Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

50 minutes ago, Azdaja said:

Odvodi. :(

 

Alen bi morao da ostane po meni.

Ne mora. Neka ide. Više štete nego koristi od njega. Imao je dva meseca ok igre i to je to. A deluje i da je glup, tako da ne verujem da će kliknuti jer tu nema šta da klikne. Plus je izgubio na kilaži posle virusa a verovatno je i lenj da ide u teretanu da to nadoknadi. Bio mi je ljubimac, obećavao je da može, ima talenta ali dalji sled njegovih igara me surovo demantovao.

 

Može da ostane samo kao treći centar, pošto je nazadovao u igri. A on za sebe sigurno razmišlja da je među prvim violinama jer, između ostalog, ima i srpski pasoš pa može da igra kao seronja. 

 

Tu u stvari Željko treba da najviše preseče - kod domaćih igrača. Da im pokaže da to što imaju srpske pasoše ne znači da moraju da igraju, pa posle igraju očajno. Podeli jedno tri pasoša strancima pa im stavi do znanja da moraju da grizu, da se trude.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Eh Đorđe, pa 90% pritiska i živaca je istrošio na domaće igrače. Šteta za Smajlija, kod njega sam očekivao ogroman napredak, al sve mi se čini da je totalna dileja i da je teško istrasirati mu put. Moguće da mu treba neka sofisticiranija koleracija sa trenerom -

nešto kao što je samo Tomić uspeo kod Boriše Simanića da probudi.

Koprivica meni još od koledža nije zavredeo očekivanja. 

Link to comment

šteta svih tih domaćih igrača, bio sam baš ljubomoran na partizan zbog domaćeg rostera. zbog stranaca nikada. odricanje od njih je potpuna predaja pred PAO konceptom EL basketa.

Link to comment
43 minutes ago, Eleniko said:

šteta svih tih domaćih igrača, bio sam baš ljubomoran na partizan zbog domaćeg rostera. zbog stranaca nikada. 

 

On 15. 6. 2024. at 16:34, Eleniko said:

ako postoji istinski štovalac igre kevina pantera koji nije grobar ovde na forumu onda sam to ja

 

i ozbiljan sam

 

obožavao sam ga u zvezdi ali u partizanu

 

 

Doduše što jes' jes' Panter ima srpski pasoš...

  • Hvala 1
Link to comment

image.png.e75c3e9181565a0eba44e1e10f1154b0.png

 

"rešio sam da se ženim hoću život da promenim"

 

potpisuj smail agu

  • Hvala 1
Link to comment

I ja mislim da ne treba da žalite previše za Smailagom. Njegov maksimalni domet je role player u klubu iz donjeg doma EL, upravo tamo gde, po svemu sudeći, ide.

Otvoriće mu se karte na utakmici, dve gde će izgledati kao legit opcija na 4/5, ali neće biti tu kontinuiteta.

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

image.png.e75c3e9181565a0eba44e1e10f1154b0.png

 

"rešio sam da se ženim hoću život da promenim"

 

potpisuj smail agu

 

Onaj video je bio sa njegove svadbe :D

 

Ja bih ga zadržao, prosto ga volim takvog kakav jeste. Košta te živaca, ali neko će uvek to da radi i bolje mi je da to bude on, već sam navikao plus ovo što mi je drag.

  • +1 6
Link to comment
4 hours ago, uini said:

znaci, neko zdravorazumski & racionalno smatra da je chovke, pored slobe, mire markovic, sheshelja (krvavi mart najava), tome nikolica (drug tito noga, recite mu), kostunice, biotaj koji je orgsnizovao ubisto premijera, jer je advokat rekao da ga zovu cjoki.

 

to je legit. pa taman da je hitler, ovo je mnogo zajebana konstrukcija i kosta nas toga sto su vucic i ana b good na vlasti feat sinisa little.

 

al okej, daj malo cjokija i robije i vrucjeg pechenija.

Pa, ne. I ne. Ako misliš na moje pisanje, zaključci su ti potpuno pogrešni. 

 

Ćokija nije pomenuo advokat nego Bagzi, tj. svedok saradnik Milenković, tvrdeći da je od Spasojevića čuo da je ovaj upoznat sa planovima, te kasnije kada je atentat izvršen, kada je Legija gledao Čovićevo obraćanje iz Vlade, kada ga je oslovio sa Ćoki. Znači niko nije rekao da je organizator već da su ga pominjali na suđenju za ubistvo Premijera. Znaš, ti zaštićeni svedoci ne mogu da free style-uju sa imenima, nego ih tužilaštvo dobro pročešlja...tipa odgovore tačno na 30 pitanja od kojih tužilaštvo na 27 već zna odgovore. Tek kada se tako kvalifikuju, dobiju mogućnost da "pevaju", pa se te informacije proveravaju, pa im se tek onda dodeli taj status. Na kraju krajeva, bila je podignuta i krivična prijava na osnovu ovoga protiv Čovića, nije to nikakvo rekla-kazala advokata mazala..

 

Isto tako su bila svedočenja DOSovaca da su u fabrički krug u Železniku pre 5.oktobra dovezena dva šlepera krcata naoružanjem, uključujući i minobacače od 60mm. Ili kad je bio izabran za onog kopredsednika prelazne Vlade između DOS-a i SPS-a, kada je najveći deo dokaznog materijala o umešanosti RDB-a u zločine devedesetih nestao. 

 

Prosto, čovek je službin čovek od vajkada i tu dolazimo do tvog drugog zaklučka koji nije tačan - nije on doveo Vučića na vlast, niti sam ja to rekao. Opet, ako negde u mom pisanju vidiš tu "mnogo zajebanu konstrukciju".

 

 

 

 

  • Hvala 5
Link to comment

On topic, već sam pisao da će biti jako zanimljivo videti kako će se Obradović snaći sa tim domaćim GenZerima (Tristan, Smajli, Kopriva i Trifa) ali i Madarom, kao predstavnikom te generacije. Odveć se pišu studije i drže seminari o promeni motivacione psihologije tih igrača, radnih navika i ostalog. I sam pogled na ovaj veseli spisak daje odgovor na ovo pitanje..

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Vasilij Zajcev said:

On topic, već sam pisao da će biti jako zanimljivo videti kako će se Obradović snaći sa tim domaćim GenZerima (Tristan, Smajli, Kopriva i Trifa) ali i Madarom, kao predstavnikom te generacije. Odveć se pišu studije i drže seminari o promeni motivacione psihologije tih igrača, radnih navika i ostalog. I sam pogled na ovaj veseli spisak daje odgovor na ovo pitanje..

 

Generalno da, ali recimo jasno ti je da su Tristan i Smajli imali dijametralno suprotno vaspitavanje.

Link to comment

Blah, pomesana su mi osecanja vezano za Smajlija, on se trazi vec 3 sezone I nikako da pronadje neku konstantu. Ako imamo nekog mladjeg domaceg pre bi njega forsirao, ako ne imao bih strpljenja da ga trpimo I sledece sezone.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Generalno da, ali recimo jasno ti je da su Tristan i Smajli imali dijametralno suprotno vaspitavanje.

Kao razvojne puteve ili vaspitanje od strane Obradovića? Kapiram ali je opet ishod isti..

 

Da se razumemo, ja ovde uopšte ne stajem u zaštitu igrača, samo konstatujem fenomen. Najsrećniji bih bio kad bi mi bilo zakonski dozvoljeno da svaki radni dan započnem bacanjem pripadnika gen-z generacije sa krova zgrade. Onda kafa, pa mejlovi..

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 3
Link to comment

kad se podvuce crta, robija ne da nije napravio igrace boljim, nego ih je napravio gorim od onoga kakvi su dosli..

 

na sve to, ni u jednoj sezone nije uspeo da izvuce ni  50% od petancijala koji su mu timovi posedivali..:fantom:

Edited by Shaq
  • Tužno 1
Link to comment

ma u evroligi generalno nema klinaca koji igraju, nije tu robija ne znam koliki izuzetak. 

ja ne znam odakle uopšte ideja ljudima koji savetuju te klince da će Robija tokom životne misije da desetu evropsku titulu osvoji u Partizanu odjednom da počne uopšte da ima u planu strpljenje za dečje bolesti, a kamoli da pokuša da se prilagodi senzibilitetu te generacije. jedino ako ih je lagao neko iz kluba, a i u tom slučaju su retardi što su poverovali.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...