ili Mirko Marjanović ranije. Šta je problem, to je naša realnost, ono blato o kome sam pisao.. Ali nikad nisam relativizovao šta suparnički navijači pišu o tim glavama.

Hajmo da ne pričamo ovde o ovim gnusnim događajima. Slažem se skoro 100 posto sa svim što si napisao ali ajde da ne đubrimo dodatno temu političkim govnarima. Može ovo i ostalo slično tome da se prebaci i na topik Košarka u vrtlogu politike.

 

@bags molim te otvori tu temu da može da se prebace postovi, adekvatna rasprava itd.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Samo da primetim da niko nikada na pdfu košarke nije nazvao Dačića legendom, ni limara takođe.

 

nemoj, bilo je avatara sa Ostojom

 

a i sa Toletom Karadžićem u njegovo vreme

 

 

Edited by levi
  • +1 1
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment

@BlackGeorge

 

Mislim da bi bilo dobro da ne taguješ bagsa više, ima čovek preča posla od baktanja ovim temama.

 

Dovoljno je da ne citirate ove mučenike i da ih pustite da smrde na ignoru.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

uff

---

enivejz, zanimljiva je ova zeljkova namera da nakon tri sezone run'n'gun kosarke, predje na tvrdu odbranu i tranziciju.

 

bice jako zanimljivo videti ko ce biti nosioci, posto onih proverenih iz evrope nema puno, pa za njihove usluge konkurise 10ak ekipa minimum.

 

kapiram da je plan A dovesti nekog kendrick nunna, odnosno, igraca koji je relativno slab za nba kik-boks a prejak za euroleague rokenrol.

 

mada je i to lako napisati a tesko pronaci.

nije mu puno trebalo da skonta, svega 3 sezone, ipak je u pitanju jedan od najboljih trenera svih vremena..:fantom:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

@napadaj Pa ja se tome nadam evo ima već godinu dana. Ali to ne prestaje. Dovoljno je da dvojica, trojica kvotuju i ode mast u propast.

Edit : u međuvremenu ulete još jedan 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Očigledno nije dovoljno. Evo juče smo pisali o statusu Smailagića i odmah se javljaju dva trol naloga da još jednom objasne kako je Obradović loš trener. 

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, copkillah said:

 

Peokuvao si pa ti se učinilo da se obraćaš svojim ukućanima. 

 

Istuširaj se hladnom vodom, sačekaj 24h pa probaj opet 

 

dwarf GIF

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, levi said:

 

nemoj, bilo je avatara sa Ostojom

 

a i sa Toletom Karadžićem u njegovo vreme

 

 

 

Kad ne kapiraš ironiju.

 

BTW  kad već pominješ, u Toletovo vreme, znaš kome je svirano najviše penala? 

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

@BlackGeorge

 

Mislim da bi bilo dobro da ne taguješ bagsa više, ima čovek preča posla od baktanja ovim temama.

 

Dovoljno je da ne citirate ove mučenike i da ih pustite da smrde na ignoru.

 

Ne smrdi istina, ako na to misliš, nego blago meni i ti šmrk ili neko crevo, skupa sa Kopijem.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Kad ne kapiraš ironiju.

 

BTW  kad već pominješ, u Toletovo vreme, znaš kome je svirano najviše penala? 

 

Neuništiv :D

Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

dwarf GIF

 

Nisam znao da imaš Kobijev dres, ali s obzirom da je silovatelj, uklapa se sve. 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

 

Ne smrdi istina, ako na to misliš, nego blago meni i ti šmrk ili neko crevo, skupa sa Kopijem.

 

Vidiš ti mi nisi na ignoru, jer i može da se pročita nešto pametno (doduše ne na temama o Partizanu), al ne znam koji ti je kurac sad da pišeš baš teške nebuloze.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, BlackGeorge said:

Naravno da znam sve oko tog nesrećnog slučaja ali to vam ne daje za pravo da ga vređate tim nadimkom. Kao što rekoh, @bags nadam se da ćete uvesti kaznu za vređanje Željka Obradovića.

Čovek je DVOSTRUKI ubica, robijao jedanput.

Naravno da je apsolutno legitimno i legalno zvati ga robija zbog toga.

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...