Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Smajli bio životinja na početku sezone posle gubitaka kilograma. Tako da..  meni će isto biti žao ako zapali. 

 

Biće mi žao i trife i balše. Neće mi biti žao andjuse i alekse.

 

I poni bih voleo da ostane. 

 

PJ bi nakon jedne sezone navikavanja mogao da bude znatno korisniji sledeće. Pogotovo što nema više selebritija u timu i daj bože da ne dođe ni jedan. 

 

Jako čudan prelazni rok, ledej i kevin su mi i dalje wtf potezi

Link to comment
1 hour ago, Vasilij Zajcev said:

 Znači niko nije rekao da je organizator već da su ga pominjali na suđenju za ubistvo Premijera. 

 

 

nisam mislio na tvoj upis, vec na onu slajbu gde chovic naredjuje zvezdanu jovanovicu da udje u igru.

 

za mene nije dovoljan razlog to sto je chovic gnjida, da mu se nakaci ubistvo premijera, sto je ocigledno kad partizanovaca resena stvar, jer je shady politicar koji vodi zvezdu i generalno pravi sranja.

 

daklem, niko nije rekao, nije tacno, jer je kontekst sve vreme na tu temu, sto naravno nije ekskluziva ovog foruma.

 

na stranu to sto je chovic stari dbovac, koga u istom slucaju cas raskrinkavaju, cas cuvaju a usput se igra kosarke nakon tako dramaticnog dogadjaja u skorijoj istoriji bilo koje zemlje.

 

samo mislim da treba pojacati logiku jer se od gneva ka chovketu sve cini logicnim

on je sitna riba i pilicar ali je u ovom sludjenom narodu ocigledno postao toliko mocan da slaze sve zivo od rokanja premijera do unistavanja partizana

 

pri cemu se tom pricom aboliraju mnogi likovi koji su ili jos uvek u politici ili ih nema nigde i nikoga ne interesuje sta & kako. na prethodnom forumu sam dovoljno puta apelovao da se ne pise kako je divcheva zena vozila kantrimena ili kako chovic ima veze sa ubistvom djindjica, ne zato sto su mi drage licnosti, vec zato sto je nemoguce tsko nesto tvrditi sa dostupnim informacijama. ali posto je srbija odavno izgovor za drzavu, gde je i taj djindjic bio mafioza jer je tako pisalo u novinama, onda sve moze ( :

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment

Da, baš istu težinu ima tabloidno pominjanje Divčeve žene i sve ono šta ti je Zajcev objasnio iznoseći činjenice sa suđenja. 

 

Ako je to najbolje što možeš, jbg, bolje da se nisi ni uključivao na temu te sitne ribe, pilićara i shady političara. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

Da, baš istu težinu ima tabloidno pominjanje Divčeve žene i sve ono šta ti je Zajcev objasnio iznoseći činjenice sa suđenja. 

 

a te cinjenice a zapravo tvrdnje bagzija su bile toliko jake da eto ni u vreme sablje a i nikada kasnije nije bilo nista na temu a to je zato sto je chovke otprilike mocniji od stejt dipartmenta.

 

tvrde likovi svasta ali to ne znaci da je to obavezno istina.

 

edit

u svakom slucaju, kada bih verovao u to sto ti/vi verujete, ja ne bih mogao da gledam domaci basket na tvu a kamo da se jos nesto ekotivno involviram.

Edited by uini
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Haos tema, u 3 strane sam procitala o ubistivima, kosarci, muskim koktelima i ko soli buljsona :lol:

 

 

Realno 1 spektakl

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Idemo sa 200 poena po utakmici na 100 poena

Željko ima insajd info da se ukida šut za 3 poena.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

 

Onaj video je bio sa njegove svadbe :D

Poprilično sam siguran da je video (Vanja, Avram i Ivča) bio sa Ristićeve svadbe. On je pravio u petak u Topčidercu. 

Link to comment
13 hours ago, BlackGeorge said:

Za robija umesto Želimir ili Željko bih uveo ban od 7 dana minimum. @Krošek @bags

 

Da li uopšte imaš ideju odakle mu nadimak?

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Choda said:

Blah, pomesana su mi osecanja vezano za Smajlija, on se trazi vec 3 sezone I nikako da pronadje neku konstantu. Ako imamo nekog mladjeg domaceg pre bi njega forsirao, ako ne imao bih strpljenja da ga trpimo I sledece sezone.

Zato sto je kao sirov igrac otisao u NBA i takav se vratio nazad. Ne znam sta su navijaci Partizani ocekivali od njega, uz to je imao povrede i bolest . On je igrac koji moze da unese energiju u igri svoje ekipe na mahove i to je to. Nista manje i vise od toga.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, uini said:

 

 

takodje ce vam trebati i neki iso-madjionicar, da kreira konstantno poene za sebe & ekipu.

Definitivno.

 

Lundberg, a verovatno ni Sterling Braun ako dođe, nisu taj kapacitet na najvišem EL nivou.

 

TJ Shorts ako dođe, videćemo šta može na EL nivou. Gos je iskusara, ali smor :D

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Da li uopšte imaš ideju odakle mu nadimak?

Naravno da znam sve oko tog nesrećnog slučaja ali to vam ne daje za pravo da ga vređate tim nadimkom. Kao što rekoh, @bags nadam se da ćete uvesti kaznu za vređanje Željka Obradovića.

Edited by BlackGeorge
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...