Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

30 minutes ago, Milošica said:

Definitivno.

 

Lundberg, a verovatno ni Sterling Braun ako dođe, nisu taj kapacitet na najvišem EL nivou.

 

TJ Shorts ako dođe, videćemo šta može na EL nivou. Gos je iskusara, ali smor :D

 

TJ može da bude bum ali i tras.

Kod Gosa znamo šta možemo da očekujemo i zato bih voleo da dođe.

Ali zašto ne i obojica?

Link to comment
36 minutes ago, Milošica said:

Definitivno.

 

Lundberg, a verovatno ni Sterling Braun ako dođe, nisu taj kapacitet na najvišem EL nivou.

 

TJ Shorts ako dođe, videćemo šta može na EL nivou. Gos je iskusara, ali smor :D

 

NWG nije nikakav iso scorer ali bi odlicno legao na ovu ekipu + naravno opet iso-magiko

Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

TJ može da bude bum ali i tras.

Kod Gosa znamo šta možemo da očekujemo i zato bih voleo da dođe.

Ali zašto ne i obojica?

 

ne znam ko je tj shorts ali vidim da ima 175cm, sto znaci da ce gravitirati izlasku u grad sa yagom i canaanom, da bi se osecao prirodno

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

 

TJ može da bude bum ali i tras.

Kod Gosa znamo šta možemo da očekujemo i zato bih voleo da dođe.

Ali zašto ne i obojica?

Sve stoji. To što bih ja igrao hazarderski na kartu TJ, stvar je ukusa i procene.

 

Obojica mislim da nema šanse.

 

@uini

 

Da, mora iso-magiko svakako. Fino je što pravimo tvrđu ekipu, ali mora se imati jedan klasičan skorer.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, uini said:

a te cinjenice a zapravo tvrdnje bagzija su bile toliko jake da eto ni u vreme sablje a i nikada kasnije nije bilo nista na temu a to je zato sto je chovke otprilike mocniji od stejt dipartmenta.

 

tvrde likovi svasta ali to ne znaci da je to obavezno istina.

 

edit

u svakom slucaju, kada bih verovao u to sto ti/vi verujete, ja ne bih mogao da gledam domaci basket na tvu a kamo da se jos nesto ekotivno involviram.

Akcija Sablja je trajala 40 dana (u proleće 2003) i bavila se isključivo neposrednim izvršiocima i pomagačima, zaustavjena je kad je došla do političkih inspiratora, a Čović je tada bio visoki funkcioner Vlade Srbije. Ponavljam, pdignuta je krivična prijava protiv Čovića za ovo ali nikad nije procesuirana...jel to tebi dovoljan dokaz da je nevin? Onda su sve ove prijave protiv Vučićevih ili drugih ljudi na vlast dokaz takođe njihove nevinosti. Jel nekad neka udbaška funjara osuđena? Nikad. Jel to tebi znači da se na Banjici bave svetskim mirom i uzgajanjem maslinovih grančica..

Ovi navodi u javnost dolaze tek u 2006. godini, pošto je Bagzi uhapšen i dodeljen mu status svedoka saradnika i u jeku borbe DS-a i DSS-a oko političkog kišobrana za atentat. U fazonu "pa jedini političar koji je spomenut u istrazi je Čović" (tačnije i Šešelj, ali je on već bio u Hagu)

 

Ne razumem tu potrebu da banalizuješ ovu stvar, objasnio sam kako nisu (neki tamo) likovi, kao to nisu ni tabloidna pisanja (o Divčevoj ženi). Ustvari, razumem, ali mi je to dovoljno za neke nikove tipa shakija i bukija, ali ti pretenduješ da budeš objektivan i stavljanje proste kartonske kutije na glavu samo da bi mogao da gledaš domaći basket (i emotivno se involviraš) ti ne priliči.. Čak nije ni puko stavljanje kutije već aktivna relativizacija ali dobrotm

 

Što prosto ne kažeš "Jebiga, navijao sam za klub pre nego ga je kidnapovao udbaš, navijam sad, navijaću i posle njega!". To je legit. Navijao sam ja za KKP kad ga je vodio Peković, dokazani Šarićevac. Ili Mirko Marjanović ranije. Šta je problem, to je naša realnost, ono blato o kome sam pisao.. Ali nikad nisam relativizovao šta suparnički navijači pišu o tim glavama.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

@Vasilij Zajcev, okej, mozemo nastaviti jednom kada se otkljuca onaj topik "vrtlog politike", posto ce neko da dodje i da mi kaze kako useravam topik, jer partizanovci treba da pricaju a ostali da cute i upijaju ( :

 

daklem, nije da izbegavam diskusiju (mada sam sustinski napisao sta sam imao), nego hajde da pricamo o basketu ovde.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

@Vasilij Zajcev, okej, mozemo nastaviti jednom kada se otkljuca onaj topik "vrtlog politike", posto ce neko da dodje i da mi kaze kako useravam topik, jer partizanovci treba da pricaju a ostali da cute i upijaju ( :

 

daklem, nije da izbegavam diskusiju (mada sam sustinski napisao sta sam imao), nego hajde da pricamo o basketu ovde.

 

Realno, šta drugo i da napišeš posle ovakvog Zajcevljevog zakucavanja kojim se ruši sve što si napisao do tada na tu temu.

 

Link to comment

i efes usao u trku za bongu, ako zavrsi tamo, naravno da ce ko i u slucaju melija telesport da objavi da nisu ni bili zainteresovani za bongu..:fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

@Vasilij Zajcev, okej, mozemo nastaviti jednom kada se otkljuca onaj topik "vrtlog politike", posto ce neko da dodje i da mi kaze kako useravam topik, jer partizanovci treba da pricaju a ostali da cute i upijaju ( :

 

daklem, nije da izbegavam diskusiju (mada sam sustinski napisao sta sam imao), nego hajde da pricamo o basketu ovde.

Sve u redu, niti mislim da izbegavaš, a pravo da ti kažem ni ne nastavlja mi se:)

I just for the record: bezveze mi je i to teranje sa topika...

  • +1 2
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Realno, šta drugo i da napišeš posle ovakvog Zajcevljevog zakucavanja kojim se ruši sve što si napisao do tada na tu temu.

 

 

ako imate vecinsku zelju da nastavimo ovde diskusiju, samo javite ali mojne posle da citam one upise o tome na sta lici tema.

 

mislim da je primerenije pricati tamo, nije kao da gori ta tema od aktuelnosti, pa mozemo za dan-dva.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

 

ako imate vecinsku zelju da nastavimo ovde diskusiju, samo javite ali mojne posle da citam one upise o tome na sta lici tema.

 

mislim da je primerenije pricati tamo, nije kao da gori ta tema od aktuelnosti, pa mozemo za dan-dva.

 

Jeste primerenije, nego je Zajcev zaključao temu malopre (pun intended) i sve ostalo bi se svodilo na relativizaciju i mentalnu gimnastiku, ali naravno niko ti ne brani da to radiš kada se tema bude otključala. Čak me pomalo i interesuje šta bi novo mogao da kažeš o tome. I nisam ironičan, da ne bude zabune, stvarno tako mislim.

Link to comment
10 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

I just for the record: bezveze mi je i to teranje sa topika...

 

Ne radi se o teranju sa topika kao takvom, već o izlivima govana i maloumnosti koje redovno dobijamo od usual suspects i da bi bilo lepo da toga, makar ponekad, budemo pošteđeni.

  • +1 4
Link to comment

uff

---

enivejz, zanimljiva je ova zeljkova namera da nakon tri sezone run'n'gun kosarke, predje na tvrdu odbranu i tranziciju.

 

bice jako zanimljivo videti ko ce biti nosioci, posto onih proverenih iz evrope nema puno, pa za njihove usluge konkurise 10ak ekipa minimum.

 

kapiram da je plan A dovesti nekog kendrick nunna, odnosno, igraca koji je relativno slab za nba kik-boks a prejak za euroleague rokenrol.

 

mada je i to lako napisati a tesko pronaci.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...