Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

80 godina je bilo potrebno da neko napokon raskrinka činjenicu da država preko službe rukovodi i kontroliše državne klubove. Dobro da se Bagzi pojavio jer svi oni najviđeniji predstavnici udbe na rukovodećim pozicijama i po upravnim odborima, sa sve ordenjem na reverima, realno su možda bili dovoljni tek da čovek posumnja, ali hvala Bagziju što je to dokazao bar za KKCZ. U njegovu se ne sumnja.

 

E sad, dva smo univerzuma jbg - da je Bagzi pomenuo Ostoju u datom kontekstu, moralne goropadi poput Kopija bi uveliko zapalile sve svoje Sisaj Zvezdo šalove i diskove grupe JNA, ali mi Cigani funkcionišemo na moralnim horizontalama, te visine su nam kao kad se sa Lovćena čezne za italijanskom istočnom obalom.

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, kralj said:

E sad, dva smo univerzuma jbg - da je Bagzi pomenuo Ostoju u datom kontekstu, moralne goropadi poput Kopija bi uveliko zapalile sve svoje Sisaj Zvezdo šalove i diskove grupe JNA, ali mi Cigani funkcionišemo na moralnim horizontalama, te visine su nam kao kad se sa Lovćena čezne za italijanskom istočnom obalom.

 

 

Odličan pokušaj mentalne gimnastike, šteta samo što tu nema ničeg da se razvija uz pomoć iste :(

 

Ništa, kad se pojavi optužnica protiv nekog funkcionera Partizana, koja će verovatno biti neuporedivo banalnija, videćemo koliko nas će ovde to pokušavati da negira i ospori i relativizuje.

Link to comment

I samo da se osvrnem na truli pokušaj zamene teča. Bukvalno niko ovde nikome ne spočitava navijanje za KKCZ, to je suludo i bezobrazno i pomisliti. 

 

Spočitava se stajanje u odbranu jednog kriminalca. 

 

Da sutra Netanjahu preuzme KKCZ, sve je u redu, dokle god ga ne branite i to je to. 

 

Nadam se da ćemo ubuduće biti pošteđeni tih idiotskih spinova, hvala. 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

Ništa, kad se pojavi optužnica protiv nekog funkcionera Partizana

 

 

može li protiv trenera, za gaženje na pešačkom prelazu.... o ne

Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

 

Odličan pokušaj mentalne gimnastike, šteta samo što tu nema ničeg da se razvija uz pomoć iste :(

 

Ništa, kad se pojavi optužnica protiv nekog funkcionera Partizana, koja će verovatno biti neuporedivo banalnija, videćemo koliko nas će ovde to pokušavati da negira i ospori i relativizuje.

 

Tvoje klubaštvo skoro pa fascinira. To čak nije ni impresioniranost nekom religijskom transu ili fascinacija kultom. Ovo je nagon karakterističan za lovačke pse, il barem ovčare. Znaš li ti ko je sve bio u upravama Partizana i šta im se stavlja na teret?

I ko bre brani Čovića, maloumniče? Sve i da je učestvovao na neki način (a daleko od toga da to može da bude predmet tvrdnje) u ubistvu Đinđića, to je te kap u moru njegovih zločina. Čovek je bio bitan deo sistema koji je pobio i unesrećio milione ljudi. Niko nije napisao slovo u njegovu odbranu.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, kralj said:

 

 

E sad, dva smo univerzuma jbg - da je Bagzi pomenuo Ostoju u datom kontekstu, moralne goropadi poput Kopija bi uveliko zapalile sve svoje Sisaj Zvezdo šalove i diskove grupe JNA, ali mi Cigani funkcionišemo na moralnim horizontalama, te visine su nam kao kad se sa Lovćena čezne za italijanskom istočnom obalom.

 

Opet ti sa "Da se desilo nešto što se nije desilo, vi bi sigurno reagovali i ponasali se gore nego mi i zato smo mi bolji a vi gori. Ende." Stvarno bi mogao da malo smanjis upotrebu SBBKBB nije prošla ni prvi put a kamo li ovako kad je svako malo malo ponavljas.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Opet ti sa "Da se desilo nešto što se nije desilo, vi bi sigurno reagovali i ponasali se gore nego mi i zato smo mi bolji a vi gori. Ende." Stvarno bi mogao da malo smanjis upotrebu SBBKBB nije prošla ni prvi put a kamo li ovako kad je svako malo malo ponavljas.

 

Uh, to je bio nadasve sarkastičan osvrt. Nikakav ŠbbKbb, Iste bitange poput Čovića su decenijama vodile vaš klub zaključno sa Dačićem, pa su se onda izređali tajkunski abortusi poput Divca i PSDa, Šarićev kum i naposletku ste se opet vratili partijskom šljamu. Jel tako?

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, kralj said:

 

Tvoje klubaštvo skoro pa fascinira. To čak nije ni impresioniranost nekom religijskom transu ili fascinacija kultom. Ovo je nagon karakterističan za lovačke pse, il barem ovčare. Znaš li ti ko je sve bio u upravama Partizana i šta im se stavlja na teret?

I ko bre brani Čovića, maloumniče? Sve i da je učestvovao na neki način (a daleko od toga da to može da bude predmet tvrdnje) u ubistvu Đinđića, to je te kap u moru njegovih zločina. Čovek je bio bitan deo sistema koji je pobio i unesrećio milione ljudi. Niko nije napisao slovo u njegovu odbranu.

 

Peokuvao si pa ti se učinilo da se obraćaš svojim ukućanima. 

 

Istuširaj se hladnom vodom, sačekaj 24h pa probaj opet 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
25 minutes ago, *edited by mod said:

Opet ti sa "Da se desilo nešto što se nije desilo, vi bi sigurno reagovali i ponasali se gore nego mi i zato smo mi bolji a vi gori. Ende." Stvarno bi mogao da malo smanjis upotrebu SBBKBB nije prošla ni prvi put a kamo li ovako kad je svako malo malo ponavljas.

 

A sta je radila zuta banda? To je taj narativ

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

 

A sta je radila zuta banda? To je taj narativ

 

Bukvalno isti mentalni sklop 

  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...